BMW serija 1

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Zadnjič spremenil Teo, dne Pe Mar 26, 2004 2:41 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
Policist
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1078
Pridružen: Po Jan 19, 2004 1:55 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ajdovščina

CENA!!!!!!!!!!
Slika
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

2.0 dizel za ceno 147GTA!

Komentar odveč!
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

:puke: :puke: :puke: :puke: :puke:

Kar naj delajo take grdobe, bo procentualno več Alfic na cesti!!! :ylsuper:

Ciao Alfista :mrgreen:
Slika
Uporabniški avatar
Nerv
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 725
Pridružen: Ne Mar 07, 2004 1:44 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

pazi bruhu bom.... ::():
Slika
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Teo!!! Jest sm mislu da boš dal link od kakih avtov ne pa od pralnih in pomivalnih strojev!!! :evil: :lol:
Giorgio Armani
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1184
Pridružen: Sr Okt 29, 2003 7:40 pm
Član Alfa Kluba: 0

Meni pa od strani povleče na drzne in športne oblike 147ke.Oba avtomobila mi delujeta s strani in na sploh spredaj zelo kompaktno.Hudiča dobr je tudi ker ima zadnji pogon in kaj takega bi tudi 147ka potrebovala!! Napovedali so tudi že izvedbo M z 250KMji, tako da bo pomoje edini resni konkurent GTAjki, ki sicer še naprej ostaja kraljica v svojem razredu!!
Lp G.A.
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Hvala bogu bo takrat, ko bo ven prišel M1, na trgu že tudi 147GTAm! 4X4 360PS, če bodo obljube držale!
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
zombi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1933
Pridružen: Ne Okt 12, 2003 7:58 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm
Kraj: Logatec
Kontakt:

OK se pridružujem mnenju, da je avto grd in mi nekak ni vešč, mi je pa zanimiva tehnika in bi z veseljem probal peljat kak "mali" avto z zadnjim pogonom. Sicer pa eno so slike, druge je, ko avto vidiš v živo.

Na avtomaniji sem gleda slike C4 in sem mislil, da bom bruhal, samo če gredo vse oblikovske smernice v to smer bo bmw 1 še lepotec...
Walter de' Silva
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 147
Pridružen: So Nov 08, 2003 12:43 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Tako "kratek" avto in pogon zadaj bo ultimativni drifter.

Edino, kar je na njem slabo je cena. No če po pravici priznam, bi mu zadaj bolj pasale luči od serije 3.

Kar me pa najbolj preseneča je 120d in dejstvo, da je bo to zaenkrar najmočnejša 1! (Najmočnejši motor je dizel, in to pri BMW??)

Konkurent Gtajki?? Trenutno je to A3 3.2! S3 bo jo krepko prekosil. Mislim pa, da bo M1 krepko pred obema!

Pa brez zamere, samo ta stare alfe (75 in podobne) veliko bolj ličijo na pralne stroje. Ali je že kdo videl pralni stroj z oblinami?
opankar
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2067
Pridružen: Če Sep 25, 2003 3:46 pm
Kraj: Lubiana

Walter de' Sliva napisal/-a:Tako "kratek" avto in pogon zadaj bo ultimativni drifter.

Edino, kar je na njem slabo je cena. No če po pravici priznam, bi mu zadaj bolj pasale luči od serije 3.

Kar me pa najbolj preseneča je 120d in dejstvo, da je bo to zaenkrar najmočnejša 1! (Najmočnejši motor je dizel, in to pri BMW??)

Konkurent Gtajki?? Trenutno je to A3 3.2! S3 bo jo krepko prekosil. Mislim pa, da bo M1 krepko pred obema!

Pa brez zamere, samo ta stare alfe (75 in podobne) veliko bolj ličijo na pralne stroje. Ali je že kdo videl pralni stroj z oblinami?
Ja itak, BMW forever! ](*,) :lol: :lol: :lol:

Komej so skup spacal tole serijo 1, pa da so slike na netu, pa ti že bluziš o nekem ultimativnem drifterju, M1....ne fantazirej. #-o

Drgač pa ne zgleda slabo ta serija 1. :|
You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for the brief moment, when everything works.
Uporabniški avatar
superleggera
Alfist
Alfist
Prispevkov: 322
Pridružen: Sr Avg 13, 2003 11:47 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Jauerburg

Grdo!
Senza cuore saremmo solo macchine
Walter de' Silva
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 147
Pridružen: So Nov 08, 2003 12:43 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Ja opankar, priznam. Malo prenaglo sem to o drifterju rekel.

Toda če na hitro primerjam ne najdem primerljivega avta na trgu s pogonom od zadaj. No morda C sportcoupe, samo ima mercedes "hibo", ker se ESP ne da popolnoma izklopiti in se v sili avtomatsko uklopi.

Me pa čudi ta naval novih serij pri BMW. Pred leti so delali komaj 3-4 serije avtomobilov (3,5,7,Z3), danes pa kar 9!! (1,3,5,6,7,Z3,Z8,X3,X5) Govori se tudi o X7 in seriji 9 pa kaj vem kaj še. Skratka pohvalno.
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Plus avtomobili, ki ne nosijo propelerja, a so nihov produkt! Imajo kar bogato ponudbo, vseeno pa mislim, da so malo predragi za svoj rang in ga jih konkurenca kar dohiteva. Glede alfe in BMW, pa če postimo zgodovinske razprave, alfi manjka samo še 4X4 pogon in bo v isti ligi. Vsaj kar se voznih lastnosti tiče, kjerr pa je že sedaj dokaj blizu. Sploh modeli, ki sem jih jaz vozil 320i, 530d, 316i compakt
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
loka
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 240
Pridružen: Pe Apr 09, 2004 12:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Še moje mnenje, kot mnenje bivšega dolgoletnega lastnika BMW-jev o novi seriji 1. Definitivno bo avto kvaliteten, zadnji pogon pri 4,23 m z vsemi elektronskimi pomagali pa bo nedvomno tudi lepo prišel do izraza pri običajni vožnji, saj kaj športnega trenutno pri tej izvedenki še ne bodo ponudili (niti 6 valjnega vrstnega motorja kar je zame sramota). Imajo pa drug generalni problem - design oz. Chrisa Bangla. Ta avto se v nemških avtomobilističnih časopisih primerja z vietnamsko svinjo - po izgledu, da je sestavljanka slabih oblikovnih potez Golfa V, nove Astre in Mazde 3. Definitivno pa je grd. Prišlo je že tako daleč, da samega Bangla primerjajo z njo...Da o vseh internetnih peticijah proti njemu in izpeljankah kratice BMW sploh ne govorimo. Začelo se je z Z1 pa Z4, novo serijo 5 in 6 sedaj pa generalni udarec. Postavite 118i in Alfo 147gta (primerljiva izključno po ceni in velikosti) in pošteno povejte... za bruhat :puke:
Odgovori
  • Informacija