Moj BMW E30 "Kockica"

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
Zaklenjeno
Deedko.
Alfist
Alfist
Prispevkov: 329
Pridružen: So Jun 19, 2010 3:11 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Novo mesto

prva dva sta fergija 1.6 fergazer, prvi je po povedanem obupen(forumasi hodili gledat) drugega poznam in je top ampak je fergi.

tretji me pa vec ne zanima;)
BMW-Ko razvada postane navada;)
Deedko.
Alfist
Alfist
Prispevkov: 329
Pridružen: So Jun 19, 2010 3:11 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Novo mesto

a kaj zdej bos usako staro rjavo vozilo zmerjal s sekretom prvo filipovo 164 potem tle se mojega, usem ni postlano z rozicami in rihtamo po svojih zmogljivostih a ne
BMW-Ko razvada postane navada;)
Uporabniški avatar
Unek
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1797
Pridružen: So Apr 18, 2009 10:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Trbovlje

tud meni ni postlano z rožicami! Pošteno delam 7 dni na teden, v službi in po službi! ampak vse kar delam ne delam polovičarsko, ker polovičarstvo sovražim in pač o tem iskreno mnenje povem, kot sem povedal filipu in povem tud tebi.

Glede sekreta pa.... tud moja 145 je skret pa čeprav je uštimana in vzdrževana, pa vsekakor ni vedna 1800, kot ti ceniš tegale gajbastega bmw-ja...in ja, zame je skret pa ti lepo povem to. Tud sam mam doma same skrete za nekoga ki ima doma avto za 50 000€. LP
Alfa je kot baba z visokim petam, za gonit pa za kazat. Za vse ostalo je neuporabna.
Deedko.
Alfist
Alfist
Prispevkov: 329
Pridružen: So Jun 19, 2010 3:11 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Novo mesto

jst vem da ni vredna 1800, ceno sem postavil tako ker mi ni nuja prodaja e30. Kot sem napisal sem našel top primerek in sem to dal v prodajo, ceno usekakor spustim ampak se resim nadleznih potencijalnih kupcev;)

Je pa tako če se ne proda gre drugo leto v obnovo, ko se končno preselim in postavim garazo na noge;)
BMW-Ko razvada postane navada;)
Uporabniški avatar
Unek
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1797
Pridružen: So Apr 18, 2009 10:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Trbovlje

diff je hin pa še vedno ista cena? :doubt: a ni to malo čudno?

no, da ne bom spet izpadel podiralec morale...bom raje tiho
Alfa je kot baba z visokim petam, za gonit pa za kazat. Za vse ostalo je neuporabna.
Uporabniški avatar
El Barto
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6834
Pridružen: Ne Jan 15, 2006 7:25 am
Vozilo: Alfa Romeo Stelvio Q4 2.0 MA 280 2019
Alfa Romeo 166 2.5 V6 2001
Alfa Romeo GT 2.0 JTS 2006
Kraj: Gorje

Deedko. napisal/-a:seveda kot vecina misli avto unicit in unicenega prodat vem kako je to i to mi je glavni cilj;) usi veseli.
Verjetno me še boli tista 166-ka, ki je v tvojih rokah ekspreno dočakala svoj konec, ampak točno to se dogaja pri tebi.

V končni fazi, kaj ti je pa problem, saj imaš celo premo od karavana.

Pa poravnavanje dolgov je tudi ena od obveznosti nakupa.
Fant zresni se.
Alfa Romeo - made in Italy, perfected in my garage
Deedko.
Alfist
Alfist
Prispevkov: 329
Pridružen: So Jun 19, 2010 3:11 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Novo mesto

ne diff bo zamenjan, hvala bogu imam rezervnega doma, samo čas moram najti da ga zamenjam;)

jst zresnu nikoli, meni je čisto fajn tako, tista 166 pa ze malo po nakupu ni bla to to, ta bmw pa pocasi pridobiva na svoji podobi, motorcek lepo prede in nabira kilometre;)
BMW-Ko razvada postane navada;)
mitoma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1142
Pridružen: Pe Jul 23, 2010 11:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

El Barto napisal/-a:
Deedko. napisal/-a:seveda kot vecina misli avto unicit in unicenega prodat vem kako je to i to mi je glavni cilj;) usi veseli.
Verjetno me še boli tista 166-ka, ki je v tvojih rokah ekspreno dočakala svoj konec, ampak točno to se dogaja pri tebi.

V končni fazi, kaj ti je pa problem, saj imaš celo premo od karavana.

Pa poravnavanje dolgov je tudi ena od obveznosti nakupa.
Fant zresni se.
Bi blo bolj pametno si čas uzet za zadnja dva stavka! Najprej čisti računi potem ostalo! :doubt:
Uporabniški avatar
Unek
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1797
Pridružen: So Apr 18, 2009 10:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Trbovlje

za 166 si govoru, da je tipi topi, kolikor se jaz spomnim... ne vem zakaj zdaj govoriš da ni bla tko kot bi mogla bit?
Alfa je kot baba z visokim petam, za gonit pa za kazat. Za vse ostalo je neuporabna.
Deedko.
Alfist
Alfist
Prispevkov: 329
Pridružen: So Jun 19, 2010 3:11 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Novo mesto

če bi bla bi ostal apri meni samo je na koncu naneslo da bi moral cca 3000-5000 vlozit vanjo, za ta denar imam obnovljene pol e30;)
BMW-Ko razvada postane navada;)
mitoma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1142
Pridružen: Pe Jul 23, 2010 11:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Za ta denar dobiš 10 takih bmwjev!
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Zaključimo torej lahko, da je Deedko: lažnivec, nategun, antipatik, lopov...

Z vsakim avto dela enako, najprej ga kupi oz. tokrat celo ukrade oz. nategne prejšnjega lastnika, potem govori da ga bo zrihtal in da je, če izvzamemo 1000 ampak-ov, v top stanju, potem ga rihta en mesec in ga začne prodajat, čeprav je prej 100-krat rekel da ga prodajal ne bo, torej je lažnivec.

Vsak avto oz. podtrijo pa namesto da bi jo zrihtal v bistvu še bolj zjebe.


V dobrem letu je torej imel, enega Audija, ki se je novemu lastniku vžgal, nekega BMW-ja, Alfo, Hondo in spet BMW-ja. Za vsakega je rekel, da ga bo zrihtal, in vsak je bil podrtija.

Na koncu nobenega ni, in nobenega ne bo zrihtal, jaz bi takega človeka banal iz foruma zgolj na podlagi ker je neverjeten antipatik in nima nobene kredibilnosti. V primeru, da sem prejšnji lastnik tega BMW-ja bi jutri bil pri njemu...
Zadnjič spremenil lizard, dne Ne Feb 13, 2011 5:19 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Uporabniški avatar
Unek
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1797
Pridružen: So Apr 18, 2009 10:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Trbovlje

lizard še bolj direkten kot jaz :lol:
Alfa je kot baba z visokim petam, za gonit pa za kazat. Za vse ostalo je neuporabna.
Deedko.
Alfist
Alfist
Prispevkov: 329
Pridružen: So Jun 19, 2010 3:11 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Novo mesto

use je to res;)
BMW-Ko razvada postane navada;)
Deedko.
Alfist
Alfist
Prispevkov: 329
Pridružen: So Jun 19, 2010 3:11 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Novo mesto

nategun, no ja da malo razjasnimo avto je bil po rečenem v dobri formi ajde pustimo motor ampak kako če je bil v dobri formi odpove diff po usega prevozenih cca 3000km.

in kaj našel sem boljso osnovo e30, kaj je tu narobe da se prodaja

tistih 50eur bova poracunala samo se mi iz meseca v mesec ne izide(stari grehi od policije)

laznjivec, mogoce res ampak prvoten plan je obnovit e30, tu se nisem zlagal.
BMW-Ko razvada postane navada;)
Zaklenjeno
  • Informacija