Najem kombija

kar vam pade na pamet
svabo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1739
Pridružen: Ne Mar 23, 2008 10:50 am
Vozilo: 156 SW, 1.9 MJTD,2004
Mondeo V karavan, titanium,powershift 2016
Kraj: metropola

V avto ne gre ker je zadeva velika,jumbo ameriški hladilnik V:177cm,Š:95cm,G:75cm
Tako da samo kombi pride v poštev,pa še to samo tisti povišani :wink:

p.s. Izola je res malo daleč :?
"I cant" is not an option !
Uporabniški avatar
kleva
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1116
Pridružen: Pe Jul 10, 2009 8:11 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Izola

kj čmo:)
rogi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 668
Pridružen: To Nov 30, 2004 4:04 pm

Obujam staro temo.....
Je kdo zadnje čase najemal? Kje je ugodno? V bistvu rabim nekaj s čimer bi lahko peljal 2,10 dolga vrata (pretežka za na streho, predraga za na prikolico ali za GLS/DPD) in še nekaj krame na vikend tako da bi mi že kakšen kangoo express s preklopnim sovoznikovim sedežem zadoščal.

Aja, KR-LJ okolica.

Zbiram predloge.

Hvala.
Slika
Uporabniški avatar
ALFA Romeo 1910
Alfist
Alfist
Prispevkov: 390
Pridružen: Po Nov 08, 2010 7:46 pm

rogi napisal/-a:Obujam staro temo.....
Je kdo zadnje čase najemal? Kje je ugodno? V bistvu rabim nekaj s čimer bi lahko peljal 2,10 dolga vrata (pretežka za na streho, predraga za na prikolico ali za GLS/DPD) in še nekaj krame na vikend tako da bi mi že kakšen kangoo express s preklopnim sovoznikovim sedežem zadoščal.

Aja, KR-LJ okolica.

Zbiram predloge.

Hvala.
http://www.avto.net/_AVTO/results.asp?t ... =1&najem=1

Poglej tukaj če majo kej izberi lj in okolico in najdi kakšen kombi ziher se kaj dobi :)
"Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali čak za ovo drugo nisam baš siguran.” Albert Einstein
fiatseba
Alfist
Alfist
Prispevkov: 482
Pridružen: To Jan 10, 2006 3:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

Glede na to da kupuje ameriški hladilnik, ki ni ravno poceni, mislm da bo pa že stisnu še za en kombi prevoz.
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

Je kdo zadnje čase najemal? Kje je ugodno? V bistvu rabim nekaj s čimer bi lahko peljal 2,10 dolga vrata (pretežka za na streho, predraga za na prikolico ali za GLS/DPD)
vprašanje: kako misliš da pride do trgovine? Po zraku? Točno s temi in podobnimi dostavnimi službami, ki jim ti ne zaupaš (da ne bo pomote, jim tudi jaz ne zaupam, ampak v končni fazi sem osebno skoraj razbil televizor v avtu, ko me je en pajac izsilil in je bilo po zavori ali pa bom zaviral s pomočjo njega, če ti dostavna služba kaj zjebe imaš vsaj možnost pritožbe).

drugače pa najemi kombijev so od 40€ dalje na dan, na www.avto.net greš pod tovorna vozila...izbereš pod iskanjem najem in ti jih vrže ven malo morje, vsekakor pa zadevo konkretno priveži med prevažanjem.
rogi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 668
Pridružen: To Nov 30, 2004 4:04 pm

wolfyy napisal/-a:
Je kdo zadnje čase najemal? Kje je ugodno? V bistvu rabim nekaj s čimer bi lahko peljal 2,10 dolga vrata (pretežka za na streho, predraga za na prikolico ali za GLS/DPD)
vprašanje: kako misliš da pride do trgovine? Po zraku? Točno s temi in podobnimi dostavnimi službami, ki jim ti ne zaupaš (da ne bo pomote, jim tudi jaz ne zaupam, ampak v končni fazi sem osebno skoraj razbil televizor v avtu, ko me je en pajac izsilil in je bilo po zavori ali pa bom zaviral s pomočjo njega, če ti dostavna služba kaj zjebe imaš vsaj možnost pritožbe).

drugače pa najemi kombijev so od 40€ dalje na dan, na www.avto.net greš pod tovorna vozila...izbereš pod iskanjem najem in ti jih vrže ven malo morje, vsekakor pa zadevo konkretno priveži med prevažanjem.
Če je vprašanje letelo name:
1) takih stvari ne kupujem v trgovinah
2) dostavne službe so vse po vrsti zanič, pa ne bom govoril zakaj da ne bom izpadel nacionalist in koga užalil. Mogoče po kvaliteti malo izstopata DHL in UPS.
3) možnost pritožbe obstaja a na slabšem bom vedno jaz, v najboljšem primeru ker bom izgubil svoj dragocen čas in čakal novo robo
4) kadar sam nekaj prevažam poskrbim maximalno za varnost svojih stvari, vsekakor pa najmanj 1000x bolj kot nekdo ki se mu malodane fučka še za kaj drugega kot za tvojo robo
5) tako kot pri kupovanju avtomobilov na avto.net je tudi pri iskanju ponudnikov najema polno drekačev, tako da sem jaz v bistvu tukaj spraševal po osebnih izkušnjah (tako kot npr ali pozna kdo to alfo in podobne teme po drugih forumih). Nisem tolko butast da nisem poguglal in pogledal avto.net in salomonca
6)konkretnega odgovora nisem dobil (razen nekoga ki se je res prijazno ponudil na PM)


Sori, moral sem tole napisat. Ker se najdejo nekateri ki morajo nekaj napisat, pa četudi je neuporabno.
Slika
marko888
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 17
Pridružen: Sr Okt 02, 2013 9:56 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Celje

rogi napisal/-a:
wolfyy napisal/-a:
Je kdo zadnje čase najemal? Kje je ugodno? V bistvu rabim nekaj s čimer bi lahko peljal 2,10 dolga vrata (pretežka za na streho, predraga za na prikolico ali za GLS/DPD)
vprašanje: kako misliš da pride do trgovine? Po zraku? Točno s temi in podobnimi dostavnimi službami, ki jim ti ne zaupaš (da ne bo pomote, jim tudi jaz ne zaupam, ampak v končni fazi sem osebno skoraj razbil televizor v avtu, ko me je en pajac izsilil in je bilo po zavori ali pa bom zaviral s pomočjo njega, če ti dostavna služba kaj zjebe imaš vsaj možnost pritožbe).

drugače pa najemi kombijev so od 40€ dalje na dan, na www.avto.net greš pod tovorna vozila...izbereš pod iskanjem najem in ti jih vrže ven malo morje, vsekakor pa zadevo konkretno priveži med prevažanjem.
Če je vprašanje letelo name:
1) takih stvari ne kupujem v trgovinah
2) dostavne službe so vse po vrsti zanič, pa ne bom govoril zakaj da ne bom izpadel nacionalist in koga užalil. Mogoče po kvaliteti malo izstopata DHL in UPS.
3) možnost pritožbe obstaja a na slabšem bom vedno jaz, v najboljšem primeru ker bom izgubil svoj dragocen čas in čakal novo robo pohištvo
4) kadar sam nekaj prevažam poskrbim maximalno za varnost svojih stvari, vsekakor pa najmanj 1000x bolj kot nekdo ki se mu malodane fučka še za kaj drugega kot za tvojo robo
5) tako kot pri kupovanju avtomobilov na avto.net je tudi pri iskanju ponudnikov najema polno drekačev, tako da sem jaz v bistvu tukaj spraševal po osebnih izkušnjah (tako kot npr ali pozna kdo to alfo in podobne teme po drugih forumih). Nisem tolko butast da nisem poguglal in pogledal avto.net in salomonca
6)konkretnega odgovora nisem dobil (razen nekoga ki se je res prijazno ponudil na PM)


Sori, moral sem tole napisat. Ker se najdejo nekateri ki morajo nekaj napisat, pa četudi je neuporabno.
Tukaj se povsem strinjam s tabo, neuporabne zadeve so vedno zelo zanimie...
matejko
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 7
Pridružen: Po Feb 01, 2016 4:02 pm

Mi smo se za najem kombija odločili tukaj http://www.agio.si/najem-kombija/.
Cena je sicer 85 € za kombi za prevoz oseb, mi smo se malo cenkali in ga dobili za 75 € na dan. Najeli smo ga pa za 5 dni.
Odgovori
  • Informacija