lybra JTD

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
Odgovori
Uporabniški avatar
123
Alfist
Alfist
Prispevkov: 368
Pridružen: Pe Avg 12, 2005 1:09 pm
Vozilo: Lancia Lybra 2.4jtd, 2004

No vsekakor ti ne bo žal če boš vzel 2.4jtd, edino zavarovanje bo malo dražje. Sedežem res manjka malo bočne opore, a moraš vedeti da lybra ni športno vozilo, ampak bolj luksuzno (udobno), če pa hočeš sportno pa raje poglej za alfami. No jaz sem z svojo lybro po enem letu uporabe izredno zadovoljen, je pa res da so skoraj vse uvožene. Zato se raje malo zapelji okrog in jih nekaj poglej, preden se odločiš za nakup.
Veliko sreče pri nakupu in LP. :D
mijare
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 7
Pridružen: Če Jan 31, 2008 7:40 am

Jutri grem gledat tole:

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1759429

Bom videl kakšna je.

lp
Miloš
torcida_st
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 10
Pridružen: Pe Feb 01, 2008 6:57 pm

Tudi sam se zanimam za nakup Lybre sedaj me pa zanima nekaj stvari:
-je za letnik 2004 1.9 lx 9400€ prevec avto ma 100000
-zelo lepo ohranjen pogledat sem šel večino ki se prodajajo na avto.netu
in niso niti približno tako ohranjene
-a ima lx oprema tempomat i navigacijo
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

torcida_st napisal/-a:Tudi sam se zanimam za nakup Lybre sedaj me pa zanima nekaj stvari:
-je za letnik 2004 1.9 lx 9400€ prevec avto ma 100000
-zelo lepo ohranjen pogledat sem šel večino ki se prodajajo na avto.netu
in niso niti približno tako ohranjene
-a ima lx oprema tempomat i navigacijo
-če primerjaš s konkurenco,ni preveč,jaz osebno je za ta denar ne bi prodal :wink:
torcida_st
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 10
Pridružen: Pe Feb 01, 2008 6:57 pm

Zanima me tudi kako kaj alcataro vzdržujete kar sem kar na nekaj
lybrah videl totalno zgarane stole!
Uporabniški avatar
B.I.S.H.O.P.
Alfist
Alfist
Prispevkov: 404
Pridružen: Pe Dec 28, 2007 10:54 am
Član Alfa Kluba: 0
Vozilo: Fiat 500L 1.6 mjt 120KM Cross
Kraj: Vodice

[quote="alfafil"][quote="torcida_st"]Tudi sam se zanimam za nakup Lybre sedaj me pa zanima nekaj stvari:
-je za letnik 2004 1.9 lx 9400€ prevec avto ma 100000

jst sem svojo 2003 l. lansko leto feb. kupu za 8000€, pa je mela 81000 km?! tko da mislim da je to mal velika cena!
Uporabniški avatar
B.I.S.H.O.P.
Alfist
Alfist
Prispevkov: 404
Pridružen: Pe Dec 28, 2007 10:54 am
Član Alfa Kluba: 0
Vozilo: Fiat 500L 1.6 mjt 120KM Cross
Kraj: Vodice

torcida_st napisal/-a:Tudi sam se zanimam za nakup Lybre sedaj me pa zanima nekaj stvari:
-je za letnik 2004 1.9 lx 9400€ prevec avto ma 100000
-zelo lepo ohranjen pogledat sem šel večino ki se prodajajo na avto.netu
in niso niti približno tako ohranjene
-a ima lx oprema tempomat i navigacijo

tole si poglej:

http://www.lancialybra.com/eng/modelli/ ... /index.htm
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

torcida_st napisal/-a:Tudi sam se zanimam za nakup Lybre sedaj me pa zanima nekaj stvari:
-je za letnik 2004 1.9 lx 9400€ prevec avto ma 100000

jst sem svojo 2003 l. lansko leto feb. kupu za 8000€, pa je mela 81000 km?! tko da mislim da je to mal velika cena!
-bodi srečen,da si jo dobil tako poceni,bodi realen,lybre so močno podcenjene
Uporabniški avatar
B.I.S.H.O.P.
Alfist
Alfist
Prispevkov: 404
Pridružen: Pe Dec 28, 2007 10:54 am
Član Alfa Kluba: 0
Vozilo: Fiat 500L 1.6 mjt 120KM Cross
Kraj: Vodice

-bodi srečen,da si jo dobil tako poceni,bodi realen,lybre so močno podcenjene[/quote]

to ti dam pa prov. za tak dnar pa tak avto!
sam kot nova je pa bla full draga(moja 31.600€)-sem vidu na zavarov. polici od kaska.
bomo pa raj novga golfa za 17.000€ kupl-JOKE ](*,)
mijare
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 7
Pridružen: Če Jan 31, 2008 7:40 am

Zdravo

Bil sem v Domžalah gledat lancio. Avto kot avto je dosti OK, ampak ima nekaj pomanjkljivosti, ki pravijo, da jih lahko odstranijo.

Manjkajo gumbi na volanu (radijo), pokrov električnega razdelilca na akumulatorju je odlomljen, najbolj pa me moti da ni kode na računalniku (radijo, navigacija...) in da jo morajo naročiti, ker jo tudi oni nimajo. Vekslerja v prtljažniku tudi čudežno ni.

Zelo pa lahko pohvalim prodajalca Mateja, njegov odnos je lahko marsikateremu trgovcu za vzgled.

Vozi se pa dejansko kot avion. Ta 2,4 petvalnik je po mojem mišljenju še premočan. Kolesa so se kar velikokrat zavrtela v prazno :wink: :(

V ponedeljek zjutraj grem še enkrat na ogled, pa bom videl kako in kaj. Verjetno pa jo bom zaral.


lp
lenivec
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 47
Pridružen: Ne Okt 17, 2004 9:27 pm

za veksler se ne sekiraj, ker maš v pol ure zmontiran mp3 predvajalnik, ki je bolj uporabn.
mijare
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 7
Pridružen: Če Jan 31, 2008 7:40 am

Zdravo

Ali kdo ve kako odkodirati radijo(sredinsko konzolo)če nimaš originalne kode?

lp
jureme
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 12
Pridružen: Sr Avg 29, 2007 6:19 am

Oj,
za kodo od radija ti ne vem povedat, je bilo pa podobno vprasanje zastavljeno ze tukej (zaenkrat brez odgovora):

http://lancia-klub.si/forum/viewthread. ... read_id=25

Kateri gumbi pa manjkajo na volanu? A na volanu je tempomat? Mogoce bi se lahko zmenila in skupej kupla en rabljen volan (meni manjka zgornja desna tipka in ce bi dobila bi vzel se rocko za tempomat).

Za kodo pa ne vem - to je dost sumljivo za moje pojme. Jest bi se preprical, da bi mi oni zares zrihtal kodo (mogoce s kaksno dodatno pogodbo) - al pa bi se celo pocakal, da jo zares preskrbijo (in jo ti poizkusis, preden kupis avto). Vedi da bos kodo vedno rabil, ko bos odklapljal akumulator.
Za tist veklser je res - obstaja par kul mp3 plejerjev z original prikljucki za relativno ugoden cash (pobrskej po forumu jst se zdele ne spomnem imena vec).

Drugac pa ja - 2.4 jtd rules :) Masinca je res taprava...

Upam da se ti bo vse srecno izteklo!

LP
Uporabniški avatar
123
Alfist
Alfist
Prispevkov: 368
Pridružen: Pe Avg 12, 2005 1:09 pm
Vozilo: Lancia Lybra 2.4jtd, 2004

Najbolje je da preden daš kakšen denar prodajalec zrihta kodo in odkodira radio, da boš videl če vse deluje, kajti potem ko enkrat daš denar boš lahko imel probleme (odvisno od prodajalca).
Ja z mp3 playerjem je pa tako, če je radio z NAV+GSM lahko prek interneta naročiš loudlink (preizkušeno deluje), preberi si to temo: viewtopic.php?t=10733 , je pa fajn če imaš v prtljažnik potegnjen vsaj kabel za CD izmenjevalec, če ne boš moral še radio(ics) demontirati pa potegnit kabel za loudlink. (kabel mislim da lahko tudi tam naročiš)
Pa volan je tudi fajn če ti že prej popravijo oz. dajo drugega, če ne se zna zgoditi da ga poš potem iskal sam, ali pa naj ti vsaj ceno toliko spustijo.
Upam da se boš dobro spogajal. :mrgreen:
mijare
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 7
Pridružen: Če Jan 31, 2008 7:40 am

Danes sem šel gledat neko XX lancio z 110000km. Ne me basat. Gumice na sklopki skoraj ni, na zavori pa vidiš kovino - in to pri teh kilometrih
:lol: Varnosni pas na robovih se "trena", alkantara na sedežih je zguljena...
Nevem, ali folk res misli da smo vsi zadeti? :oops:

Na moji Zeti imam 220000km, pa se ji bistveno manj pozna =D> Jutri grem zopet v akcijo - Domžale. Pa da vidim....

lp
Odgovori
  • Informacija