A kdo vozi kappo?

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
Odgovori
vincenzo
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 106
Pridružen: Po Avg 29, 2005 5:47 pm

ok...bomo probal..Pa še en problem mam...K hočem užgat avto, mi štarter zaruži u prazno... in moram še enkrat probat...in to se mi vedno bol pogosto dogaja...zdej mi včasih niti v drugem poskusu ne vžge...A je mogoče kj z vklopnim relejem na štarterju??Je že kdo slišu za podoben primer??
Uporabniški avatar
Italjan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1043
Pridružen: Če Avg 05, 2004 12:13 pm

vincenzo napisal/-a:ok...bomo probal..Pa še en problem mam...K hočem užgat avto, mi štarter zaruži u prazno... in moram še enkrat probat...in to se mi vedno bol pogosto dogaja...zdej mi včasih niti v drugem poskusu ne vžge...A je mogoče kj z vklopnim relejem na štarterju??Je že kdo slišu za podoben primer??
Ja, štarter se zjebe in sicer sta dve varianti: izrabi se zobnik na štarterju, in zato padejo zobje mimo ali pa na štarterju ne porine zobnika dovolj hitro na vstrajnik. Ponavadi se da to poraviti, tako da se štarter sčisti in namaže.
costes
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 2
Pridružen: To Jan 03, 2006 1:27 pm

Pozdravljeni člani..
Jaz vozim Kappa 2.4 tds letnik 98..full opcia -no razen alkantare..avto enkraten,brez problemov,5 cilindrov,ful lepo prede,neverjetno komforten..prej sem vozil ljudsko vozilo -pasat..res je to bauerski avto,edino porabo ima boljšo za kakšen liter ali dva,samo je pa itak še ekrat dražji..definitivno priporočam vsakemu ki ima rad udobje pa tudi motor je mehanik pohvalil..mal sicer sanjam o zeti jtd pa ne poznam nobenega ki bi imel kaj izkušenj..
Lancia
Alfist
Alfist
Prispevkov: 408
Pridružen: Pe Jan 02, 2004 11:02 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Bi mogu vzet JTD motor, bi porabil liter manj kot Tds.
BMW stoji pred garažo, Alfa Romeo pa te čaka.
costes
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 2
Pridružen: To Jan 03, 2006 1:27 pm

sem hotel pa mi je mehanik svetoval ta motor ker je stestiran..verjamem da ni slab jtd..
Vlado444
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 5
Pridružen: Pe Jun 08, 2007 4:42 pm

Pravkar sem kupil Lancio Kappa 2.4 129KW in moram reči, da zaenkrat vse dela super, hkrati pa zelo udoben avto. Bomo videli vnaprej. LP!
Odgovori
  • Informacija