Novi Civic Type R

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
Uporabniški avatar
r2
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 613
Pridružen: Po Nov 10, 2003 11:36 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Domžale

jst se tazadnje honde civic tudi s palco ne dotaknem,
kar pa ne velja za akordko
Uporabniški avatar
Dinotti
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 28
Pridružen: Sr Maj 25, 2005 1:00 pm
Član Alfa Kluba: 0

Spredaj huda od strani huda odzadi grda. :|
Meu bi jo takoj,ker izstopa po svoji obliki in se vidi,da je korak naprej v oblikovanju.Postopoma bojo vse firme sledile temu.vsaj pomoje. :wink:
In the end,there shall be only one!!
-HONDA-
rapbit
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1876
Pridružen: To Jun 15, 2004 9:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: lublana trnovo

žal sledijo po dizajnerskem trendu že alfi... sory :P :)
meu bi use kar ma križ pa kačo u krogcu!!!!!
-----------------------------------------------------
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Not je zanimiva ful... zunaj je pa k avto na dalinca :lol: in prav nč resno nezgleda ta avto res ko igrača... spet ga bo čez deset let vsak 18letnik vozu... je pa zihr hitr
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Bjorn
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1340
Pridružen: So Avg 26, 2006 2:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Jezi me, ker Honda ima dost dnarja (niso zdej bogataši ampak imajo plus na koncu leta) ampak grejo vseen iz generacije v generacijo dajat slabše podvozje na civica. Pa še berem da nov motor 1.8 nima več une volje do vrtenja in da se dobr počut v nizkih in srednih obratih kot kak renault.
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-kaj vem,če je verjeti teh. podatkom,ima bencinarka z 140KM,boljše lasnosti od recimo 147 2,0 :doubt: ,in nenazadnje nižjo porabo :doubt:
Uporabniški avatar
SHadowX
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2587
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 2:26 am
Član Alfa Kluba: 1

alfafil napisal/-a:-kaj vem,če je verjeti teh. podatkom,ima bencinarka z 140KM,boljše lasnosti od recimo 147 2,0 :doubt: ,in nenazadnje nižjo porabo :doubt:
O katerih lastnostih pa je sploh govora? Logično je, da ima lažji in manjši avto s šibkejšim motorjem nižjo porabo mar ne?
Emperor of The Dark Realm
Uporabniški avatar
GTAm
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5102
Pridružen: Sr Jan 14, 2004 12:36 pm
Kraj: Postojna

Meni se na splošno ob gledanju raznih tehničnih podadkov pojavlajo razno razni dvomi. Mislim, da velikokrta vse številke le ne štimajo... :doubt:
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

res je moja 1.4 Ts gre zihr do sto prej k v 11s... V 7.5s :lol: ne v ene 10 bi šou pa že za :cheers: stavt..

tehnični podatki so itak čao... najboljš se je usedet pa probat mal po ravnem mal po ovinkih, mal hitr mal počas... Itak ga maš k se v njem dobr počutiš ne za to k ma nosilnost 800kg 8)
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
skerž
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 656
Pridružen: Pe Nov 04, 2005 1:15 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: škofja loka

87pepsi napisal/-a:res je moja 1.4 Ts gre zihr do sto prej k v 11s... V 7.5s :lol: ne v ene 10 bi šou pa že za :cheers: stavt..

tehnični podatki so itak čao... najboljš se je usedet pa probat mal po ravnem mal po ovinkih, mal hitr mal počas... Itak ga maš k se v njem dobr počutiš ne za to k ma nosilnost 800kg 8)
1,4 ts ma 12 sek. do sto....da ne boš mislu,da maš raketo :lol:
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

skerž napisal/-a: 1,4 ts ma 12 sek. do sto....da ne boš mislu,da maš raketo :lol:
Zdj si mi pa prou ubou nedeljo :lol:
Sj vem ampak itak jo nimam za divjat... če jo pa prtisnem gre pa še zmeri dost :)

p.s. za pir da jo pod dvanajst pa zihr spravm :mrgreen:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
skerž
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 656
Pridružen: Pe Nov 04, 2005 1:15 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: škofja loka

87pepsi napisal/-a:
skerž napisal/-a: 1,4 ts ma 12 sek. do sto....da ne boš mislu,da maš raketo :lol:
Zdj si mi pa prou ubou nedeljo :lol:
Sj vem ampak itak jo nimam za divjat... če jo pa prtisnem gre pa še zmeri dost :)

p.s. za pir da jo pod dvanajst pa zihr spravm :mrgreen:
ne morš se primerjat z močnejšim avtomobili,z lahkoto pa se lahko kosaš z avtomobili istega razreda,sploh,če so na sporedu ovinki =D>
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

sj vem da ne, zdj pa sploh k mam 16 colke gor je pa avto itak sam še lep... pa lih tok moči mu je še ostal da je še kr korak pred drugimi 1.4 :)
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
jagatinho
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 240
Pridružen: So Maj 19, 2007 6:54 pm

Šel sem na testno vožnjo tudi z navadnim 5 vratnim civicom 1.8 pred mesecem in pol, bil zelo zadovoljen, ampak je bila cena nedosegljiva.
V visokih obratih je res bolj bogi, zelo pa potegne v nizkih in srednjih. Zelo lepe, modre lučke na armaturi ima, lega na cesti tudi odlična.
Tudi accorda so mi dali peljati, prav tako super, ampak predrago za moj žep.
Uporabniški avatar
q_verde
Alfist
Alfist
Prispevkov: 485
Pridružen: Pe Apr 02, 2004 9:02 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: celje

jagatinho napisal/-a:Šel sem na testno vožnjo tudi z navadnim 5 vratnim civicom 1.8 pred mesecem in pol, bil zelo zadovoljen, ampak je bila cena nedosegljiva.
V visokih obratih je res bolj bogi, zelo pa potegne v nizkih in srednjih. Zelo lepe, modre lučke na armaturi ima, lega na cesti tudi odlična.
Tudi accorda so mi dali peljati, prav tako super, ampak predrago za moj žep.
a ni ravno odzgoraj zivahna ta hondica. nad 4,5 k obratov. tudi sam se jo vozil, pa ni sla nikamor, ce je nisem priganjal v obrate. mogoce sem prevec razvajen z dizelskim navorom, ampak po obcutku in karakteristikah se tam gori boljse znajde.

vozil tudi 2.2 dizla, ki je po performansah podoben kot 1,8, po obcutku pa bistveno hitrejsi.

peljal tudi prejsnjo generacijo R-typa in lahko recem samo, kapo dol za tak motor. alfa zal tukaj v tej klasi nima nic konkurencnega!!!! pa ne mi sedaj GTA-jke primerjat z 2,0 benz motorjem.

dizajn pa, kakor komu. jaz se ne morem odločit. zadek mi nekako ne sovpada s sprednjim delom.
crna alfa 145 1,6 16V TS (bivsa '00)
rdeca 156 M-JET (bivsa '05)
siv bmw 320d e91 ('06)
Odgovori
  • Informacija