Splošno o vsem ali ničim - 5

kar vam pade na pamet
Odgovori
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

rogi hvala za link.
In potem brskam in najdem golf hgp s 530 KM, celo več kot QVjka in 313 km/h.
Brskam naprej. Če malo brcneš ta avto izkašlja 745 KM.
Kje so sploh meje in zakaj se to sploh počne, mislim predvsem na tistih 63 najhitrejših?
Starejši se boste spomnili Leljakovega Lamborvini diablota. Ta avto je bil 20 let med najhitrrjsi, če ne najhitrejši, danes pa se še na to listo ne bi uvrstil.
Uporabniški avatar
urbancebulj
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1802
Pridružen: Pe Feb 01, 2013 3:27 pm
Član Alfa Kluba: 1

Niso konji vse, sploh pri turbo avtomobilih, kjer je spool veliko bolj pomemben, seveda govorim o daily vožnji.
:D
marko vitas
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 194
Pridružen: Ne Okt 30, 2016 11:56 pm

Spremljam razpravo o tem, kaj naj bi bilo veliko in kaj predstavlja drobiž. Še moje skromno mnenje: stvar je dokaj preprosta. Pravijo, da si lahko privoščiš avtomobil, ki ne presega cene desetih neto plač. V nasprotnem primeru trpeče bolehaš.

Imejte se še naprej karseda lepo, N.
Uporabniški avatar
krucymucy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2140
Pridružen: Če Jan 05, 2006 9:27 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: 50.000km od Ribata

A kdo ve kje je moj avto pristal?

http://forum.alfa-klub.com/viewtopic.ph ... cy#p215688" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje ime je Niva, Lado Niva. Sem terenski človek!
nedvedinho
Alfist
Alfist
Prispevkov: 465
Pridružen: To Mar 02, 2010 3:53 pm
Član Alfa Kluba: 0

http://page24.auctions.yahoo.co.jp/jp/a ... q144784291" onclick="window.open(this.href);return false;

Mi kdo najde kje je gumb za prevod strani iz japonščine v angleščino, ali karkoli podobnega?
Sem z google prevajalnikom prevajal napise, ampak tega nisem našel.

Ali ima kdo izkušnje s pošiljkami iz Japonske? :D
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

NGK/NTK spletni katalog... :smokin:

Slika
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

Altmann napisal/-a:... 3,14-zda, ...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Me že dolgo ima, da bi tole spravil na tablico od avta...
Josephe
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1164
Pridružen: Ne Jan 18, 2004 10:18 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

A jebiga.

LP
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

mogoče kdo popravlja varilne aprate?
mam en problem z fimer mig 300A
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Kot kaže so ga pri VW-ju usrali še z enim motorjem - 1.8 in 2.0 TFSI. Autobild poroča, da se kar vrstijo pritožbe lastnikov zaradi katastrofalno visoke porabe olja, ki dosega 2,5 litra na 1000km. Ugotavljajo, da gre za hudo konstrukcijsko napako motorja EA888.

http://www.autobild.de/artikel/audi-1.8 ... 38703.html" onclick="window.open(this.href);return false;
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

Fascinira me naslajanje konkurentov nad nesrečo holcvagnovega koncerna.
Le ta pa se nasmeji ob pogledu na prodajne številke, ki so v leto 2016 presegle celo toyoto.
In ne pozabimo kako so s 155 mm izraelsko haubico streljali po holcvagnu kot maščevanje zaradi (vemo česa).

Sam sem mnenja, da so ti multinacionalni koncerni ali pa konglomerati preobsežni in usmerjeni izključno v brutalno doseganje ekonomskih rezultatov. V tem primeru mj je pa bližja italijanska filozofija coure sportiva oz. nova mašina delle emotioni.
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Turbomotorji jim delajo tezave ocitno. Nerazlozljivo glede na ves denar in inzinirsko delovno silo
J1897
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 639
Pridružen: Če Sep 03, 2009 11:23 am
Vozilo: Alfa Romeo Brera
Kraj: Tolmin

alfasan napisal/-a:Fascinira me naslajanje konkurentov nad nesrečo holcvagnovega koncerna.
Le ta pa se nasmeji ob pogledu na prodajne številke, ki so v leto 2016 presegle celo toyoto.
In ne pozabimo kako so s 155 mm izraelsko haubico streljali po holcvagnu kot maščevanje zaradi (vemo česa).

Sam sem mnenja, da so ti multinacionalni koncerni ali pa konglomerati preobsežni in usmerjeni izključno v brutalno doseganje ekonomskih rezultatov. V tem primeru mj je pa bližja italijanska filozofija coure sportiva oz. nova mašina delle emotioni.
Meni je bolj fascinantno nekaj drugega. Da bi se to zgodilo kakemu italijanskemu ali pa fraancoskem bi bili vsi glasni o raznih italijanskih/francoskih jajcih, ker pa se je to zgodilo nemcem...nič od nič (pa to ne leti na ta forum, da ne bo pomote). Žal je drugi del alfasanovega posta še kako resničen, in se vidi že na cesti...veloko znamk eno in isto obliko posiljuje na vse možne karoserijske izvedenke in velikosti, ko pa zamenjajo število krom letvic na maski, se pa avto povsod oglašuje kot nov model :vomit: Ta turbokapitalistični stil gospodarstva mi gre prav na kozlanje.
ROBERTH
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2831
Pridružen: Po Mar 13, 2006 9:06 pm
Kraj: Kranj

Damijan napisal/-a:
Altmann napisal/-a:... 3,14-zda, ...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Me že dolgo ima, da bi tole spravil na tablico od avta...

Jaz pa KR C2H2
Odgovori
  • Informacija