A kdo vozi kappo?

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
Uporabniški avatar
Italjan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1043
Pridružen: Če Avg 05, 2004 12:13 pm

jasnalukan napisal/-a:reg.mu ne pride do živega pa itak se vsak dan v lj na šiht voz včasih tudi dvakrat na dan pa mu pač ni težko dat za bencin :lol:
Pol pa lepo vozi. Men je po enem letu začel vse skupi mal razpadat. Isto se mi je prej zgodil z themo, pol 164ko zadej pa še s kappo. Zgleda, da so slabi materiali. :mrgreen:
Uporabniški avatar
Turbac
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 655
Pridružen: Sr Apr 14, 2004 10:55 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Logatec

a pa maš pol kakšno levo meglenko,pa notranji ročaj za sovoznikova vrata in kolk bi me to pršl,saj drgač če ni,sm pa skor vsak teden v
italiji
SUBARU LEGACY 2.0GL 4X4 1995
FIAT CROMA 1.9 JTD multijet l.2006
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

jest rabm voznikov PANEL za vrata v črni barvi z usnjem.. nujno...
Uporabniški avatar
Italjan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1043
Pridružen: Če Avg 05, 2004 12:13 pm

LaserJaMM napisal/-a:jest rabm voznikov PANEL za vrata v črni barvi z usnjem.. nujno...
Z usnjem ne boš dobil - sploh! Drugače pa se odstrani ta usnjena obloga in se prestavi na prug panel. Dej popoldne me spomni, da pogledam, če mam v črni barvi...
Uporabniški avatar
Italiano
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 21
Pridružen: So Apr 16, 2005 2:23 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Jst zelo dobro poznam človeka, ki cel lajf vozi top end lancie (thema, kappa, thesis) in ima trenutno štiri kappe na dvorišču, vse so naprodaj \:D/ :D Če koga zanima, info na ZS.
Uporabniški avatar
SHadowX
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2587
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 2:26 am
Član Alfa Kluba: 1

Italiano napisal/-a:Jst zelo dobro poznam človeka, ki cel lajf vozi top end lancie (thema, kappa, thesis) in ima trenutno štiri kappe na dvorišču, vse so naprodaj \:D/ :D Če koga zanima, info na ZS.
Mogoce govoris o Kranjcu?
Emperor of The Dark Realm
Uporabniški avatar
Italjan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1043
Pridružen: Če Avg 05, 2004 12:13 pm

Italiano napisal/-a:Jst zelo dobro poznam človeka, ki cel lajf vozi top end lancie (thema, kappa, thesis) in ima trenutno štiri kappe na dvorišču, vse so naprodaj \:D/ :D Če koga zanima, info na ZS.
Če bi jih prodajal bi jih dal v oglas...
Itak jih ne bo mogu prodat za pameten gnar :mrgreen:
Uporabniški avatar
Italiano
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 21
Pridružen: So Apr 16, 2005 2:23 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

SHadowX napisal/-a:Mogoce govoris o Kranjcu?
Igzektli :wink:
Uporabniški avatar
Italjan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1043
Pridružen: Če Avg 05, 2004 12:13 pm

Italiano napisal/-a:
SHadowX napisal/-a:Mogoce govoris o Kranjcu?
Igzektli :wink:
Jest mam tam slabe izkušnje...
Uporabniški avatar
SHadowX
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2587
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 2:26 am
Član Alfa Kluba: 1

Italjan napisal/-a:
Italiano napisal/-a:
SHadowX napisal/-a:Mogoce govoris o Kranjcu?
Igzektli :wink:
Jest mam tam slabe izkušnje...
Jaz pa do zdaj vedno dobre.

Tiste kappe tam so sicer lepe in v dobrem stanju, ampak za vsaj dve vem da sta turbinke, kar pa je za večino malo prebogato.
Emperor of The Dark Realm
Uporabniški avatar
Italiano
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 21
Pridružen: So Apr 16, 2005 2:23 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Ja, dve sta turbinki, tretja je 2.4 benz, četrta pa 2.4 JTD. In vse štiri se preverjeno prodajajo.
vincenzo
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 106
Pridružen: Po Avg 29, 2005 5:47 pm

A ma kdo kšne dele za kappo? Rabu bi elektromotor za ventilator hladilnika, pa mogoče še kšno drobnarijo...Bi mi zadnič kmal vse hudič vzel...k se mi ventilator ni vrtel.... #-o ...sam sm nekako prilezel do cilja...sam ne vem kok časa bom še lahko...
Uporabniški avatar
Italjan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1043
Pridružen: Če Avg 05, 2004 12:13 pm

vincenzo napisal/-a:A ma kdo kšne dele za kappo? Rabu bi elektromotor za ventilator hladilnika, pa mogoče še kšno drobnarijo...Bi mi zadnič kmal vse hudič vzel...k se mi ventilator ni vrtel.... #-o ...sam sm nekako prilezel do cilja...sam ne vem kok časa bom še lahko...
Mam. Bi se dal dobit.
BDW - ventilator skor nikol ne crkne - a si zihr da ni varovalka al pa termostat?
vincenzo
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 106
Pridružen: Po Avg 29, 2005 5:47 pm

Ja se mi zdi da ga bo treba kr zamenjat, ker kaj se je dogajal; ventilator se je prizgal, sam se ni vrtel dovolj hitro, če sem pa z roko prtisnu konektor dol se je pa začel hitr vrtet.Takoj k sm spustu se je spet začel vrtet bl počas. Zdej sm tja umes nabasu eno plastiko(zamašek od plastenke je še najbl pasu not), k ta konektor skos dol tiši, sam to ne bo dolg trajal...sm pa probu že vse živo in ni druge, k zamenat...kok pa pride to?prov drago ne sme bit....
Uporabniški avatar
Italjan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1043
Pridružen: Če Avg 05, 2004 12:13 pm

vincenzo napisal/-a:Ja se mi zdi da ga bo treba kr zamenjat, ker kaj se je dogajal; ventilator se je prizgal, sam se ni vrtel dovolj hitro, če sem pa z roko prtisnu konektor dol se je pa začel hitr vrtet.Takoj k sm spustu se je spet začel vrtet bl počas. Zdej sm tja umes nabasu eno plastiko(zamašek od plastenke je še najbl pasu not), k ta konektor skos dol tiši, sam to ne bo dolg trajal...sm pa probu že vse živo in ni druge, k zamenat...kok pa pride to?prov drago ne sme bit....
Dej dol vzem, pa odpri, pa zalotaj tist kontakt, pa bo.
Odgovori
  • Informacija