Punto 75 SX by alfafil

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
Odgovori
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-no zdaj,ko so me forumaši naučili po tolkih letih limat slike na forum,sem se odločil predstavit hčerin (in tudi moj) avtek
-imela je AX 1,0 ,pa nam je obema bil malo premali,še posebaj zaradi 5 vrat,meni pa še prešvoh,imel sam leta 93 AX 1,1 3 vrat in ta je bil dan in noč v zmogljivosti
-itak je AX-u potekla registracija,pa sem ga dal na net in zaradi 83 000km šel za soliden denar,potem sem spremljal net in ko sem to zagledal,hitro ukrepal
-avto je od prvog lastnika,ima samo 62 000km in servisno knjigo (če verjameš.ali pa ne),še vinjete nima,vozil se je samo 3km v službo
-michelinke so kot nove,ampak stare že 5 let,veliki servis narejen pred 20 000km,ampak to je bilo pred šestimi leti,pa dobro,je skoraj kot nov,razen nekaj prask in malo udarjenega praga in zadnjega desnega blatnika
-tega drobiža je že vreden,menjat sem moral senzor temp. vode,naredili smo pri Petrovčiču mali servis za male pare,za veliki servis se še nisem odločil,saj tudi prva menjava jermena je bila po devetih letih,jermen pa izgleda ok
-mogoče bo treba menjat termostat,na servisu se je vklopil ventilator pri slabih 90,ampak med vožnjo se ne dvigne kazalec niti do prve črtice :?
Slika
Slika
Slika
-te rdeče nalepke na vratih sem odstranil,ker je hotel prekriti rise od vandalizma
Uporabniški avatar
technoboy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1230
Pridružen: Če Maj 01, 2008 10:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: gorenjska

Še en punto več =D> je pa lep za svoja leta
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-hvala,saj je res luštna zadeva,prostorna za svojo velikost,pogojno poskočna,saj sem že razvajen iz alfe,ampak proti 50KM iz AX-a #-o :lol:
-itak je avto namenjen hčeri,ker sem ji dal pol,si pridržujem pravico do souporabe :D ,zdaj je še eno leto bolj V LJ kot doma,tam se pa avta ne splača imet,saj ga v bližini parlamenta nimaš kam brezplačno parkirat :doubt:
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Veliko varnih in lepih kilometrov hčeri :)
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-hvala Teo,bom ji povedal :D
-zakaj pa ti ne predstaviš svojo novo pridobitev,ali pa jaz ne najdem linka :?: :(
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

Slika
Slika
Slika
-malo sprememb po dolgem času
-poceni vzdrževanje,sicer nek šparovček glih ni,saj spije kakšne pol litre manj kot giulietta,saj se bi verjetno dalo vozit med 6-6,5,ampak avto je večinoma pri hčeri v mestu,tanka pa po študentsko,tako,da ne vem natančno
-tista nalepka na pokrovu tanka je že bila,ne upam jo snet :cry:
Uporabniški avatar
tito156
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1529
Pridružen: Sr Jun 07, 2006 10:40 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: MarburgAnDerDrau

Lep puntek! Naj vama dobro služi!
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7743
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

damn it, bom še našo Piko šel škljocnt pol, ki je pri hiši od (junija) l.97
Slika
Uporabniški avatar
Alfa33
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3324
Pridružen: Če Sep 25, 2003 12:30 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW
Kraj: Ljubljana-Vič
Kontakt:

Pa kje hudiča najdete vi tale krom? Na Poljanah pri romih?
Slika
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

:roll:
Uporabniški avatar
carlo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1446
Pridružen: Pe Apr 11, 2008 6:16 pm
Vozilo: Lancia 844
Kraj: Ljubljana

Lep puntek, samo še lepši bi bil brez "kroma" in pa "fake" nalepke na rezervoarju. Drugače pa zelo hvaležna stvar. 8)
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-vsakega ne moreš zadovoljit,ne vem zakaj na to barvo nebi pasal krom,saj tudi originalni krom na kakšnem avtu ni pravi krom :doubt:
-ni mi všeč takšna velika površina črnine,če bi bila v barvi avta,bi pustil kot je,nalepka na tanku je že bila,bojim se dol jemat,da ne bi šla barva zraven
Uporabniški avatar
technoboy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1230
Pridružen: Če Maj 01, 2008 10:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: gorenjska

Zgleda lep edino tale krom pa tudi meni ni preveč všeč. Saj drugje še nekako zgleda samo tam na tisti plastiki nad tablico pa res čisto nič ne paše
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

technoboy napisal/-a:Zgleda lep edino tale krom pa tudi meni ni preveč všeč. Saj drugje še nekako zgleda samo tam na tisti plastiki nad tablico pa res čisto nič ne paše
-ma ostal mi je kos,potem mi je že bilo malo žal,da sem ga zalimal,mogoče ga odlimam,ko ga dobim v roke :D
Odgovori
  • Informacija