Hyundai Coupe

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Sej pravim isto. Že tehnični podatki niso nič kaj vspodbudni. Definitivno manjka turbo motor.
Slika
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

men je ta avto zal.. zlo grd :P
vedno mi je biu in vedno mi bo.
Uporabniški avatar
q_verde
Alfist
Alfist
Prispevkov: 485
Pridružen: Pe Apr 02, 2004 9:02 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: celje

avto ni slab, vendar tudi ne vec tako poceni, kot je bil. za COUPE 2.0 FX TOP-K moras odsteti 4.5 MIO (138 KM). Glede na to, da se slabse drzi ceno kot alfa, se bolj splaca kupiti kaksnega rabljenega. pa tudi zejni so zelo radi tile coupeji.
ima pa tale avto malo nervozen nos, vsaj prejsnja oblika ga je imela (1.6). ko sem ga zgal ful v ovinek se je vse treslo in nisem imel pravih informacij o cestiscu. upam, da so to popravili.
sicer pa avto ni slab. le lepse se cuje, ce te kdo vprasa kaj vozis, da reces da alfo, kot pa hyundaija. vendar vstran s predsotki. cez par let bodo to ze kar konkurencna vozila. ampak takrat bodo se drazja.
crna alfa 145 1,6 16V TS (bivsa '00)
rdeca 156 M-JET (bivsa '05)
siv bmw 320d e91 ('06)
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Meni se pa avto zelo dopade, glede motorjev je res da so švoh, ampak osebno me to ne moti, ga ne bi rabil za dirkanje po cestah....

LP
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

povprečen avto, ki je navzren športen, a v vožnji tega ne ponuja, se nagiba v ovinkih ko povprečen golf, pospešek kar zadovoljiv za takšno prostornino motorja,..

ne vem za kaj so pri hyundaju plačali pininfarino,da jim oblikuje matrixa, ob enem pa mu najbrž zapovedali, da ne sme preveč valovitih črt delat in izboklin na avtomobilu, da bo proizvodnja kar se da cimcenejša.. takšno škatlo bi jaz lahk jim narisal v slikarju. :mrgreen:
androh
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 85
Pridružen: So Dec 25, 2004 5:38 pm

Po mojem so takšni zmazki kot je Matrix bolj slaba reklama za renomiran oblikovalski studio kot je Pininfarina.

Res je škoda da se Pininfarina prodaja vsepovprek in s tem izgublja na ekskluzivnosti. Celo na hladilnike od Gorenja nabijajo njegov podpis....


Ahh, kje so tisti časi, ko je risal sam Alfe in Ferarrije :doubt:
Uporabniški avatar
Jonas
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1850
Pridružen: Ne Maj 16, 2004 7:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Sicer imam odpor proti Korejskim avtom, ampak ce je vprasanje glede izgleda....men je vsec.

LP
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

zakaj odpor, jaz ga recimo imam proti fordu, pa še sam ne vem zakaj, a obstajajo psihiatri za to.. :( :?
Uporabniški avatar
giulia
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 33
Pridružen: Če Mar 24, 2005 10:44 pm
Vozilo: Giulia QV
Brera
Mito
Kraj: Koper

FORD in OPEL itak nikoli niso bli avti, korejci pa splph ne. Kupiš ga poceni, pol pa te vžgejo za rez. dele. Za italjana dobiš rez. dele v vsaki "trafiki".
Uporabniški avatar
MITT
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 725
Pridružen: Po Sep 29, 2003 7:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj.si
Kontakt:

IztokFranko napisal/-a:zakaj odpor, jaz ga recimo imam proti fordu, pa še sam ne vem zakaj, a obstajajo psihiatri za to.. :( :?
Jest imam tudi izrazit odpor proti Korejcem. Če bi bilo po moje, bi jih absolutno prepovedali prodajat v Evropi. Tko da, v tem primeru mislm, da je jasno, kaj si mislim o tem avtu.
:evil:: "Yes, if you wanna run cool, you got to run on heavy heavy fuel!" :mrgreen:
Uporabniški avatar
MITT
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 725
Pridružen: Po Sep 29, 2003 7:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj.si
Kontakt:

giulia napisal/-a:Za italjana dobiš rez. dele v vsaki "trafiki".
Prosim, zadnja leva vrata za 155 Super.
:evil:: "Yes, if you wanna run cool, you got to run on heavy heavy fuel!" :mrgreen:
vuso
Alfist
Alfist
Prispevkov: 323
Pridružen: Ne Okt 10, 2004 5:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Mah tistga matrixa je pininfarina spacal pri zajtrku, ki mu očitno ni bil všeč.tist je pa res katastrofa :roll:
no tale hjundaj meni ni dost lepši 2.7 motor v korejski avto s korejskim podvozjem in korejskimi konji.pa to maš da ti nosi nos ven v ta prvem ovinku.hja no tanovo skropucalo od coupeja mi je prebavlivo ampak starejši model je pa :puke:

no offense :)
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Sm se vozu s tem skretom, uno ameriško verzijo TIBURON. Avtomatski menjalnik. Notranjost je napram drugim polizdelkom te firme res huda. SAm še vedno piše gor HJUNDAI. Oblikovno je pa tko.. neki napol dokončano. Sicer pa ker hundai je lep?
Uporabniški avatar
Policist
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1078
Pridružen: Po Jan 19, 2004 1:55 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ajdovščina

LaserJaMM napisal/-a:... Sicer pa ker hundai je lep?
:lol: :lol: :lol: besede si mi vzel z jezika. :lol:
Slika
Uporabniški avatar
stuhec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3153
Pridružen: So Jan 03, 2004 12:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: M Sobota, tel: 041 761446

ce hoces sam lepoto, -sportni avto in poceni mislim da je edini
super
Odgovori
  • Informacija