POMOC: fantje iz Ilirske - Delta Integrale ki se prodaja

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
Odgovori
ginek
Alfist
Alfist
Prispevkov: 399
Pridružen: Po Dec 15, 2003 11:25 pm
Član Alfa Kluba: 0

Tisti ki ste iz Ilirske Bistrice
Kdo pozna tale avto?

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=897033#


Ženska (ona je kao lastnica že od leta 1990) me je skušala prepričat da je tak avto kot je prišel iz tovarne in da ima navaden 130 konjski motor (podatki so prepisani iz prometne). #-o #-o

Avto izgleda je sestavljen iz vseh možnih koncev, 16v (ne EVO) pokrov motorja, EVO blatniki spredaj zadaj, EVO vrata, 8v/16 pesta z neoriginalnimi platišči, EVO prednji odbijač.

Jaz bi rekel da je to nekdo po delih sestavljal na navadno 1.6 HF turbo (staro) Delto. Dvomim da sploh ima Integrale. Ta pravemu je sla lagat (ali pa je sama naivna do amena).
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

01 8323 700 - Rafko

On je po moje mel roke že v vseh integralkah,... k jih je v Sloveniji... Probi če mogoče on kej ve....aja ni na forumu..
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

Kok je pa cena, če je lahko malo off topica??
145 QV,33,145,147,159 TI
ginek
Alfist
Alfist
Prispevkov: 399
Pridružen: Po Dec 15, 2003 11:25 pm
Član Alfa Kluba: 0

Turtle napisal/-a:01 8323 700 - Rafko

On je po moje mel roke že v vseh integralkah,... k jih je v Sloveniji... Probi če mogoče on kej ve....aja ni na forumu..
Saj Rafkota poznam :-). Stvar bi bila meni kristalno jasna takoj ko bi avto od blizu pogledal.
Ampak, glede na slike in telefonsko natolcevanje, se ne splača niti tja zapeljat. Raje vprašam na forumu, ker vem da je tu tudi kakšen alfist iz Ilirske in tak avto sigurno ne ostane anonimen (sploh pa če je od leta 1990 že v Ilirski :lol: :lol:)

Cena naj bi bila 1.000.000. #-o #-o Vredna pa je po slišanem in videnem sodeč ne več kot 150-200k. (EVO/Integrale karoserijski deli če ji prodaš po delih na eBay + dokumenti če res notri piše Integrale).
axa
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 939
Pridružen: To Apr 20, 2004 1:36 pm
Član Alfa Kluba: 0

Poznam to hf in to ni hf integrale.Lastnik je bil bratranec moje matere kateri se je nazalost ustrelil.Je pa tako,da motor je 1.6 notri(nism cist sigurn ampak turbo motor sigurno ni).Prodaja ga pa zena od pokojnika.
ginek
Alfist
Alfist
Prispevkov: 399
Pridružen: Po Dec 15, 2003 11:25 pm
Član Alfa Kluba: 0

axa napisal/-a:Poznam to hf in to ni hf integrale.Lastnik je bil bratranec moje matere kateri se je nazalost ustrelil.Je pa tako,da motor je 1.6 notri(nism cist sigurn ampak turbo motor sigurno ni).Prodaja ga pa zena od pokojnika.
Hvala Axa, torej je to kar sem domneval.

[offtopic; Ostalo, kar si povedal pa je res zalostno slisat. /offtopic]
Odgovori
  • Informacija