Citroen DS3

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

No ja... pa ne pozabit Xantie Activa. Verjetno edini avto z aktivno hidravlično kompenzacijo body rolla.

http://video.aol.com/video-detail/xanti ... 1231151872
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Tole je bojda noro za vozit. Samo ena stvar citroenu ni jasna: vse dobre rešitve so enostavne.
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Xantia Activa se pelje pošteno, preverjeno in tudi 2.0 T motor je odličen, ob ustrezno nastavljenem vzmetenju, avtomobila niti podrazno ne premakneš v ovinku.
Saj se tudi na zgornjem posnetku vidi, da ji Impreza komaj sledi :lol:
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

tudi pri nas smo imeli doma BX-a!
odbit avto, od stikal za smernike, stevca za hitrost na valju, ki se je vrtel (v rikverc v obratno smer, tko da je kazalo da se peljes 220), enokrakega volana, hidravlike.. ah ja:D
Slika
Bjorn
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1340
Pridružen: So Avg 26, 2006 2:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Foggy napisal/-a:Se kar strinjam z predhodniki. Citroen je znal vedno presenetiti in narediti kakšen zelo dober avto. Novi C5 je itak med lepšimi, C6 je prav tako zanimiv, med malčki se mi pa tudi C2 dopade, še posebej kak črn VTR 8) .

Tehnološko so bili tudi vedno nekaj posebnega, kar jim je dodalo svoj čar.

V svojih časih sta bila pa tudi Xsara VTS in ZX Vulcano nekaj posebnega, poleg tega, da sta zelo všečna avtomobila, sta tudi preklemano hitra :steering: .
Upam, da ti je moj pol kul :mrgreen:
Slika
Slika
Slika
666
Uporabniški avatar
Jonas
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1850
Pridružen: Ne Maj 16, 2004 7:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Pa saj ne zgleda slabo, dalec od tega, samo s temi digitalnimi stevci se jaz nikakor ne bom mogel sprijaznit, ker mi gredo dejansko na zivce. Itak je to stvar okusa vsakega posameznika, ampak zame je to edini minus, ki ga lahko izpostavim iz te slike :)

LP
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

Slika

:-k
Bjorn
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1340
Pridružen: So Avg 26, 2006 2:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Jonas napisal/-a:Pa saj ne zgleda slabo, dalec od tega, samo s temi digitalnimi stevci se jaz nikakor ne bom mogel sprijaznit, ker mi gredo dejansko na zivce. Itak je to stvar okusa vsakega posameznika, ampak zame je to edini minus, ki ga lahko izpostavim iz te slike :)

LP
Tud jst mal pogrešam navadne števce, k tm se je dost bolj dogajal :) Sam zame osebno more bit rdeča/oranžna/modra osvetlitev števcev :) Zelene pa bele barve sm se mal najedu :)
Pa moti me tudi to, da ni števca za temperaturo vode, je samo lučka, če se kej pregreje.
666
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Citroen je začel spet delat lepe avtomobile.
Slika
Odgovori
  • Informacija