Presenečenje: Fiat Linea

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
Uporabniški avatar
Overs[t]eer
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1704
Pridružen: To Sep 21, 2004 11:37 pm
Vozilo: 156 3.2 GTA
Kraj: Ljubljana

Še dve novi slikici:

Slika
Slika
rapbit
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1876
Pridružen: To Jun 15, 2004 9:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: lublana trnovo

matr je lepa!!!!!!! uf... =D> =D> =D> =D> =D>
meu bi use kar ma križ pa kačo u krogcu!!!!!
-----------------------------------------------------
Uporabniški avatar
Alfaspider
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2664
Pridružen: Po Okt 13, 2003 8:36 am
Član Alfa Kluba: 0

Upam, da bodo pred serijsko produkcijo spremenili sprednjo masko... #-o
You need two Ferraris powersliding around the bentley, that is also powersliding
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

jest tud ..... tole zgleda k passat..
rapbit
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1876
Pridružen: To Jun 15, 2004 9:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: lublana trnovo

prej k audi zgleda ... sam je čist huda.. :)
meu bi use kar ma križ pa kačo u krogcu!!!!!
-----------------------------------------------------
Uporabniški avatar
Grilzz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: Ne Jan 18, 2004 7:57 pm
Kraj: Lj

:D
Slika
"Anyone who has driven anything from an Alfa 75 to an old Giulia Super or GT Junior will know their real magic lies in the way they come alive in the corners."
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

huh, nekam me na opla spominja, vsaj ti dve zadnji sliki,, pa dobr. ma pa še vedno svoje lepe linije... tak da =D> =D>

mi je pa všeč in bo to ziher huda konkurenca limuzinski izvedenki R megana ali pa VW jette... in seveda dacie logan :mrgreen: .. ne hecam se, tle ji ne more bit konkurenca, dacia je preveč bolj pocen :mrgreen:
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-ta avtek bi bil dobra osnova za kakšno CC varijanto :wink: :doubt:
Uporabniški avatar
Gorkichev
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1818
Pridružen: Ne Jul 03, 2005 10:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica - Ljubljana - Nova Gorica

me čudi kako da ni nastala limuzina na osnovi krome - če so že hotli delat limuzine. Kaj bo pa s kromo - kombijem?!?!? bo imela sploh limuzino #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Fiat ima zelo čudno politiko glede izdelave avtomobilov. V končni fazi nimajo nobenega pametnega avtomobila razen punta #-o
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

linea je manjša limuzina, izvedenka crome kot limuzine pa bi bila že večja limuzina...


OT: sam je res zanimivo, da se croma ne prime... meni osebno odličen avtomobil za tak denar... in če bi imel toliko denarja namenjen za avtomobil, bi cromo vzel (v mislih imam 1,9 jtd z vso opremo :mrgreen: )
Uporabniški avatar
Gorkichev
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1818
Pridružen: Ne Jul 03, 2005 10:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica - Ljubljana - Nova Gorica

Foggy napisal/-a:Fiat ima zelo čudno politiko glede izdelave avtomobilov. V končni fazi nimajo nobenega pametnega avtomobila razen punta #-o
tudi jst ne vem kej razmišlajajo ko ustvarjajo nove avte - CROMA!?!??! poglej kaka kanta. ku da bi jo nrdili kitajci!?!?!??! #-o #-o #-o #-o #-o #-o
Uporabniški avatar
Gorkichev
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1818
Pridružen: Ne Jul 03, 2005 10:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica - Ljubljana - Nova Gorica

IztokFranko napisal/-a:linea je manjša limuzina, izvedenka crome kot limuzine pa bi bila že večja limuzina...


OT: sam je res zanimivo, da se croma ne prime... meni osebno odličen avtomobil za tak denar... in če bi imel toliko denarja namenjen za avtomobil, bi cromo vzel (v mislih imam 1,9 jtd z vso opremo :mrgreen: )
kako se hoče primit tak avto. Poglej obliko. Katastrofa. Kdo bi si sploh mislu da so jo delali italjani.
kao da bi konkurirala pasatu, octavi .......... u nobenem primiru se ne more primirjat razen v prostornosti - povesm razumlivo saj je velika kot traffic od renaulta :roll: :roll: . motorjev razen tisteh dveh dizelskih (res da sta odlična
=D> ) nima (kje so bencinarji???).
kar pa me je najbol razočaralo - sedenje za volanom. sedež - sploh ne vem ku zgleda če greš bol ostro u ovink - se moreš držatt za ročaje. :oops: :oops: skratka gromozanski so. Da ne govorimo kake so obvolanske ročice - bujše so u bravoti
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

vidim da bi rad vozu maseratija... meni se oblika zelo dopade... mogoče so zaspali na reklamah in propagiranju crome..

sedeži so res malo večji. oziroma z malo stranskega oprijema, sam ta avto je tak, na izi, ne za na hitro skozi zavoje.

dizla sta odlična,.. dobro.. bencinarjev ni..

ročici sta čist ok, mogoče navzen delujeta cenono, meni važno da delata, pohvalil bi tempomat, ki je posebej od kazalca za smernike...

...

v glavnem, prepričan sem da bo nova linea prav dober avtomobil, kot je punto... oz. upam da še boljši..
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

Croma vsekakor ni namenjena dvajsetletnikom in tistim ki si želijo športnega avtomobila. Je mišljena predvsem kot družinski avto, torej varen (vsekakor je in to dokazuje njenih 5*), varčen (zato dizel) .........mislim da je Croma kar se tiče materialov in izdelave vseeno pred Octavio. Tudi oblika je zame vse prej kot škatlasta in mi je všeč da so se spustili v neko novo obliko, če tudi moram priznat da ko sem jo prvič videl, tudi meni ni bla preveč všeč.

Sicer pa vsak sam izbere al bi rad Octavio ali kaj tekega................. :wink:

Slika
Slika
Slika
Zadnjič spremenil alro, dne So Nov 04, 2006 2:38 am, skupaj popravljeno 2 krat.
Slika
Odgovori
  • Informacija