Jaguar X-type...

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
Odgovori
Toustek
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 77
Pridružen: Če Jan 25, 2007 1:38 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Celje
Kontakt:

No zagledal sem se v omenjeni model(letnik 2004) in sem ze nekako odlocen, da ga kupim. Zdej me pa zanima, ce je morda kdo od tukaj ali pa pozna koga, ki si ga je ze lastil,vozil ali pa mi morda lahko priskrbi vec info. Kar se dizla tice tako vem, da je pod pokrovom mondeo (v cemer ne vidim nic slabega) me pa drugace zanima kako se odnesejo ti avti?
Za kakrsne koli info. bom hvalezen, ce mi lahko pa kdo poda info iz prve roke pa se toliko bolje :)
Always do your best, and let Fate do the rest!
Ne šparaj... Uživaj v življenju!
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Ne le kar se tiče dizla, ta avto je cel mondeo, samo drugo karoserijo ima. Sem vozil mondeota in je zadeva zelo solidna, edino kar me je blazno zmotilo je odsotnost kakršnegakoli občutka na volanu. In to je razlog, da se jaz za mondeota ali x-type-a nebi odločil.
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Jonny
Alfist
Alfist
Prispevkov: 489
Pridružen: Ne Mar 25, 2007 10:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Bled

Hja... x-type luštna zadevca za vozit samo lastil si je pa nebi (mamo jih na šihtu). Avto je zelo mirne narave in je bol za stare fotre. Že par mesecev ga nism vozil tako da se ne spomnim dosti bol natančno vem pa da me je nazadnje pustil na avtocesti (šli valji in turbina). #-o
Odgovori
  • Informacija