///M3 vs GTA

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
Odgovori
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

mikelis napisal/-a:Precej zanimiva debata, ni kaj. ............................
Se mi ne da več pisat v to temo, torej =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
MITT
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 725
Pridružen: Po Sep 29, 2003 7:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj.si
Kontakt:

akhaab napisal/-a:
pa naj,srecnez,sedis v GTAjki ali M3ki. ali pa v yugotu GVX.(ampak yugo bi pa pr 7000 obratih res razpadu. :mrgreen: )


howgh.
Yugoti se znajo zelo visoko zavrtet, tudi čez 8k. IN majo fajn rezultate na dirkah.
:evil:: "Yes, if you wanna run cool, you got to run on heavy heavy fuel!" :mrgreen:
Uporabniški avatar
lev_cek
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 512
Pridružen: Pe Apr 30, 2004 11:54 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

Byrkus napisal/-a:DTM so ukinili potem, ko je določeni gospod Bernie Eccle$tone prevzel 'skrbništvo' nad to serijo, in s tem poskrbel, da mu ta dokaj nepomembna dirkaška serija ne bi odžirala dragocenih gledalcev pred TV zasloni. :evil: :evil: Verjemite, to je bil dejansko glavni razlog za ukinitev, DTM je bil svojčas zelo popularen, v Hockenheimu so leta 1995 našteli podobno število gledalcev kot na dirki F1 na istem mestu. Čeprav, leta 1996 Alfe menda sploh več ni bilo poleg - ali pač? Spomnim se Mercedesa in Opla, Alfa mi je nekako ušla iz spomina.
Da alfe so bile leta 96' na štartu in sicer se je serija imenovala DTM/ITC, kajti precejšen del dirk se je odvijal širom evrope. Alfe so bile Martini racing: Nanini, Larini,... Zadnjo sezono pa je zmagal legenda Klaus Ludwig v Opel Calibri, sicer pa je bil dolga leta pri Mercedesu( 190 Evo, prva serija C-klas,...in še zdaj pomaga pri razvoju AMG različic, ter zloglasnega SLR-a)
Daj gas, daj gas, daj gas,...................................u p**** sem reko da bremzaj!!!!!!
Uporabniški avatar
lev_cek
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 512
Pridružen: Pe Apr 30, 2004 11:54 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

sorry za 2x članek, ampak nekaj šteka dans pa sem 2x stisnu............ :oops: :? :?
Daj gas, daj gas, daj gas,...................................u p**** sem reko da bremzaj!!!!!!
Uporabniški avatar
akhaab
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 216
Pridružen: Ne Mar 28, 2004 9:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: lj-center

MITT napisal/-a:
akhaab napisal/-a:
pa naj,srecnez,sedis v GTAjki ali M3ki. ali pa v yugotu GVX.(ampak yugo bi pa pr 7000 obratih res razpadu. :mrgreen: )


howgh.
Yugoti se znajo zelo visoko zavrtet, tudi čez 8k. IN majo fajn rezultate na dirkah.
ja. ni bil to point. :roll:
sapere aude
Odgovori
  • Informacija