Jaguar X-Type 2.5 V6

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
Odgovori
Uporabniški avatar
thunderbolt
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1072
Pridružen: To Avg 29, 2006 12:49 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zasavje

Ima kdo izkušnje s tem avtomobilom. Bral sem teste, itd... zanimajo me samo izkušnje, pokvarljivost, slabe strani, kako j z dobavo rezervnih delov in cene :?:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2887947&show=1

Lp
Uporabniški avatar
Apophis
Alfist
Alfist
Prispevkov: 313
Pridružen: So Jan 02, 2010 12:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Gorenjska

Meni osebno zelo všečen avto vendar je znanec imel kar nekaj problemov z njim od novega naprej. Na servis ga je vozil celo v Graz, počila mu je glava na motorju potem so nekaj varili pa ni bilo dobro šele po dolgem pregovarjanju je dobil drug motor pod garancijo.
Tko da je bil avto več na servisu kot na cesti.
Je pa tko ni nujno da so taki problemi pri vseh. :)
jtd-M 20V
Uporabniški avatar
Lucc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 937
Pridružen: Sr Sep 19, 2007 2:29 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: AR GT
Kraj: Kozina

A ni mel Aqua neki takšnga (al še ma?)? - ta sredn od otrok - ne vem kako mu je ime...
Uporabniški avatar
thunderbolt
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1072
Pridružen: To Avg 29, 2006 12:49 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zasavje

Aqua in Hribar sta mela, sam sta bla 3.0 Sam ne poznam nobenga dobr, da bi jih kej vprašu. Aquta zlo mal vidm zadne čase, niti nevem če še vozi tega jaguarja.

Lp
Uporabniški avatar
thunderbolt
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1072
Pridružen: To Avg 29, 2006 12:49 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zasavje

No kukr kol že. Včeraj sem šel preizkusit avto. Malo vtisov, če bo še kdo kupoval rabljenega x type. Edina stvar, ki me je pozitivno presenetla je mirnost prostega teka, dobesedno neslišno. Tudi nasplošno je vse zelo tiho, Menjalnik se lepo šalta, na volanu je dober občutek. Slabotne zavore. Bil popolnoma razočaran nad odzivnostjo in slabimi materiali in končno izdelavo. Popokan lak, motne sprednje luči, razpadajoča tkanina, škripajoči in zijajoči deli v notranjosti, voznikov sedež se je hojsal. Bi pričakoval malo več od Jaguarja :?
Uporabniški avatar
SHadowX
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2587
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 2:26 am
Član Alfa Kluba: 1

thunderbolt napisal/-a:No kukr kol že. Včeraj sem šel preizkusit avto. Malo vtisov, če bo še kdo kupoval rabljenega x type. Edina stvar, ki me je pozitivno presenetla je mirnost prostega teka, dobesedno neslišno. Tudi nasplošno je vse zelo tiho, Menjalnik se lepo šalta, na volanu je dober občutek. Slabotne zavore. Bil popolnoma razočaran nad odzivnostjo in slabimi materiali in končno izdelavo. Popokan lak, motne sprednje luči, razpadajoča tkanina, škripajoči in zijajoči deli v notranjosti, voznikov sedež se je hojsal. Bi pričakoval malo več od Jaguarja :?
No X-type je v bistvu preoblečen Ford Mondeo, ravno kakih hudih presežkov žal ni za pričakovat.
Emperor of The Dark Realm
Odgovori
  • Informacija