Lancia Kappa Coupe

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-no zdaj ko si se predstavil,se lahko udeležiš kakšnega srečanja in nam v živo predstaviš lepotičko,lancie so vedno dobrodošle :wink:
Uporabniški avatar
din
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 4
Pridružen: Ne Jan 21, 2007 11:46 am

Hvala za dobrodošlico in povabilo, če bo čas se sigurno udeležim.

Slikic še nimam nič, kaj povedat o KC? Kupil sem jo pred skoraj 4 meseci. Sicer sem iskal črno metalik z bež usnjem in motorjem 2.0 20VT, ampak ok tudi ta bo vredu, saj razen motorja so vsi pogoji izpolnjeni :D , ta ima 2,0 16VT. Prevoženih ima do sedaj 107k km, letnik 1998. Ima nekaj malih problemov, drugače pa avto z eno besedo je super =D> . In za naslednji avto, ko bo potreba po drugem, že vem, da bo Lancia.
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

Dobrodošel na forumu, naslednjič ko se pa srečava pri Ploju pa greva na kafe !
Uroš
triker
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 9
Pridružen: Pe Dec 08, 2006 7:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

Na bolhi in avtonetu se je prodajala (kar nekaj časa, zdaj jo sicer ne najdem več, mogoče je prodana) Lancia Kappa Coupe in sicer karambolirana spredaj in celotna leva stran, z 2400 ccm motorjem. Avto je svetlo modre metalik barve in tudi cena ni ravno visoka. Avto je baje stacioniran na Brezovici. Zanima me, če kdo kaj ve o tem avtu, kakšno je njegovo stanje, a se jo splača popravljati. Zanima me tudi, če je zadnja prema enaka kot pri limuzinskih kappah. Hvala lepa za vse informacije.
Zadnjič spremenil triker, dne Pe Feb 09, 2007 9:09 am, skupaj popravljeno 2 krat.
easy driver
Uporabniški avatar
GTAm
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5102
Pridružen: Sr Jan 14, 2004 12:36 pm
Kraj: Postojna

triker: na forumu se držimo nekega reda in ti ne moreš biti izjema. Če imaš kako pritožbo nad delom moderatorjev lahko pritožbo napišeš v razdelek "Obvestila in problemi".
triker
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 9
Pridružen: Pe Dec 08, 2006 7:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

Spoštovani bass in posamezniki, ki ste se spravili name. Do sedaj sem bil prepričan, da je na forumih pomembnejša vsebina, kot pravilno postavljanje ločil, pravilno slovnično izražanje... Ker se mi dozdeva, da sem na napačnem forumu, se bom z njega tudi odstranil. Sem ljubiteljev vseh avtomobilov, tudi italijanskih, četudi nisem lastnik le tega.
Zanimal sem se za omenjeni avto, zahvalil sem se za morebitne informacije. Jezen sem bil, ker je moderator zaklenil mojo novo odprto temo, ki sem jo objavil. Zapisano je bilo, da bo združena z temo, ki ima isti naslov. To se ni zgodilo, zato sem jo sam dodal in zapisal opazko. Novo temo sem odprl iz razloga transparentnosti in drugačne vsebine teme. Edini odgovor, ki sem ga dobil, je bil pri novo odprti temi, zato hvala uporabniku M za ta odgovor.
Ker je ta stran namenjena italijanskim avtomobilom in ne prepiranju se umikam. Vseeno hvala upravičenim in neupravičenim opazkam. Lep pozdrav.
easy driver
M
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 119
Pridružen: To Feb 22, 2005 9:49 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

GTAm napisal/-a:triker: na forumu se držimo nekega reda in ti ne moreš biti izjema. Če imaš kako pritožbo nad delom moderatorjev lahko pritožbo napišeš v razdelek "Obvestila in problemi".
Meni se pa tole zaklepanje teme, ker ena na temo KC že obstaja ni zdelo ravno najbolj fer...

Vem, da gre za forum, ki je primarno namenjen Alfam, ampak, če je meter enak za vse, potem bi lahko bila samo ena odprta tema za 156, pa ena za 156 SW, pa ena za 166... pa tako naprej. Pol postane pa forum eno navadno nepregledno sranje (ali lahko to napišem?) :doubt:, kot npr. www.motosvet, ki je vsebinsko sicer OK, ampak totalno nepregleden, saj ima npr. Hyousung GT650 1.631 postov na 109. straneh, pa npr. Kawasaki Z750 pa 1.012 postov na 68 straneh...Pa se znajdi, če se moreš....

Obe vprašanji sta bili sicer res na temo KC, ampak se mi ne zdi ravno nujno, da se jih tlači v isto temo, pa združuje....

In če bi že od začetka vprašanje postavil v tole temo, potem tudi mojega odgovora ne bi dobil, ker sem post pogledal in videl, da je govora o črni KC iz MB. In je nisem več odpiral do zdajle, pa še to samo za to, ker je bila tema združena....

Mogoče malce več strpnosti ne bi škodilo... Samo moje skromno mnenje, da se ne bo spet kdo po nepotrebnem razburjal...
triker
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 9
Pridružen: Pe Dec 08, 2006 7:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

Lep pozdrav.
Baje se je Kappa Coupe 2.4, ki sem jo omenjal prodala in če kdo pozna kupca ali on sam bere to sporočilo, bi prosil za kontakt, ker me zanima, če rabi samo motor? Karoserijo bi namreč rabil. Hvala lepa za vse informacije.
_________________
easy driver
triker
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 9
Pridružen: Pe Dec 08, 2006 7:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

din napisal/-a:
Uroš napisal/-a:Danes sem jo slikal v MB z MB tablicami, nisem vedel da je reg. v MB sploh kakšna...
Hehe, to si mojo zahaklal. Mislim da KC na tej strani Trojan ni nobene :?: . Ta ni bila nikoli na netu, pripeljana iz GO in prvič registrirana v MB. Sem pa drugače star ljubitelj vozil Lancia, ampak šele ta Kappa je prva Lancia, katero sem jaz registriral :lol: .
Ja, nisi več edini na vaši strani trojan. Kolega iz MS jo je pred kratkim ravno tako kupil v Italiji, zelo lepo ohranjeno z cca 90000 km. Redek model, mislim da jih je bilo izdelanih samo 3620!
easy driver
Uporabniški avatar
seby7
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 928
Pridružen: So Sep 09, 2006 11:58 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murska Sobota

uu samo tista z MS je pa res hudo lepa :D .. saj je zlate barve ne?

LP
triker
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 9
Pridružen: Pe Dec 08, 2006 7:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

seby7 napisal/-a:uu samo tista z MS je pa res hudo lepa :D .. saj je zlate barve ne?

LP
Potem sta pa očitno dve v MS. Omenjena KC je temno plave barve, 2.0T 16v, z rdečo notranjostjo, ki rahlo vleče na rjavo. Avto je v perfektnem stanju, ima nekaj cez 90000 km, skratka odlična. Vožnja je pa en sam užitek. Veliko muzike za malo denarja. Lp.
easy driver
Uporabniški avatar
din
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 4
Pridružen: Ne Jan 21, 2007 11:46 am

Aha, lepo da se selijo na ta konec Slovenije :D . Za to temno modro sem se tudi odločal, ampak nekako nisem mogel prežvečit rdeče notranjosti. Ko bi vsaj talna obloga bila črna bi še šlo. Verjamem pa da je v boljšem stanju, kot ta katero sem kupil in mi je po eni strani tudi malo žal. Zlata Kappa Coupe pa ne obstaja, jih nikoli ni bilo :wink: . In ja res je, vožnja je en sam užitek :wink: .
triker
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 9
Pridružen: Pe Dec 08, 2006 7:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

din napisal/-a:Aha, lepo da se selijo na ta konec Slovenije :D . Za to temno modro sem se tudi odločal, ampak nekako nisem mogel prežvečit rdeče notranjosti. Ko bi vsaj talna obloga bila črna bi še šlo. Verjamem pa da je v boljšem stanju, kot ta katero sem kupil in mi je po eni strani tudi malo žal. Zlata Kappa Coupe pa ne obstaja, jih nikoli ni bilo :wink: . In ja res je, vožnja je en sam užitek :wink: .
Res je, original zlate nisem nikjer zasledil, mogoče res obstaja in je bila karambolirana in prebarvana... Je pa ena v Modeni z zelo malo kilometri in tudi cena je sprejemljiva 5000e, če slučajno koga zanima. Jaz si jo pač ne morem prvoščiti! :(
Tukaj je link
http://www.autoscout24.de/home/index/de ... etail_bild
easy driver
CAPO
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 192
Pridružen: Sr Mar 10, 2004 12:27 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: PTUJ
Kontakt:

ta lancia je bla vedno fetisch...
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Danes videl pri Merkurju na Viču Lancio Kappo Coupe in moram reči, da je kar zanimiv avtomobil...

Slika

Slika
Odgovori
  • Informacija