Volvo

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
Uporabniški avatar
Grilzz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: Ne Jan 18, 2004 7:57 pm
Kraj: Lj

alfafil napisal/-a:-v bistvu se je renault pokvaril :wink:

Zanimivo da ima fotr Safranea z volvovo 2.5 mašino pa se mi zdi da je to en redkih delov ki se še ni zamenjal.
Aja pa avto ima sedaj 300k km, s tem da je bilo do 250k vse v redu, zadnjih 50k pa se je zje*alo vse po vrsti.

Pa še en velik plus temu petvaljniku gre zaradi zvoka, ker v višjih vrtljajih ze prav lepo zagrmi, pa še porabo ima fotr enako kot jaz z 1.6 mašino.
"Anyone who has driven anything from an Alfa 75 to an old Giulia Super or GT Junior will know their real magic lies in the way they come alive in the corners."
Uporabniški avatar
guma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1009
Pridružen: To Apr 12, 2005 8:28 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Če se prav spominjam je bilo za Safrana znano, da je najbolj zanesljiv z 2.5 motorjem in, da je zaradi tega (bil) najbolj iskan med rabljenimi.
Slika
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

saj c-30 cilja ravno na mlajso publiko. je pa tudi meni zelo vsec!
Slika
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

O 850 T5-R pa raje ne bi, ker to je za znoret! Sem se peljal s čisto serijskim in prej sem vedel, da avto zelo dobro gre. Ampak, da tako gre, se mi pa niti sanjalo ni. Kako noro mora biti, če je še čipan? #-o

VOLVO Turbo motorji so vsi zakon. Samo štimo majo pa lepšo non-turbo, ker turbina ne ubije zvoka.
Pa turbaki pri normalni vožnji porabijo do 1,5l manj kot atmosferci. Zaradi konjskega navora in ravne krivulje.

In v MB je od lani registriran 850 T5-R z 860.000 km, v čisto originalnem stanju. Možakar ga je 3 ali 4-krat tedensko vozil LJ-ZG-Muenchen. Treba je bilo samo zamenjati roke, končnike in amortizerje.
Odgovori
  • Informacija