Nekaj vprašanj...

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
Odgovori
Uporabniški avatar
trigga
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 33
Pridružen: Po Mar 19, 2007 4:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Živjo!
Kot piše, nekaj vprašanj:

1. Kje bi lahko dobil levi sedež za Lancio Kappo, letnik 2001? Rabil bi alcantaro, ker je trenutni že kar dobro zdelan... Sem razmišljal, da bi šel do kakšnega odpada čez mejo, pa ne vem, če paše mogoče tudi od recimo starejšega letnika?

2. Potreboval bi tudi nov pokrov naslona za roke (v sredinski konzoli), prav tako alcantara, pa še polomljen je.

3. Ali so luči (parabole) pri Kappah "potrošni material"? Jaz sem ravno v nedeljo zamenjal celotne sprednje luči (sem jih dobil relativno ugodno; cca 400 € za obe) in razlika je več kot očitna, zdaj pa me zanima, če lahko že začnem šparat za nove, ali kaj... Fotke še pridejo, da boste lahko videli razliko med tistim, kar sem imel in tistim, kar imam ;)

4. Ko dam desni smernik, se mi ne ugasne sam, ko zravnam volan. Sicer sem se že kar navadil, da ga izklapljam ročno, pa vendar mi je malo tečno na momente. Ve kdo za kakšno enostavno rešitev, drugače bom dodal na spisek za serviserja.

Okej, to bi bilo to zaenkrat :mrgreen:
Že vnaprej se vsem skupaj zahvaljujem za pomoč, kakršno koli že. Konec koncev mi je ravno ta forum pomagal pri odločitvi, da kupim Lancio.


lp, trigga
Thrivial
Alfist
Alfist
Prispevkov: 449
Pridružen: So Maj 27, 2006 9:20 pm

4. Ko dam desni smernik, se mi ne ugasne sam, ko zravnam volan. Sicer sem se že kar navadil, da ga izklapljam ročno, pa vendar mi je malo tečno na momente. Ve kdo za kakšno enostavno rešitev, drugače bom dodal na spisek za serviserja.
Ce je tako kot pri vecini avtomobilov(in verjetno je :) ), se ti je zlomil en zobnicek, ki preklopi stikalo nazaj. Mislim, da lahko das kar na spisek za serviserja, ce te prevec moti. :D

lp
Odgovori
  • Informacija