Lancia-klub.si

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
Odgovori
Uporabniški avatar
trigga
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 33
Pridružen: Po Mar 19, 2007 4:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Pozdravljeni!

Vabljeni ste zaenkrat na ogled, kasneje pa tudi na sodelovanje na strani prvega neuradnega Lancia kluba v Sloveniji!

Več si preberite tukaj.

Post je objavljen tudi na Fiat klubu.

P.S.: Moderatorje bi prosil za sticky.

LP
skokec
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 5
Pridružen: Po Okt 08, 2007 9:07 am

kapo dol!to smo rabl :D Upam, da čimprej zaštarta :)
Uporabniški avatar
123
Alfist
Alfist
Prispevkov: 368
Pridružen: Pe Avg 12, 2005 1:09 pm
Vozilo: Lancia Lybra 2.4jtd, 2004

No lepo, upam da bo zadeva čimhitreje speljana. Drugače pa vse pohvale za trud in pogum! =D> =D> =D>
Uporabniški avatar
trigga
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 33
Pridružen: Po Mar 19, 2007 4:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Obiskovalci se lahko od danes naprej prijavite na stran in sodelujete na forumu. Ker je celotna stran še v razvoju, prosim za razumevanje.

Lep pozdrav
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

upam, da stran lepo zaživi

želeli pa bi si popravka linka na našo stran v novici, no ja, lahko poravite tudi za fiat :D
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Uporabniški avatar
trigga
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 33
Pridružen: Po Mar 19, 2007 4:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Popravljeno. Pozabil dodat http:// pred začetkom povezave :oops:
Uporabniški avatar
trigga
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 33
Pridružen: Po Mar 19, 2007 4:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Po prvih večjih porodnih krčih sem se odločil za carski rez in stran kompletno prenovil. Zaradi neprilagodljivosti prejšnjega CMS-ja (čudaški forum, galerija ni delala...) sem se odločil za novo, bolj uporabno in očesu prijetno podlago. Meni je 100x lažje, in upam, da bo tudi vam.

Obstoječi uporabniki se lahko prijavite z enakim uporabniškim imenom, geslo pa vas že čaka na mejlu.
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

A ni tole mal dvolično ko smo reklamirali naš forum so bili posti takoj izbirsani mislim da tudi ta tema nasprotuje parim točkam iz pravilnika.


Ni provokacija smao če so pravila naj bodo za vse enaka!

Lp Klemen
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
trigga
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 33
Pridružen: Po Mar 19, 2007 4:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Sicer je tole stvar moderatorjev in nimam pojma kaj si ti imel z njimi niti kakšen forum si hotel oglaševat, vendar moraš upoštevat, da je bila Lancia doslej v Sloveniji zelo zapostavljena. Lancisti smo se lahko znašli in dobili kakšne informacije le tukaj oz. na sorodnem forumu, nismo pa imeli "svojega" prostora pod soncem.
To je bil poglavitni razlog za postavitev zadeve, ki jo mislim peljat naprej in ne opustit po dveh mesecih, ker se mi pač ne da. Žal je stvar taka pri ogromno forumih, ki se začnejo z veliko navdušenja, potem pa postanejo grda razvalina, ker se avtorjem pač ni dalo skrbet zanj in ga vzdrževat. Namesto da konkuriram, raje sodelujem s sorodnimi portali. Skupaj bomo naredili veliko več, kot bi lahko kdajkoli sam.
Odgovori
  • Informacija