BMW E36 320i coupe

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
Odgovori
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Super da je avto se v pogonu :)
Uporabniški avatar
thunderbolt
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1072
Pridružen: To Avg 29, 2006 12:49 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zasavje

Miholl, še vedno je :) Se bori :wink: Pred tehničnim je bil deležen še obnove zavor, nove ploščice in obnova tesnil v čeljustih in menjati je bilo treba en batek.
Uporabniški avatar
thunderbolt
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1072
Pridružen: To Avg 29, 2006 12:49 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zasavje

Zaradi določenih sprememb, moram prodati enega od mojih šestakov. Možne menjave za vozilo z JTD motorjem, če je kdo zainteresiran, ali pa pozna koga, ki bi imel lepega E36 coupeja.

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID= ... ow=1&avto=" onclick="window.open(this.href);return false;

Lp
Uporabniški avatar
thunderbolt
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1072
Pridružen: To Avg 29, 2006 12:49 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zasavje

Tako, pa je dobil novega lastnika. Kaj naj rečem po letu in pol, mešane občutke imam, po eni strani sem vesel da je šel, po drugi, ga bom malo pogrešal. E36 coupe je lep avtomobil. To je bil moj prvi BMW in verjetno tudi zadnji.
Lepo je bilo poslušati "šestaka". Vožnja z njim je bila zanimiva, sploh po snegu... ampak pričakoval sem malo boljšo odzivnost glede na porabo, volan je neprimeren in okoren za RWD in manj okvar za tako čislano znamko. Žal je vožnja predraga za to kar nudi.
nedvedinho
Alfist
Alfist
Prispevkov: 465
Pridružen: To Mar 02, 2010 3:53 pm
Član Alfa Kluba: 0

thunderbolt napisal/-a:Miholl, še vedno je :) Se bori :wink: Pred tehničnim je bil deležen še obnove zavor, nove ploščice in obnova tesnil v čeljustih in menjati je bilo treba en batek.
Kam dajate obnavljat bate od čeljusti?
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

A, bate pa težko, če so kaj načeti, obnoviš! To se pa kupi novo!
Odgovori
  • Informacija