Ferrari California

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
Odgovori
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Dejch kje si ti pobral te ćase z nurburgringa, se je že za tisti prvi čas dokazalo, da ej fake, ker niso merili zadnje ravnine, plus so vozili na narezanih slick gumah. GT-R ni niti v sanjah tako hiter kot kakšna f340 scuderia in zaenkrat se še Ferrari nima za bati, da bi bil kak GT-R hitrejši.


je pa res, da se toliko bull shita piše okoli tega GT-Rja, da počasi postajajo tudi laži o njegovih časih resnica. Ko so ga pa novinarji testirali pa je za mišjo dlako komaj pobegnil recimo 911 GT3. Po blogosferi se pa piše neumnosti kot da je hiter kot Enzo, za kar nima osnovnih tehničnih pogojev.
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

dejch, ja ampak Ferrari je vedno delal superšportnike in si tako tudi zgradil imidz, ob tem, da je bil uspešen še na tekmovanjih. Nissan pa vsi vemo kaj ima poleg GTR-a v ponudbi. In tako lahko naredijo tudi nevem kakšen avto, še vedno bo Nissan. Ko se omeni ime Ferrari vsak pomisli na superšportnike. Ko pa ime Nissan 99% ljudje niti ne pomislijo kaj zvezi s športnim avtom, kaj šele na GT-Ra.

In pomojem Ferrari nič ne spi. Vse naslednje generacije bojo lažje, imele več tehnologije iz F1, boljše motorje, itd... Tako, da za Ferrari se res ne bojim, da kaj zašuštrajo. Dosti bolj za Alfo. Za Lancio pa izgleda da je vsak dan manj upanja.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

lizard napisal/-a:Pepsi zakaj pa se ŽAL moraš strinjati?
Ne z tabo kot osebo :) S tvojim mnenjem pri tej debati. . Ker sem že parkrat naletel na kakšen Ferarri zbor (Cerklje, Portorož, na hrvaški obali) in še ko jim zapreš cesto s tako muko kateri stisne do več kot 4000rpm da kr glava boli :wink:

Sicer pa Ferarrija najlepše opisuje reklama od Mercedesa:

Življenje bi moralo biti obratno: delati bi morali ko smo mladi, učiti se ko bi bili starejši, ko smo stari je vseeno kar vozimo, ko smo mladi bi morali voziti Mercedes Benz...

Oziroma nekaj v tem stilu :wink:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
Dejch
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2225
Pridružen: To Jun 08, 2004 9:26 pm
Vozilo: Avant2Go

Teo: Pobral sm tukaj ta čas. Je official z factory spec gumami.
http://youtube.com/watch?v=UBZ5i15yVU8

V-Spec pa šele pride, da ne govorim kaj bo sele z N1 verzijami itd. Pač treba se je sprjazn da konkurenca dela prekleto dobre stroje in NSX ima nalogo, da bo se hitrejsi. Sicer pa ne govorim da ima Ferrari zanic modele, ampak resnicno bi se lahko mal zbudil v smislu dokazovanja in zatiranja konkurence, ne vem zakaj ne dajo Schumija v Scuderio na Nur, postavjo rekord, tko pa dobi v roke nek no name 430 in imamo case kot mamo. 430 rezultat na nuru je pateticn, grem stavt da navadn 430 lahko gre 7:40 s pravim voznikom, da o Scuderi ne govorimo. Sam k pa tkole ni nam treba dokazovat, anti propaganda se siri in da se zanasas samo na uspehe F1 je pa tud zastarelo.

P.S.: In tista ravnina je tudi mene motla, sam ocitno merjo tako vse, ker Zonda F, ki ima rekord proge ima isti sistem merjenja.
Na zacetku zacnejo na sredi, ko pride na cilj se ura ustavi direkt iz ovinka.
http://youtube.com/watch?v=APbrjvadVA0
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Lahko ima N1 verzija boljši čas od nevečegavsega, mene ne gane niti malo, pravtako ne gane to tudi Ferrarijeve potencialne kupce.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

lizard napisal/-a:Lahko ima N1 verzija boljši čas od nevečegavsega, mene ne gane niti malo, pravtako ne gane to tudi Ferrarijeve potencialne kupce.
Ne še :wink: ... Tudi image ni večen, če bi bil potem bi alfa bila tako prodajana da bi blo adijo pamet :lol:

Drugače pa je tudi meni vseeno če je en nissan hitrejši, ker itak že od nekdaj trdim da so Ferarriji jajci :wink: Lambo je avto, kot se spodobi 8) :mrgreen:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Če bi Nissan v tem trenutku ukinil vse druge avte v paleti razen GT-R-a in mu 3x zvišal ceno, ter naredil še močnejšega supešportnika, bi počasi v nekem odpiljenem smislu začel biti konkurenca Ferrariju, ampak ker tako drage Nissane ne bi noben kupoval, bi propadli.

Nissan bi moral nekaj takega kot je GT-R naredili pod imenom Infinity, bi to bilo nekaj čisto drugega. Vendar še vedno ne konkurenca Ferrariju.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Pepsi napisal/-a:
lizard napisal/-a:Lahko ima N1 verzija boljši čas od nevečegavsega, mene ne gane niti malo, pravtako ne gane to tudi Ferrarijeve potencialne kupce.
Ne še :wink: ... Tudi image ni večen, če bi bil potem bi alfa bila tako prodajana da bi blo adijo pamet :lol:

Drugače pa je tudi meni vseeno če je en nissan hitrejši, ker itak že od nekdaj trdim da so Ferarriji jajci :wink: Lambo je avto, kot se spodobi 8) :mrgreen:
dej ne bluzi #-o , daš tako primerjavo, ko da bi rekel da je Angelina Jolie slaba pička.
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

po ogledu zadnjega top geara z 430SC lahko za tistega, ki namesto ferrarija kupi nissana, lahko recem samo da je:

A) nor
b) Nor
c) NOR
Slika
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

dejan napisal/-a:
Pepsi napisal/-a:
lizard napisal/-a:Lahko ima N1 verzija boljši čas od nevečegavsega, mene ne gane niti malo, pravtako ne gane to tudi Ferrarijeve potencialne kupce.
Ne še :wink: ... Tudi image ni večen, če bi bil potem bi alfa bila tako prodajana da bi blo adijo pamet :lol:

Drugače pa je tudi meni vseeno če je en nissan hitrejši, ker itak že od nekdaj trdim da so Ferarriji jajci :wink: Lambo je avto, kot se spodobi 8) :mrgreen:
dej ne bluzi #-o , daš tako primerjavo, ko da bi rekel da je Angelina Jolie slaba pička.
Potem je pa čudno, da se Alfe prodajajo slabše kot BMWji... Tudi BMW je dražji, prav tako Ferarri... Pa tudi po mnenju svetovne javnosti je Alfa dosti lepši avto (159 vs. Bmw 3)
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
Yigy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 509
Pridružen: To Mar 29, 2005 10:12 pm
Vozilo: 2006 Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
Kraj: Celje

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Source
autobild.de
Uporabniški avatar
TheBoss
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 222
Pridružen: Ne Jan 06, 2008 4:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Bratislava, Slovaska

ful je jebački, sam felne bi menju :)
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Težko bi bil lepši. Notranjost je pa sploh za prste obliznit.
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

sicer mi taka postavitev izpuhov ne ustreza, ampak ostalo je pa 1A! notrajnost nora!
Slika
Odgovori
  • Informacija