fiat panda

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
Odgovori
Uporabniški avatar
dejan031
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1578
Pridružen: Pe Dec 30, 2005 12:43 pm
Vozilo: 2009 159 Tbi with Squadra chip
Kraj: cerkno

mam en problem, zadnjič sem z šlužbenim kangujem rikvercau, vzdoužno ob boksih na parkirišču in me je en nono izsilu ko je kar na silo parkirau u boks, da sem narahlo butniu u njegovo pando, po mnenju upokojenega policaja ko sem ga uprašau, bi biu kriu jast ker sem pač rikvercau. da pa ne bi klicau policije in meu kup problemou, saj se službenemu vozilu ne pozna nič, razen dveh prask, sem reku nonotu da mu bom poštimau pando.
problem je pa tak na pandi je edino udrtina na blatniku, takoj za prednjim desnim žmigavcem.
problem pa je u tem da ima panda blatnik fiksno z karoserijo in zdej me zanima če je kdo kaj takege že štimau, sem gledau za nov blatnik in pride neverjetnih 10,9 eura, barvat bi v vsakem primeru mogu, cena pa bi bla verjetno manjša če bi ga zamenjau, kot dau glihat, ni mi pa jasno kako naj ga zemenjam, če je privarjen, ali bi kar odbrusil pa novga zavariu, al kako.
mal sem biu doug, zanima pa me vaše mnenje.

aja pa letnik je tam okol 94.

lp
Uporabniški avatar
Alfaspider
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2664
Pridružen: Po Okt 13, 2003 8:36 am
Član Alfa Kluba: 0

Prosim če lahko ponovno zastaviš vprašanje in pri tem vsaj okvirno uporabiš pravilni slovenski jezik. Hvala.
You need two Ferraris powersliding around the bentley, that is also powersliding
Uporabniški avatar
dejan031
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1578
Pridružen: Pe Dec 30, 2005 12:43 pm
Vozilo: 2009 159 Tbi with Squadra chip
Kraj: cerkno

čeprau sem pisau slovensko naj bo :mrgreen:

tipu sem naredu udrtino na blatnuku (udolbina), zanima pa me kako je z menjavo blatnika, saj je nov 10,90 eura, ali se bolj splača da menjam novga, ali dobim enga da bi blatnik poglihau, barvati bi morau v vsakem primeru.
kar sem gledau je blatnik komplet (privarjen) z kareoserijo in verjetno ga bi blo treba odbrusit, ali kako drugače.

lp
Uporabniški avatar
Niko
Alfist
Alfist
Prispevkov: 391
Pridružen: Po Okt 16, 2006 2:22 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

čeprau sem pisau slovensko naj bo

tipu sem naredu udrtino na blatnuku (udolbina), zanima pa me kako je z menjavo blatnika, saj je nov 10,90 eura, ali se bolj splača da menjam novga, ali dobim enga da bi blatnik poglihau, barvati bi morau v vsakem primeru.
kar sem gledau je blatnik komplet (privarjen) z kareoserijo in verjetno ga bi blo treba odbrusit, ali kako drugače.

BOM LEKTORIRAL! V prihodnje bi marsikomu svetoval, naj se zaveda pravopisja in naj bo v svoji vznesenosti v odgovoru ali v vprašanju bolj razumljiv, kar se tiče pravopisa.
Čeprav sem pisal v slovenskem jeziku, naj bo.
Tipu sem naredil vdrtino na blatniku (vdolbino). Zanima me, kako je z menjavo blatnika, saj nov stane 10,90 eura? Ali je cenovno ugodneje, da kupim novega, ali da popravim vdrtega? Barvati moram v vsakem primeru.
Kolikor sem videl, je blatnik v celoti združen (privarjen) s karoserijo, in ga bi bilo verjetno potrebno odbrusiti, ali kako drugače ločiti.
Uporabniški avatar
dejan031
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1578
Pridružen: Pe Dec 30, 2005 12:43 pm
Vozilo: 2009 159 Tbi with Squadra chip
Kraj: cerkno

res zelo pohvalno da se mučite s tem kako sem napisau, pri popravilu pande pa si bom že sam pomagau.
hvala še enkrat!!!

p.s. če ne poznaš odgovora na kar sem vprašau, ali ti ni do tega da bi pomagau, raje ignoriraj post (iz tega da si popravljau napisano, sklepam da si razumeu, brez da bi mogeu še kaj dodati).

lp
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Sam a je res težko na tipkovnici namesto tistega U udarit L? Če drugega ne lepše zgleda... #-o Itak da se da prebrat, sam da se pa rabi pet minut za tri vrstice je pa mal too much...
Uporabniški avatar
GTAm
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5102
Pridružen: Sr Jan 14, 2004 12:36 pm
Kraj: Postojna

Fantje, te stvari smo že neštetokrat premleli. Da se nebi spet kregarija začela okoli tega...
rapbit
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1876
Pridružen: To Jun 15, 2004 9:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: lublana trnovo

žal nimam odgovora ki bi ti pomagal, bi pa pripomnil da sem prebral brez težav...
jebiga, smo mlada internetna generacija al neki in smo vajeni... 8)



More Brain Stuff . . . From Cambridge University.



Olny srmat poelpe can raed tihs.



cdnuolt blveiee taht I cluod aulaclty uesdnatnrd waht I was rdanieg. The

phaonmneal pweor of the hmuan mnid, aoccdrnig to a rscheearch at Cmabrigde Uinervtisy,



it deosn't mttaer in waht oredr the ltteers in a wrod are, the olny iprmoatnt tihng is taht the frist and lsat ltteer be in the rghit pclae. The rset can be a taotl mses and you can sitll raed it wouthit a porbelm.



Tihs is bcuseae the huamn mnid deos not raed ervey lteter by istlef, but the wrod as a wlohe. Amzanig huh? yaeh and I awlyas tghuhot slpeling was ipmorantt!
se pa strinjal da nek nivo mora biti zato sem se sam odvadil te navade... vsaj na forumu
sory za off
meu bi use kar ma križ pa kačo u krogcu!!!!!
-----------------------------------------------------
Uporabniški avatar
dejan031
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1578
Pridružen: Pe Dec 30, 2005 12:43 pm
Vozilo: 2009 159 Tbi with Squadra chip
Kraj: cerkno

:lol: :lol:

dobro si tole napisal, drugače je pa že cela tema sam offtopic, tako da bo kmalu kakšne moderator ukrepau.

lp
rapbit
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1876
Pridružen: To Jun 15, 2004 9:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: lublana trnovo

upam da ne grem u terme :wink: :lol:
meu bi use kar ma križ pa kačo u krogcu!!!!!
-----------------------------------------------------
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Kup mu novo pando :)

100 eur pa je hehe.

Za strihanje bos dal 10k najvec.

Jest bi mu kupu nov blatnik za 10 eur, dal barvat za 5-10k pol bi mu pa ponudu poliranje za 15k kar je 50% cene. :mrgreen:
Uporabniški avatar
dejan031
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1578
Pridružen: Pe Dec 30, 2005 12:43 pm
Vozilo: 2009 159 Tbi with Squadra chip
Kraj: cerkno

ja mene zanima samo blatnik, to da mu poštimam ostalo pa me ne zanima, ker je biu tudi sam kriu. glede na to da bi šlo barve ene 0,2 litra, kar znese recimo 10 eur, pa še tisti ta poceni lak u spreju, ki ga dobiš u trgovini z barvami in to bi blo to. porihtau mu bom sam, ker ne mislim še nekomu plačevat za barvanje, tistih par muh, ki se bo prijelo gor bom pa zapolirau pa bo.
glede na to da vdolbina na blatniku ni velika, zdej nevem ali se mi splača menjat blatnik in varit na auto drugega, ali bi kar tega malo poravnau, pa pokital, edino to me še bega. pa še s pando nisem meu nikoli opravka in niti nevem kako je blatnik na avto zavarjen ali je zatočkan o tem tudi sprašujem.

lp
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Zasvasan dvomim da je. Prej zakitan pa šiv pobarvan.
Odgovori
  • Informacija