Delta zagorela

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-se zgodi,najboljši so komentarji poznavalcev spodaj :wink:
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

V kakšni družbi zaplankancev živimo, ko berem raznorazne komentarje člankov me je sram, da živim v takšni družbi. Ljudje praktično niso več zmožni neke normalne komunikacije in ne vidijo dlje od svojega nosu. In to se vidi tako v gospodarstvu, kot politiki.... :roll:
75 3.0 V6
Alfist
Alfist
Prispevkov: 477
Pridružen: Ne Maj 07, 2006 7:47 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Goričica

mislm da bl idiotskega naroda ne moreš najdit.če se italijanu to zgodi bodo to trobil širnemu svetu,če jim bo pa nemec zatajil bojo pa tih k miške pa mislim da tut miši niso tako tiho.zelo podoben primer so stare mame k pred mašo in po njej opravljajo kakšen je sosedov mulc,svojga pa v zvezde kujejo pa je na konc največja baraba v soseski.pa še to,iz izkušen ki jih imam z ljudmi imajo največ proti italijanu za povedat predvsem lastniki ljudskih vozov.
cartier23
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 100
Pridružen: Če Mar 24, 2011 5:02 pm

Ja jz morem rečt da na Ljubljanski obvoznici še nisem videl pokvarjenega italjana, razne pasate in bmw-je pa že večkrat. Pa je v Lj Alfa zlo pogost avto.
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Foggy napisal/-a:V kakšni družbi zaplankancev živimo, ko berem raznorazne komentarje člankov me je sram, da živim v takšni družbi. Ljudje praktično niso več zmožni neke normalne komunikacije in ne vidijo dlje od svojega nosu. In to se vidi tako v gospodarstvu, kot politiki.... :roll:
V taki družbi živi človek od vedno, razlika dandanes je le ta, da ljudem svojo kulturo na internetu ni potrebno skrivat, saj se skrivajo za vzdevki in tako ničesar ne tvegajo (do neke mere seveda).

Po eni strani je internet družbi snel masko, in so takšni komentarji bolj pristni in lepo razkrivajo kakšnega obnašanja je zmožen človek, če se ne bi pred družbo stalno zadrževal. Pa še vedno lahko trdimo, da se ljudje do precejšnje mere na internetu brzdajo in se ne "slečejo" popolnoma. Kako bi šele zgledalo če bi se...

Človek se v bistvu celotno življenje zadržuje/brzda, in tehta ali bi neka poteza bila sprejemljiva ali ne - tako, da je internet v bistvu zelo dober propomoček za izliv precejšnjega števila frustracij. Med drugim lahko končno poveš kaj si si vedno želel pa v resnični družbi zaradi takšnih in drugačnih razlogov nisi mogel.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7743
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

lizard napisal/-a: tako, da je internet v bistvu zelo dober propomoček za izliv precejšnjega števila frustracij
=D>
viva las vegas

npr; lep primer tega je tudi nedavni predvolilni boj in sedaj povolilno žolčenje.

..... taki ,,smo,, slovenclni

http://www.narodne-pesmi.si/pesmi_besed ... 10&mp3=155
Slika
Scremer
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: To Apr 05, 2005 9:43 pm
Vozilo: AR159, AR spider veloce
Kraj: Kransterdam
Kontakt:

Komentarjev nisem bral in jih ne bom ...

Ampak me pa kar stisnilo ko sem gledal slike. Kar ti ne uniči ogenj, ti pa gasilci... Oh joj :cry:
Uporabniški avatar
kosir1234
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3687
Pridružen: Če Feb 25, 2010 5:47 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Žiri

Za moje pojme bi mogu bit gasiln aparat v avtu kot obvezna oprema...
(╯°□°)╯︵ ┻━┻.
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Se bo lastnik odločil za novo Lancio? :mrgreen:
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Je že kdo mutil kaj pod havbo.
Slika
anzl
Alfist
Alfist
Prispevkov: 419
Pridružen: To Nov 09, 2010 7:13 pm

Scremer napisal/-a:Komentarjev nisem bral in jih ne bom ...

Ampak me pa kar stisnilo ko sem gledal slike. Kar ti ne uniči ogenj, ti pa gasilci... Oh joj :cry:
upam, da ko, če se tebi kaj takega zgodi, da ti ne bodo uničli avta, pa bojo pustili naj ti ga ogenj uniči do konca :roll:
Slika
Uporabniški avatar
kosir1234
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3687
Pridružen: Če Feb 25, 2010 5:47 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Žiri

kva je anzl, ko bo teb zagorela lancia sam poklič, pridem s čevapi :D
(╯°□°)╯︵ ┻━┻.
anzl
Alfist
Alfist
Prispevkov: 419
Pridružen: To Nov 09, 2010 7:13 pm

pa ne pozab pira prnest :P
Slika
Scremer
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: To Apr 05, 2005 9:43 pm
Vozilo: AR159, AR spider veloce
Kraj: Kransterdam
Kontakt:

anzl napisal/-a:
Scremer napisal/-a:Komentarjev nisem bral in jih ne bom ...

Ampak me pa kar stisnilo ko sem gledal slike. Kar ti ne uniči ogenj, ti pa gasilci... Oh joj :cry:
upam, da ko, če se tebi kaj takega zgodi, da ti ne bodo uničli avta, pa bojo pustili naj ti ga ogenj uniči do konca :roll:
Tale sarkazem mi je mal krut ampak okej, bom nadaljeval debato. Od kar mi je gorel avto imam v avtu vedno gasilni aparat. Takrat mi je pa avto "rešil" tovornjakar s svojim gasilnim aparatom.

Gasilni aparat toplo priporočam vsem. Časovno okno, ko lahko sam rešuješ avto z gasilnim aparatom je zelo majhno. Vse drugo kar počneš je jelavo in brez uspeha.

lp
Odgovori
  • Informacija