Alfa GTV vs Fiat Coupe

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
Odgovori
Uporabniški avatar
kosir1234
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3687
Pridružen: Če Feb 25, 2010 5:47 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Žiri

a zard tega: Alfa 155 Q4 - Red - 3x ribato edition burn in hell !!! :lol:
(╯°□°)╯︵ ┻━┻.
Uporabniški avatar
Alan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4553
Pridružen: Ne Feb 27, 2005 3:10 pm
Vozilo: Giulia 2.0t rwd in 156 3.0 24V V6 GTAm

ja :mrgreen: šele letos sem se znebil pufov, ki se vlečejo od tiste 155-ke
Alfa je kot punca, če ne skrbiš za njo te hitro prevara z avtomehanikom :mrgreen:
https://enigma-motorsport.si/" onclick="window.open(this.href);return false;
moofdi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1629
Pridružen: Pe Maj 09, 2008 2:53 pm
Vozilo: 155 3.0 V6 24V
Kraj: Radovljica

kača_alfa napisal/-a:in za kaj bi se rajš odločili: za alfo 2.0 v6 turbo ali za coupeja 16vt
in med alfo 3.0 24v al coupe 20vt
Med prvo izbiro za nobenega, med drugo izbiro pa vrjetno Coupe 2.0 20V Turbo. :wink:
Če je ravno, ni zabavno.
20VT
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 53
Pridružen: To Dec 06, 2005 1:13 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

Bom še jest mal uskoču v debato, ker sem očitno edini ki je imel coupeja, res pa je da se nisem nikoli vozil z GTV. Imel se dve verziji in sicer 2.0 16V in 20VT. Kar se tiče kvalitete izdelave sem tudi sam slišal da so jih delali direkt v Pininfarini, ta pa se še vedno nahaja v Italiji, tako da na kvaliteto izdelave - pozabi. Ko sem prešaltal iz 16V na 20VT je bila razlika nenormalna tako v materialih (usnjena notranjost, SPARCO sedeži...) kot samimi performancami. Zvok 20VT ko ga pritisneš je tako kot da se tiger dere, tega opaziš šele ko si zunaj vozila. Ko pa sem prešaltal iz 20V na 156 z vso opremo - ponovno popoln preskok, ko da sem še iz jugota na bmw-ja, predvsem kar se tiče kvalitete izdelave, pa 156 ni bohve kaj. Vedno pa sem pogledoval za GTV, notranjost kar se tiče je defenitnivno boljša, predvsem sedeži in obloge na vratih (ferrari look), armatura pa mi od coupeja malce bolj potegne. Sam sem imel rdečega in LE, tako da je bila armatura rdeča in pri slednjem titanium. Kar se tiče stroškov pa vedi da te bo coupe vseskozi opozarjal da ga imaš, je kot druga ženska, črpa sredstva ko da dnar serješ, je pa seveda vse povrnjeno pri vožnji (govorim o 20VT modelu).
Uporabniški avatar
seby7
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 928
Pridružen: So Sep 09, 2006 11:58 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murska Sobota

20VT napisal/-a:Kar se tiče stroškov pa vedi da te bo coupe vseskozi opozarjal da ga imaš, je kot druga ženska, črpa sredstva ko da dnar serješ, je pa seveda vse povrnjeno pri vožnji (govorim o 20VT modelu).
V to ne dvomim, verjemi pa, da pri GTV/Spider ni nič drugače kar se stroškov tiče.. :D
POTENZA ITALIANA
Odgovori
  • Informacija