Lancia Thema

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
Odgovori
Uporabniški avatar
patrulja
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 667
Pridružen: Po Jul 09, 2007 2:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ-koseze

pozdrav!

imam varianto, poceni dobiti Lancio themo...

lastnik je moj znanec, vendar mu ze 2 leti stoji pri miru. rekel je da se ne more premakniti. ali je kaj "zarustalo"? se da to premakniti-kako?

ima klimo, abs, el. pomik stekel, servo, res lepa original lita platisca.. avto je imel pred 10 leti italjanski veleposlanik, ki ga je potem prodal temu znancu...

zanima me vase mnenje o temu avtu, koliko se gibljejo cene teh avtov, (gledal sem na avto. net vendar so vse drugacne)

kateri motor ima ( vem samo da ima 150 konjev)

za odgovore se vam zahvaljujem,..


aaaj, patrulja tudi tam!
Slika
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

ce je 150 konska je 2.0 16V motor.
Uporabniški avatar
kovach
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2759
Pridružen: Ne Okt 16, 2005 11:56 am

a je metalik rdeča? drgač jo je fotr mou, men je biu supr avto,leti, mam še zračn filtr doma če boš rabu,pa kolesn ležaj mensezdi... 155KM ma-2,0 motor, leti 230-240,hudo je k ma tiste varibialne cevi za zrk, in k pride na 3500rpm,mau bl potegne,k da bi mou turbo :D
M
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 119
Pridružen: To Feb 22, 2005 9:49 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Imel točno takšno metalik temno modro, 2.0 16V, kupljeno pred kakšnimi tremi leti od italijanske ambasade, s prevoženimi 69.000 km, še nosilec za zastavico je imela na sprednjem desnem blatniku. Pri njih je avto stal pol leta preden so ga prodali, ampak je vžgal s prve in nikoli ni bilo nobenih problemov, razen nepomembnih malenkosti.

Italija je polna rabljenih delov in je servisiranje skoraj zastonj, poraba pri zelo dinamični vožnji nikoli pod 10 in nikoli nad 10,5 (kako to mi ni jasno, ker ji res nisem prizanašal).

Ne leti 230 - 240 ampak po števcu 220, uradno pa po tovarniških podatkih 210 ali 215, pospešek pa 10,5 - torej čudežev vseeno ni... Je pa bilo z njo izredno težko na AC vozit manj kot 180, prehitevanje je bilo pa izredno suvereno in lahkotno.

Po nepotrebnem sem jo prodal pred kakšnim letom in mi je še danes izredno žal... ](*,)
Uporabniški avatar
kovach
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2759
Pridružen: Ne Okt 16, 2005 11:56 am

ja fotru je šla od ajdovšne una hitra cesta al kva je že tok,mau pred 240 je mogu spustit k je šou šlepar gor na prehitevalnga...
capirex
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 142
Pridružen: Po Maj 29, 2006 4:05 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: portorož

Imel : 2.0 8v, 120 konjev
avto je naslposno zelo ok ampak moram priznat da notranjost je ze "stara", misljeno na armaturko, vrata, stevci...
Drugace ce je vzdrzevan kot je treba (brez rja) in bos se naprej pazil in cuval nimam kaj reci ker jaz sem bil v ta avto zaljubljen...
moras mislit o menjavi amortizerjev, rok, diskov -- klasika
se pa vozis kot predsednik :) res dober avto
Meni je pa sel pri 300000km (130000km mojih) ojcni lezaj in se mi ni dalo razdret cele masine, pa se brez klime je bla... ce bi bla ful optional bi jo verjetno se imel.
pa ze 120 konjska je kar potegnila (je pa tudi pila okrog 10l)

ja ja lepi spomini....Lancia Thema 8)
Odgovori
  • Informacija