GOLF 5

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
Odgovori
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

=D> =D> =D> =D> =D> TOOO MAMI!!!
mikelis
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 16
Pridružen: So Maj 08, 2004 1:37 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Otočec
Kontakt:

Nič nimam povedati proti njim. Prav to pa je slabo. Prav prekleto povprečni so, sam po ceni ne. (tako je pri nas, ker ti naši podgurci cenijo samo če je "dezel" in če je "golf" in če gre na "cvečk", v tujini je manj precenjevanja golfov in podcenjevanja alf). Res pa je, da je delovni stroj, ki ne crkne. Zakaj? ker nič nima notr, kar bi lahko crknlo. Najbolj špartansko opremljena vozila. Še šajbe na kurbl (no, moja AR155 jih ma tud zadaj). Dizajn so pa italijani napravl. In prvi golf je bil kar revolucija. drugi je bil neki novga, bomba. Tretjega so nardil za vmes iz drugega (res je ista osnova, na zunaj pa odebeljen in zaobljen), četrti je šel vštric z audijem (ja, tud nemci šparajo) in zavil s poti, peti pa je zgolj polo, ki se je mal preveč zredil. Kje so mali avti. Sam rastejo in rastejo. Pol morjo pa LUPA iznajdt. Glej jo alfo. 166 je celo mal manjša od 164. Ena velikost naj bo za en avto. Kaj bi bilo, če bi 167 (al kaj bo) bila že velika kot audi A8?
Tako fani neke serije zgubijo svoje "idole", presedlati morajo na manjšo serijo ali pa "zrasti" za en rang po denarnici.

In moje izkušnje? Vozil sem vse golfe od 1-4 in z motorji od 1.4, do 16v, ter TDIje. Udeležil sem se tudi TDI tkemovanja v varčni vožnji (ko je bilo) in bil s 3.6 l/100 2. na dolenjskem. Bil je passat 1.9 130km. Vozil sem tudi BORO TDI.
Enostavno ne morm povedat: Vse je kul na VW, sam MEL GA NIKOLI NE BI. In ga ne bom verjetno. Žed od rosnih let, od drugega pasija naprej sanjam, kako bom enkrat mel ta avto, pa še ni bil ta film v mojem fotoapartu. Sami italijani...
LP, mikelis
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

Kaj je to Golf???

1. Lep šport žogica-palica pa to ?
2. Avto nemškega porekla, ki ga delajo Turki na delu v EU?
3. Nemški avto s Češko tehniko (Škoda-podvozje...)
4. Še kaj drugega ?

:evil:
Uroš
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Nič vredna vrednota!
Slika
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-ko sem imel 145 1,8 TS so mi rekli alfamzneži da je poraba 9,3 prevelika
-službeno sem pelal golfa 5 1,4 75km, 2 krat MB-LJ max.140km/h (kaj dost več itak nezmore) in je poraba zrasla na 8,9
-ko sem avto prevzel na porscheju MB, je računalnik kazal povp. porabo zadnjih 1300km 9,2!!!
-alfamrzneži so obmolknili
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

alfafil napisal/-a:-ko sem imel 145 1,8 TS so mi rekli alfamzneži da je poraba 9,3 prevelika
-službeno sem pelal golfa 5 1,4 75km, 2 krat MB-LJ max.140km/h (kaj dost več itak nezmore) in je poraba zrasla na 8,9
-ko sem avto prevzel na porscheju MB, je računalnik kazal povp. porabo zadnjih 1300km 9,2!!!
-alfamrzneži so obmolknili
Ja, in v SLO testu je dobil tudi oceno 10 za ekonomičnost... :puke:
Odgovori
  • Informacija