Fiat freemont

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
Odgovori
Uporabniški avatar
Creed
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4301
Pridružen: To Feb 01, 2005 2:22 pm

Ha pol se pa res prodaja kot za med :mrgreen:
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

SO WHAT ! :mrgreen:
Uroš
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Slika
Frankyh
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 3
Pridružen: To Jul 26, 2011 3:39 am

Prodanih, prodanih, malo je avtomobilskih tovarn
slavko
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 117
Pridružen: So Jan 16, 2010 6:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Raka

Pred kratkim sem imel priložnost, da sprobam tale novi Freemont...takole na kratko...z njim sem prevozil par sto kilometrov. Vožnja je bila predvsem po avtocesti, kjer se je pa izkazal z suvereno, udobno vožnjo. Avto je stabilen, ravno prav mehak...idealen za kruzanje..sem pričakoval veliko nagibanja, ker je avto pač višji, vendar ga ni...motor, kaj naj rečem...dobro vleče, skoraj dve toni težko vozilo...bi se mu pa dobro podal, kakšen močnejsi agregat...še posebej, če v vozilo spraviš 5-7 ljudi in še kakšno prtljago...porabo sem imel okoli 10 l, vsaj povprečje, tempo tam od 150-170....drugače bi še vlekel pa nisem hotel, ker je imel šele okoli 3000 kilometrov..noranjost ni slaba, sama izdelava se mi zdi dobra, nikjer nobenih čričkov..sedi se odlično, dobra preglednost nad vsem, avdio sistem zadovoljiv..volan je pa vsaj zame porazen...deluje kakor neko plastično sklopucalo, s tipkami in nekim poceni, tankim, gladkim usnjem...me prav zanima kakšen bo ta volan čez 50tkm..ali že poprej...Še to opažanje...ob dežju, brisalci sicer dobro opravljajo svoje delo, vendar vsa voda leti po stranskih vratnih steklih in tako rekoč onemogoča pogled v stranska ogledala...meni zelo moteča stvar...moja končna ocena je...počakam par let, da se dobijo rabljeni pa ga mogoče celo kupim, vsaj zaradi prostornosti.....lp
Uporabniški avatar
seby7
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 928
Pridružen: So Sep 09, 2006 11:58 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murska Sobota

Tudi sam sem imel priložnost voziti Freemonta. Sicer samo na kratko, ampak dovolj, da sem dobil vtis. Motor je bil 2.0 Multijet 170 KM. Kaj naj rečem, všeč mi avto tako ali tako ni, tako da nisem pričakoval popolnoma ničesar ampak, glede plastike v notranjosti avtomobila mi še sedaj gre na bruhanje. Slabše kvalitete notranjosti si skoraj ne morem predstavljati. Da ne govorim o prestavni ročici. Žalost
POTENZA ITALIANA
Odgovori
  • Informacija