lancia delta turbo cev

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
Odgovori
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

Tisti slonček je tako impresiven... =D>
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-ja,tole lancio je matjaž dolgo prodaval,lepo je gledal na njo in na koncu kar poceni prodal,tako da Ze Mo,ti bi rad kar precej zaslužil in če ti rata,kako že rečejo bosanci:alaj ti vera =D> :wink:
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

Teo napisal/-a:Torej je črna HFka šla od Matjaža.


Se je že ugotovilo zakaj drsajo prtljažne vrate po zadnjem odbijaču na eni strani????


Drugače pa res lep avtomobilček, še rdeča notranjosti ni slaba v živo, da o prednjih lučeh ne govorimo.
-TEO,predolgo si razmišljal :wink:
ZeMo
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 26
Pridružen: Po Maj 22, 2006 11:05 pm

alfafil napisal/-a:-ja,tole lancio je matjaž dolgo prodaval,lepo je gledal na njo in na koncu kar poceni prodal,tako da Ze Mo,ti bi rad kar precej zaslužil in če ti rata,kako že rečejo bosanci:alaj ti vera =D> :wink:
ena stvar ti ne veš koliko je bilo vloženega v ta avto od kar ga imam, in verjemi če ga po tej ceni prodam nimam nič zaslužka ampak sm na čisti nuli.
Kar nekaj delov je novih...
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-po tej logiki je avto bil v totalnem razsulu,vem koliko si dal za njo,zato ne ..... :wink:
33-fonda
Alfist
Alfist
Prispevkov: 455
Pridružen: Sr Avg 16, 2006 1:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: NG-Solkan

hmmm ja
samo dnar kar kuri ko štimaš kaj takega...tako da bi jst kar verjel ZEMO-tu,da bo ostal skor na nuli.

jst če bi že imel tak avto in da bi ga upal garažirat ga nebi nikoli prodal :wink:

a cev si dobil :?:
jst sm zadnjič iskal pr avtosprintu za 33-tko 1-ko obrobe okoli šip in zraven k pride še guma za odvajanje vode...in mi je rekel da tega ne delajo več :cry: ...upam da ni to tudi tebi rekel(čeprav razne cevi se lahko dobi tudi drugje)

me je kar malo stisnilo ko mi je to rekel....sedaj pa akcija iskanja po odpadih :lol: za levo stran sm že dobil za desno še iščem :wink:
ko peštam.Alfa rešuje mene in jst rešujem njo....Popolno sožitje :)
ZeMo
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 26
Pridružen: Po Maj 22, 2006 11:05 pm

alfafil napisal/-a:-po tej logiki je avto bil v totalnem razsulu,vem koliko si dal za njo,zato ne ..... :wink:
Ni fora da je bla v razsulu, sej ni bila samo dolgo časa je preprosto stala, in blo je treba zamenjat enkrat ta senzor enkrat drug senzor... itd.
ZeMo
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 26
Pridružen: Po Maj 22, 2006 11:05 pm

33-fonda napisal/-a:hmmm ja
samo dnar kar kuri ko štimaš kaj takega...tako da bi jst kar verjel ZEMO-tu,da bo ostal skor na nuli.

jst če bi že imel tak avto in da bi ga upal garažirat ga nebi nikoli prodal :wink:

a cev si dobil :?:
jst sm zadnjič iskal pr avtosprintu za 33-tko 1-ko obrobe okoli šip in zraven k pride še guma za odvajanje vode...in mi je rekel da tega ne delajo več :cry: ...upam da ni to tudi tebi rekel(čeprav razne cevi se lahko dobi tudi drugje)

me je kar malo stisnilo ko mi je to rekel....sedaj pa akcija iskanja po odpadih :lol: za levo stran sm že dobil za desno še iščem :wink:

Ja, ta gospod mi je rekel, da se te cevi ne delajo več, vendar se še kje nova najde v kakšnih skladiščih tako, da naj bi mi jo poiskal imam jo še naročeno iz dveh drugih strani. No, ja zdej nimam nobene cevi na koncu bom pa mel tri.
Odgovori
  • Informacija