BMW 330CdA

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
Odgovori
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Kratko in jedrnato, na svetu ni popolne ženske in popolnega avtomobila :wink:

Moram priznati, da sem tudi sam predenj sem vzel zdajšnjo 156 resno razmišlajal o E46 (318-323) oziroma mi je bil bil prva izbira, vendar potem ko sem šel pogledati zdajšnjo 156 ni bilo potrebno dvakrat razmisliti kaj bom vzel. Še posebej ko vržeš na mizo, letnik, opremo, kilometrino in na koncu še ceno za vse skupaj, je bila odločitev lahka. Če Jonas nebi prodajal 156, bi po vsej verjetnosti na bavarcu pristal :oops: , se dosti lažje dobi ohranjen in SLO primerek kot pa Alfo. Oziroma Alfe bencinarja z znano zgodovino praktično ni za dobiti :roll:

Lp
black
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 878
Pridružen: Ne Jul 31, 2005 12:11 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lož

Mene BMW kot firma ne potegne preveč. Tega coupeja sem kupil zato ker mi je všeč, zaradi pogona in motorja, kateri je pojem med dizli.

V igri so bili 159 2.4Mjet, Audi A4 2.5 TDI quattro in BMW 330Cd. Torej vse vrste pogona... Sprednjega sem si želel najmanj. Najbolj sem bil zagret za quattro, ampak mi audi sam po sebi ni tako všeč, pa še motorji so dokaj kritični...
159 je sicer OK avto, vendar me sama izdelava ni prepričala. Imel sem jo priložnost videti ''pod kožo'' (kleparska delavnica...) Vse preveč zakomplicirano, plastik na tone vse povsod. Npr. ko ji odpreš pokrov motorja (pri celi) zgleda kot da bi imela karambol... :mrgreen: Če pogledaš pri BMWju se ti kar spočijejo oči.

Nisem zagovornik nobene znamke. Če je avto ok bom kupil karkoli. Le da je evropski, ampak francija po mojih merilih ni v evropi... :mrgreen:

Alfo pa sigurno še kupim. Če ne drugega 155 ali 75 za restavriranje ko si zrihtam delavnico do konca :)
Slika Slika Freude Am Fahren
black
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 878
Pridružen: Ne Jul 31, 2005 12:11 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lož

Aja pa še to :)

Dobrega avta danes ni. Vsi so zanič, le da so eni bolj, drugi manj.
Slika Slika Freude Am Fahren
Zlarre_
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 207
Pridružen: To Mar 24, 2009 6:26 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Izola :)

To so moje sanje. 8)
Ampak benzinc in ročni menjalnik!!! :evil:


Lep avtek si kupil...... :wink:
Odgovori
  • Informacija