Ariel Atom

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
mike
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 625
Pridružen: Če Okt 20, 2005 11:28 am
Kraj: bohinj & KR

no, mal eksotike. upam da še nismo mel. v glavnem huda zadevca, sam ena majhna malenkost - motor je hondin :lol:. bi se blo zanimiv enkret s tem peljat kakšn krog
test top gear:
http://www.youtube.com/watch?v=WaWoo82z ... ed&search=
rapbit
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1876
Pridružen: To Jun 15, 2004 9:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: lublana trnovo

od honde je edino motor dober :P drgač pa kr fletna zadevica tole ja...
meu bi use kar ma križ pa kačo u krogcu!!!!!
-----------------------------------------------------
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

K1 mi je veliko bolj zanimiv, sicer je malo počasnejši (če lahko za 5s/100km/h rečemo, da je "počasi"), ima pa enak odličen motor, mozno pa je dobiti tudi fordovega, celo neke plinske, hibridne variante obstajajo. Je pa to kit car, kar v končni fazi pomeni, da imaš vse custom. Notranjost opremiš po svoje, barvo, feltne, volan, prestavno ročko si sam izbereš... in ga sam sestaviš. Prodajajo pa se tudi gotovi na ebayu ipd, samo so dragi.
Dreamcar.press =P~

http://www.worldclassexotics.com/attack.htm
Slika
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
33-fonda
Alfist
Alfist
Prispevkov: 455
Pridružen: Sr Avg 16, 2006 1:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: NG-Solkan

huda stvarca 8)

samo ta majstr od top gira mi je prow ena mona,neki serje avte in sploh neve kaj so bli u tistem cajtu.(yugo,lada....pravi o ladi da nima dobre oblik,motorja in vsega.Ko pa je bla v tistem cajtu limuzina ku če bet in delajo še zmeraj ko urce....naj si pogleda tiste svoje ameriške neokusne kante,razn izjem )

sorry za offtopic: sem se mogu malo razpisat glede tega bedaka in še bi se samo se mi neče :wink: :D
ko peštam.Alfa rešuje mene in jst rešujem njo....Popolno sožitje :)
Uporabniški avatar
Unicorn
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 818
Pridružen: So Sep 11, 2004 1:10 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Dravograd

Zelo zanimiva zadevca, tale atomček... koliko bi le to stalo pri nas postavljeno na cesto? Verjetno še kar polovico zraven, pa papirji za homo... Po kakih dveh letih birokratskega sranja bi ga pa že mogoče lahko postavil na cesto :)
Takšne teme me tudi po TV ponavadi spravijo v slabo voljo, ko vidim kako na področju takšnega ljubiteljskega avtomobilizma v SLO zaostajamo za ostalimi.

total off: @33-fonda: malo poglej kaj pišeš, pa pojdi na google, če ne drugače in vtipkaj avte istih let, pa ti bo takoj jasno. Si malo zataval po socializmu in pozabil na ostali svet. So bile dobre - mogoče - ker so mogle bit, saj se kaj drugega ni dalo dobit.

Slika
riva l.1983-1985 (64-69 KM) oprema..... volan (smo jo imeli pri hiši, in kasneje še samaro, tako da vem o čem govorim.)

Ker pa smo na AR forumu, mislim da veš kaj je "naša" firma ustvarjala takrat.
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

tale atom je cist hud, bi mel takoj! pa se drag ni.
Slika
ZeMo
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 26
Pridružen: Po Maj 22, 2006 11:05 pm

viewtopic.php?t=3814


Mislim da tema že obstaja. #-o
mike
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 625
Pridružen: Če Okt 20, 2005 11:28 am
Kraj: bohinj & KR

o ti hudič. pa še gledov sem, če mamo pa sem zgleda spregledal. se opravičujem.
33-fonda
Alfist
Alfist
Prispevkov: 455
Pridružen: Sr Avg 16, 2006 1:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: NG-Solkan

Nevem če si ti pogledu pod iste kubature in isti razred avta in cena.
boli mene k. za komuniste samo tko pa nemoreš srat avta kar u prazno,pole bi lohko vsak avto po svoje sral če bi tel.

npr.Sej vemo da npr.Yugo bil slabo narejen,samo imel je mašine od fiata.Poglej avte iz tistega časa po kubaturah in konjah in boš videl da ni prow lih največji jajc.Fiati v tistem času so se tudi totalno jajcali,in jih je blo treba zmeri kej šraufat.Vendar proti našim zastavm še zmeraj dost boljši.

LADA:imeli smo lado samaro,ki nas je zmeraj pripeljala do destinacije vendar ni nikoli delalo vse prav(al luč,karburo,alje kej cvililo... :wink: )

Prijatel je imel uno lada rivo karavan in so jo uporabljali,ker niso imeli še kombija za prevažat tende okoli po sloveniji.Tako se je vsak dan naložena kar se da,furala po sloveniji in kilometru je imela neki pod 1/2 miljona prej ku so dobili kombi.Problemu je pravu da tudi niso nikol meli.(ker čene bi jo takoj sral,ker ja majstr pač bavarc :) .)Tkoda ni kej srat čez Lade.

Meni so pač Lade všeč in mi tako sranje avta enostavno dvigne prtisk.Uglavnem ta đeremi al kej že je je en velik Bebec.

LP
ko peštam.Alfa rešuje mene in jst rešujem njo....Popolno sožitje :)
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

Uroš
33-fonda
Alfist
Alfist
Prispevkov: 455
Pridružen: Sr Avg 16, 2006 1:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: NG-Solkan

ja že stara fora :lol: :lol:
na dragu nima kdo kej praskat :mrgreen:
ko peštam.Alfa rešuje mene in jst rešujem njo....Popolno sožitje :)
Odgovori
  • Informacija