Fiat Stilo 2.4 Abarth, 1.8 16 ali pa Jtd

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Hmm...

Slika

Torej kak je ta avto?

Kdo se je že peljal z njim? Občutki ? ipd...

Ker sem trenutno zmeden bolj kot ovca v mestu, nevem kaj in kako z naslednjim avtom gledam vse... Toda večinoma ITALIENISCHE PRODUKTE..

Kako kej tole pije?(ni da bi jamral, sam zanima me)

Torej upam na kakšne konkretne argumente....

In ne ne bom po Fiat forumu pisal o tem(tud logirat se mi ne da) da mi bo kdo razlagal da je to najboljši proizvod ipd...

Torej iskrena mnenja?

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1674672#
Zadnjič spremenil Pepsi, dne Če Nov 01, 2007 12:40 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Preleti malo spodnjo temo:

viewtopic.php?t=985&start=0

Drugače je pa zelo zanimiv avtomobil, kakšnih izkušenj z njim pa nimam...

Lp
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

@Foggy tnx za link

Sicer ni nekega navdušenja med tistimi posti, me pa zanima nekaj drugega.. Je Abarth kakšen da ni avtomatik?
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
Gorkichev
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1818
Pridružen: Ne Jul 03, 2005 10:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica - Ljubljana - Nova Gorica

poišči si malo na forumu od fiata..... http://www.fiat-klub.si/forum/

jaz ti odsvetujem ta avto.....razen dizla ni nobene dore izbira, abarth je požreše, da premalo, pa še selespeed je.... 1,8 jih je malo.....

kvaliteta je boga, avto je mehek, volan gumjast in plastičen

ma kej ne dobiš nobene 147ke za dobr dnar?
Uporabniški avatar
H.P. BaXXter
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1498
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:57 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

baje da ful zrejo teli 2.4
FuManchu napisal/-a:V moji dvoletni alfistični karieri sem ugotovil, da je najpomembneje biti član AMZS (zastonj šlep :lol:)
Uporabniški avatar
Spasky
Alfist
Alfist
Prispevkov: 478
Pridružen: Po Okt 04, 2004 9:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zasavje

Tale "kanarček" je iz našega konca in ne vem, če sem lastnika kdaj sploh videl pritisnit malo bolj po gasu. Pozerski torej ohranjen sigurno. :mrgreen:
Mitsubishi Outlander
Mini Cooper S
Ducati Diavel
Uporabniški avatar
DaviiD
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1165
Pridružen: Če Jul 01, 2004 11:48 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

Kolega ima to. Enkrat ali dvakrat mu je avtomatski menjalnik zastekal, pa so porihtali v garanciji. Sedaj recimo da ima cca. 70k km in zere olje tako da na servisni interval cisto sprazni palcko, ampak to je delal ze od zacetka in na servisu pravijo da je to kao ok. Avto gre kar dobro (tj. nekaj cez 8 sec do 100 - do 100 km/h sta z alfo 33 16V enaka). Koncna je cca 230 po stevcu, poraba cez 13 pri normalni (mestni) voznji. Z motorjem ni bilo nekih vecjih problemov, razen tega da na servisu ne vejo kaj se menja na servisu in niso menjali sveck ko je bilo treba.
Je pa ta navigacija oz. radijo nekaj najbolj neuporabnega in glupega na svetu. Ne zapomni si kje si ostal na CDju ko avto izklopis, ce hoces letnico nastavit mores 2008 krat gumbek obrnit v desno, ...
Drugace lega na cesti, polozaj voznika in bocni oprijem voznika je pa super (govorim za abarth)...
Uporabniški avatar
DaviiD
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1165
Pridružen: Če Jul 01, 2004 11:48 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

Aja, ce ima soncno streho tam vcasih crkne kaj pa se ne zapre do konca (kaki stift ven pade) in pa konektorji za airbage so slabi in vcasih med voznjo rece airbag problem. Ce hoces to popravit mores sedeze razstavit, ker je ponavadi problem v tistih airbagih v sedezu.
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

HAHAH da je pozerski :) aa ni ni avto gre deluje pa dokaj len samo verjem da ni avto je od mojega dobrega kolega vzdrževan pri veitu brez pocanja. Nevem pejd pogledat. Tip je meu prej fiata coupeja turbo pa neki lih ne jamra da manka avtu moči. Če so še kak vprašanja samo vprašaj glede menjalnik pa tip še ni mel težav.
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

2.4 je baje nepremičnina... 1.8 mašina je pa že mal v letih


POmoje dizl najbl solidna izbira
Uporabniški avatar
Gorkichev
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1818
Pridružen: Ne Jul 03, 2005 10:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica - Ljubljana - Nova Gorica

Miholl napisal/-a:2.4 je baje nepremičnina... 1.8 mašina je pa že mal v letih


POmoje dizl najbl solidna izbira
sej....

taljani so 2.4 zmerli 165 km #-o , poraba je pa itak za pop****.

tej stiloti so polomija.....
Uporabniški avatar
Spasky
Alfist
Alfist
Prispevkov: 478
Pridružen: Po Okt 04, 2004 9:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zasavje

stuntz napisal/-a:HAHAH da je pozerski :) aa ni ni avto gre deluje pa dokaj len samo verjem da ni avto je od mojega dobrega kolega vzdrževan pri veitu brez pocanja. Nevem pejd pogledat. Tip je meu prej fiata coupeja turbo pa neki lih ne jamra da manka avtu moči. Če so še kak vprašanja samo vprašaj glede menjalnik pa tip še ni mel težav.
Ja, še prej je pa imel Bravota HGT. Kdaj si bo končno kupu en dober avto... :mrgreen:
Mitsubishi Outlander
Mini Cooper S
Ducati Diavel
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

še prej pa 145 qv :) umes clo 156 2.0 zdej bo baje kupu uredu avto :)
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
GhostP
Alfist
Alfist
Prispevkov: 351
Pridružen: To Feb 20, 2007 9:20 am
Kraj: LJUBLJANA

Abarth -> nepremičnina, poraba ogromna, živ podn, ne gre nikamor glede na velikost mašine, moli boga da kaj ne crkne. Prvi so mel ogromne probleme z menjalnikom
1.8 -> soliden (sem mel jaz), dobr leti, žre cca 10L mestna vožnja, teško ga boš prodal
JTD -> kupi (JTDm) sam za to ceno bi tud že kakšn "avto" dobil

Jaz sem mel 1.8 dynamic paket, volan je kuul (usnje), lega na cesti je dobra (z eibachi), notranjost je tud kuul. Ko so mi odpravil porodne napake (moj je bil eden prvih prodan v SLO) nisem mel pripomb.
Slika
Uporabniški avatar
ayrton79
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 52
Pridružen: So Maj 20, 2006 10:40 pm

Škoda ej. Tut meni je tale avto padel na pamet nekaj dni nazaj. Sm hotu odpret novo temo pa sm vidu, da ena že obstaja. Vidim pa, da niste navdušeni :cry: Škoda, pa prav všeč mi je.
I won't be the one left behind, can'b be king of the world if you're slave to the grind...
Odgovori
  • Informacija