Project: R19 16V

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
Odgovori
Uporabniški avatar
kosir1234
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3687
Pridružen: Če Feb 25, 2010 5:47 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Žiri

vsej en pri zdravi pameti :D
(╯°□°)╯︵ ┻━┻.
Uporabniški avatar
urbancebulj
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1802
Pridružen: Pe Feb 01, 2013 3:27 pm
Član Alfa Kluba: 1

kosir1234 napisal/-a:vsej en pri zdravi pameti :D
Na koga to zdaj leti!? :wink:
Uporabniški avatar
Q_4
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2354
Pridružen: To Apr 27, 2004 10:37 am
Vozilo: Alfa GT
Kraj: MB-Okolica

Naredi mi uslugo.

Idi na dirkališče pa ga z Imprezo dol mazni, da bi vido, da je R19 samo za zelo hitro za na kavo it, kjer ga boš ti seveda že čakal :D Hahaha..
...ko ne moreš dol iz znamke Alfa Romeo...
Uporabniški avatar
kosir1234
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3687
Pridružen: Če Feb 25, 2010 5:47 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Žiri

na moofdija.

Na kakem odprtem dirkališču bi preza kar probleme mela z tako r19, lahka teža nardi svoje...
(╯°□°)╯︵ ┻━┻.
moofdi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1629
Pridružen: Pe Maj 09, 2008 2:53 pm
Vozilo: 155 3.0 V6 24V
Kraj: Radovljica

Q_4 napisal/-a:Naredi mi uslugo.

Idi na dirkališče pa ga z Imprezo dol mazni, da bi vido, da je R19 samo za zelo hitro za na kavo it, kjer ga boš ti seveda že čakal :D Hahaha..
Zdej pa takole...

Takale podjebavanja lepo kar zase zadrži. Jst z znamko avta nisem obremenjen, tebe pa očitno zelo moti ena stara Rena.

Če je meni hobi avto še ne pomeni da morem obnavljat Ferrarija da bom konkurenčen na dirkališču. Jst grem na dirkališče da se sprostim pa odmislim vsakdanje stvari...konec koncev da se ne pobijamo po cestah...

In to lahko počnem z Ferrarijem, Imprezo, R19 ali pa Fičotom če se mi tako vzdigne.

In ja, avto je lahko še tako zrihtan, za moje pojme je avto za vozit...za gledat jih majo v muzejih.

Zdaj pa...če nisi sposoben podat KONSTRUKTIVNE kritike (dobre ali slabe), se lepo prosim izogni tej temi. Bo šlo?

lp.
Če je ravno, ni zabavno.
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7744
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

moofdi napisal/-a:.In to lahko počnem z Ferrarijem, Imprezo, R19 ali pa Fičotom če se mi tako vzdigne.
=D> !!

očitno rabimo dovoljenje J.J.-a kaj lahko in kaj ne početi s svojim še kako pošteno zasluženim denarjem v lajfu,
ali pa če nekatere brihte, ki se samo skrivajo za svojimi nicki in neumesno na vsake tolk frcajo na tem forumu napišejo ustavo kaj in kako, da bo po njihovih standardih - no thnx!

in ja:
teme kot ja ta in tista o obnovi Lancie Int. in še kakšna je in bo, so spoštovanja vredne prav tako kot njihovi avtorji s svojimi projekti - respect.
in to je to kar šteje, da nekaj nardiš za svoje zadovoljstvo!

gobezdala pa bodo gobezdala ostala za svojimi tipkovnicami :puke:
Zadnjič spremenil Gregson007, dne To Apr 16, 2013 10:04 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika
Uporabniški avatar
Unek
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1797
Pridružen: So Apr 18, 2009 10:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Trbovlje

Člouk je pošten plaču vsako stvar, ki je bla nareta na tem avtu...sam je vložil precej ur dela v njo in mislim, da mu nima tu noben za govorit kako naj zdaj s tem avtom ravna!

Vsekakor je avto res v top stanju in ga je škoda za zgonit! 19ka 16v je v mojem lajfu pustila ogromen pečat in bi jaz ta avto res mel za nedeljske vožnje in jo glancal ko prtegnjen! ampak za svoje želje in potrebe bom moral nabaviti svojo!

Drugim pa svojega mnenja nikoli ne smeš vsiljevat, ker potem rata samo kregarija in piz*arija! :)

Pustte ljudem naj počnejo kar želijo in ne bodite z vsem tako obremenjeni...laži vam bo za žvet...vam povem!
Alfa je kot baba z visokim petam, za gonit pa za kazat. Za vse ostalo je neuporabna.
moofdi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1629
Pridružen: Pe Maj 09, 2008 2:53 pm
Vozilo: 155 3.0 V6 24V
Kraj: Radovljica

Eh, Gregson ne rabiš...še najraje sem na tem forumu objavljal, ker je večina Alfistov tistih pravih "avtomobilistov", s katerimi najlaže najdeš "povezavo" pri čemerkol povezanim z avtomobilizmom.

Vidim da bojo le slike v temi za obnovit, razn zadnjih par ne dela nič... :wink:
Če je ravno, ni zabavno.
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7744
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

moofdi napisal/-a:Eh, Gregson ne rabiš...:wink:
i know.

pa vseen ...
:wink:
Slika
Uporabniški avatar
Q_4
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2354
Pridružen: To Apr 27, 2004 10:37 am
Vozilo: Alfa GT
Kraj: MB-Okolica

Pa kaj vam je.. Kaj ste tja padli?? Kaj se te razburjate vsi skup. Na koncu ste gobezdala tisti, ki eksplodirate po nepotrebnem.

Je_en internet writing efeck. Dejansko nisem htel, da tak izpade kot očitno je.
Daj te malo zadihat na nekem travniku ali gozdu.

Povedat sem želel samo, da vseeno če je Renault ali Tavrija ali Pičkin Poldek od avta, je to še vseeno tak redek avto, da dobre lahko na prste prešteješ kolk jih je v SLO in bi mi bilo ljubše, da se ga ne razgoni po pisti ampak se ga čuva dolker le gre.

Res je naj vsak sam dela s tem kaj ima, pač svoje mnenje sem želel izrazit, da ga je v mojem pogledu škoda, ker je vseeno na nek način kot diamant ali zobi starega šiptara - tak redki.

Ono z imprezo je pa bila "sarkazem ON" zajebancija.

Pa kaj si nor, tega ne vidiš vsak dan ... kaki potres kr na enkrat ...
Swašta !!
...ko ne moreš dol iz znamke Alfa Romeo...
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Moofdi, a si že registriral to reno?
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
moofdi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1629
Pridružen: Pe Maj 09, 2008 2:53 pm
Vozilo: 155 3.0 V6 24V
Kraj: Radovljica

Q_4 napisal/-a:Pa kaj vam je.. Kaj ste tja padli?? Kaj se te razburjate vsi skup. Na koncu ste gobezdala tisti, ki eksplodirate po nepotrebnem.

Je_en internet writing efeck. Dejansko nisem htel, da tak izpade kot očitno je.
Daj te malo zadihat na nekem travniku ali gozdu.

Povedat sem želel samo, da vseeno če je Renault ali Tavrija ali Pičkin Poldek od avta, je to še vseeno tak redek avto, da dobre lahko na prste prešteješ kolk jih je v SLO in bi mi bilo ljubše, da se ga ne razgoni po pisti ampak se ga čuva dolker le gre.

Res je naj vsak sam dela s tem kaj ima, pač svoje mnenje sem želel izrazit, da ga je v mojem pogledu škoda, ker je vseeno na nek način kot diamant ali zobi starega šiptara - tak redki.

Ono z imprezo je pa bila "sarkazem ON" zajebancija.

Pa kaj si nor, tega ne vidiš vsak dan ... kaki potres kr na enkrat ...
Swašta !!
No, a zdej je pa šlo normalno? Mogoče smo res zahudo vzeli, samo je blo tudi napisano tako. :wink: Bomo malo bolj zalaufal sarkazem detektor. :mrgreen:
MaStr napisal/-a:Moofdi, a si že registriral to reno?
Če bo vreme dalo, bo ta vikend do konca porihtana, potem pa tehnični in registracija...se pravi tekom naslednjega tedna naj bi bila na cesti...bomo videli kaj bodo fantje na tehničnem rekli. ;)
Če je ravno, ni zabavno.
Uporabniški avatar
urbancebulj
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1802
Pridružen: Pe Feb 01, 2013 3:27 pm
Član Alfa Kluba: 1

Svašta kej use človek prebere v tej temi!
Namesto uspodbud samo jeba..je.
Sicer pa, sem že večkrat prišel do zaključka kot je Gregson napisal, "gobezdala za tipkovnico"...
MI bomo usak svoj avto ne glede na to ali je R19 ali pa moja Impreza rihtali za svojo dušo in užitke, če komu kaj ne paše naj ne klika naiših tem!

Sploh pa ne 20 letniki, ki imajo vsega polno rit! #-o
Uporabniški avatar
kosir1234
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3687
Pridružen: Če Feb 25, 2010 5:47 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Žiri

Ti že veš, zdj smo pa 20 letniki krivi...

moofdi ima da se udarva na RL letos 1x, če mi bo ratalo kaj skup zmetat ja :D
(╯°□°)╯︵ ┻━┻.
moofdi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1629
Pridružen: Pe Maj 09, 2008 2:53 pm
Vozilo: 155 3.0 V6 24V
Kraj: Radovljica

Če se najdemo na Racelandu...zakaj pa ne. :wink:
Če je ravno, ni zabavno.
Odgovori
  • Informacija