Novi Fiat Bravo

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
Uporabniški avatar
H.P. BaXXter
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1498
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:57 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

td men je zelo dopadljiv samo mogoce ima preve dolg zadni konec...malo bolj bi moral biti odrezan..drugace pa =D>
FuManchu napisal/-a:V moji dvoletni alfistični karieri sem ugotovil, da je najpomembneje biti član AMZS (zastonj šlep :lol:)
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Mogl bi kr direkt masko pa luči od GT 4200 dat.
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Če ste opazili, je nov tudi "fiat" znak, ki je že 16. zapovrstjo pri fiatu. Resno.
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

No evo danes sem ga peljal, Bravota namreč in to z 1.9 8V dizlom.

Avto je pravi pravcati preskok napram Stilu. Materiali v notranjosti so res super, konzola mi osebno izgleda zelo lepa, v glavnem celotna notranjost je velik napredek pri Fiatu.

Bremze so več kot zadovoljive, pravtako pa teh 120 konjev povesem zadosti za tak avto. Lega je več kot solidna, navdušuje pa predvsem zvočna izoliranost, ki je na precej visoki ravni, dizelskega zvoka se pa sliši res glih za glih.

Edino kar imam za pripomnit, vendar je to predvsem osebno mnenje, je to da mi je bil avto kar preveč premehak. Sicer pa se na to verjetno s časom navadiš.

Da povzamem, avto je res super in vsekakor vreden svojega denarja, v Italiji se zelo dobro prodaja in logično bi bilo da se bo tudi po Evropi. Lahko bi ga že skoraj imenoval pravi Golf killer, saj je dosti dosti lepši (zaradi res lepih linij pa izgleda na trenutke malo manjši, ampak je vseeno več kot zadovoljivo prostoren), ima boljše dizle, prihajajoči T-Jeti (v Sloveniji jih namreč še ni za dobiti) pa upam, da bodo izpolnili pričakovanja. 1.8 T-Jet pa bo verjetno tiktakal v Abarth verziji.

LP
Uporabniški avatar
Gorkichev
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1818
Pridružen: Ne Jul 03, 2005 10:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica - Ljubljana - Nova Gorica

jst sm zelo navdušen nad novim bravom. oblika je fenomenalna (pri alfi se bodo morali kar potrudit z obliko 149-ke :lol: :mrgreen: ).

motorji obljubljajo veliko, cene so zelo ugodne (opremljenost!!), notranjost prostorna in kar dobro izdelana, nadpovprečna izolacija

je pa glede mehanike podvozja povprečen. podvozje je za športno vožnjo premehko, volan s premalo odzivnosti in info....,

useeno lep napredek. bravo fiat =D> :mrgreen: 8)
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Zanimivo je, da se dejansko Brava da bolje opremiti kot Alfo 159 :) Na razpolago ima celo luči ki svetijo v ovinek, TV zaslon, ki je nameščen pod strop kabine, ne vem pa če je možen tudi DVD predvajalnik. Skratka zanimiva politika :)
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

lizard napisal/-a:Zanimivo je, da se dejansko Brava da bolje opremiti kot Alfo 159 :) Na razpolago ima celo luči ki svetijo v ovinek, TV zaslon, ki je nameščen pod strop kabine, ne vem pa če je možen tudi DVD predvajalnik. Skratka zanimiva politika :)
Tako kot se je za 159 vedlo da ima najbolj surov izgled spredaj in najlepš kompletno obliko, se za Bravota ve da bo zvezda.. Tut prvi Bravo se je prodajal vredu, toda novi =D>

Bom povedal drugače, če bi na Bravotu pisalo AR Junior ali AR 149 bi bil ravno tako zelo zadovoljen :wink: :oops:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-ko gledam cene na AT,moram povedat da so zelo dobro zastavljene =D>
-avto mi sicer ni posebaj všeč,ampak ne bi se ga branil,G. punto se mi bolj dopade,ampak ni bistveno cenejši od primerljivega bravota
-ni mi všeč da so pri 1,9 120KM bravotu pustili 255 navora in 5 prestav,pri G. punto pa 280 in 6 prestav :evil:
-ni mi jasno zakaj fiat ne ponudi 1,3 90KM bravota,sigurno se bi odlično prodajal,saj konkurenca to ponuja
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-v novi številki slovenske izdaje auto bild,so testirali 9 avtomobilov C segmenta
-kaj mislite,katero mesto je osvojil golf in katero fiat bravo :?: #-o
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

alfafil napisal/-a:-v novi številki slovenske izdaje auto bild,so testirali 9 avtomobilov C segmenta
-kaj mislite,katero mesto je osvojil golf in katero fiat bravo :?: #-o
ja dj povej ne :wink: :lol:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

Zihr zadn :doubt: ker so že pri motorvision na dsf se bunli, da je premehek, pa da motor ne vleče dobro,...... ni jim bil zadost športen, čeprav v kategoriji design in notranjost je zmagal. Očitno, če novi avto ni športen ni vredo :doubt:
Uporabniški avatar
Grilzz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: Ne Jan 18, 2004 7:57 pm
Kraj: Lj

A je kdo opazil da sta fiat in kia znotraj identična? :D
"Anyone who has driven anything from an Alfa 75 to an old Giulia Super or GT Junior will know their real magic lies in the way they come alive in the corners."
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

Grilzz napisal/-a:A je kdo opazil da sta fiat in kia znotraj identična? :D
Jst sm opazu ja......pa glih pri Kiji mi grejo zalimat notranjost od Bravota #-o
Slika
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Sej to ni nič slabega. Kia ni več tak "jajc" kokr si eni mislijo.

Jaz sem tudi stestiral novega brava z 1.9 jtd dizlom.

Zadeva gre lepo,edino preglednost nazaj je mal bedna...

Pa stikala so prvič k jih iščeš mal mim postavljena.

Drgač pa cort zadeva, pa že kr precej šuškov stane...
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Kak je kej z "šuški" za novga bravota :?:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Odgovori
  • Informacija