Predstavite se!

kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
MasheeQa
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 524
Pridružen: Ne Maj 13, 2012 8:31 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

MajsterGTV napisal/-a:
MasheeQa napisal/-a:Haha nooo prav..

Skratka jst sm Maša iz Ljubljane, 26 let, promotor za Calvin Klein ..

( živjjjjoooooooooo Maša ;) )

Se pravi aktivna sm na forumu od aprila.. to je bil tut srečni mesec ko je v moje življenje končno priromala moja rumena lepotica :) Od prvega dneva je blo love at first sight in od tistega dne sm postala alfistični norc, pa čeprov so mi ble alfice že prej zelo všeć :D Je pač posebn feeling ko sediš za volanom alfe :D Še posebej brez strehe! Že prvi teden ste me lahko opazil na podiranju rekorda - jst sm bla tista ta nora blondinka k si je celo žurko u koloni nardila ;)

Tut za prihodnje vem da ko bo treba, jo bo zamenjal sodobnejši model, vozim namreč dokaj lepo ohranjeno Spiderco letnik 98 ..

Kar se tiče alfističnih "užitkov" lahko zaenkat potrkam :) razn tega da sem menjala potrošni materjal.. gume, akumulator in sprednje luči drugih težav zaenkrat se ni bilo :) Mam sicer nekaj nesreče z vandalizmom.. ampak tako pač je .. Foušija je hudič :)

Toj to.. ostalo pa ob kuhancu na naslednem zboru! :D
Upam, da pod vandalizem ne šteješ mene. Sem te samo s prstom podpisal na vsa stekla :lol:
Ne ne :D s takimi vandali ze znam opravt ;) ;)

Sm pa mela ze rihtano zarad 6 skod v zadnem let. Od tega sm mela 4 u prve dveh dneh k sm jo dam prpelala.. enkat potolcen cel desn bok enkat popraskana vrsta.. Potolcena okol in okol.. Ugasanje cigaret na strehi.. Ni da ni... Zdj tigra ponoc not zapiram pa je mir ;)
One tequila, two tequila, three tequila, floooooor ;> ♡♥♡
N.K.
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 1
Pridružen: Pe Okt 25, 2013 12:35 pm
Vozilo: P106 1.3 Rallye '95
Kraj: Trbovlje
Kontakt:

Lep pozdrav vsem skupaj na topel jesenski petek. :type: Ali mogoče bolje rečeno, Ciao Alfista! :wave:

Sem nov na Vašem forumu, o ,,kraljici odstavnih pasov,, tako da ,,ni druge,, kot da se predstavim. Sicer pa sem v virtualnem svetu aktiven že vsaj 2 leti, večinoma pod nick-om ,,Stonecat,, Sicer pa se da kje ,,najti,, fotra, on pa že od vedno sodeluje kot ,,P.K.,, (začetnice imena in priimka, tko kot jaz)

Drugače pa sem Nik Kosta (+.....) O starosti sicer ne maram govoriti, pa naj bo. 13 mlečnih jih štejem. Na ta nori svet sem prijokal 13.10 '00 in že ves čas sem pravi petrolhead. Seveda sem vse to podedoval po fotru (znan kot P.K., na cesti od '90 vozil pa je od začetka Yugeca, ki je bil kar nekaj let pozneje konkretno predelan za potrebe avtoslalomov (Kadett GSi sedeži, Yugo Florida motor, športni pasovi+volan, športni, konkretno odprt filter itd..), vmes še Citroen AX Sport (ratiteta! Kupljen na avtosejmu v LJ s predelanim izpuhom. Vozil se je na papirjih od GT 500, pripeljan ,,na šverč,, iz Francije z GT 500 papirji, izpuh zelo glasen, ljudje so se slikali zraven itd.. Imel je še Alpine avtoradio, delan prav zanj. Pospeški nebeški, končna hitrost okoli 160 (kratek menjalnik), 2x je peljal 2 starejši gospe v Avstrijo in čez Ljubelj ga je žgal da so se treslo ko se šče ven :lol: . žal prejšnji lastniki niso skrbeli zanj in je kar naprej nekaj crkovalo. Pa tudi znebiti se ga ni mogel. Enkrat ga je posodil kolegu, v kateregaje priletel pijanec. V takšnem stanju ga je končno prodal, in to za višjo ceno kot celega. Radio pa je prodal posebej tudi za mastne pare...moram enkrat poskenirat sliko, pa dosti zdaj o tem. V tem 10letju pa je vozil Rally, najprej porš zelenega Jugeca, potem pa 2 Astri GSi, zadnja je šla '10 na Nizozemsko), ki žal zadnja leta ni več ,,dirkaško aktiven,, razen kot gledalec.

Drugače kaj bi še povedal o sebi: Rjave oči, rjavi lasje, visok dobih 160 cm, obiskujem 8.A razred O.Š Tončke Čeč v Trbovljah (najjača šola EVER), gre mi zelo dobro, za naprej pa sem še malo neodločen, sicer se mi v glavi že malo svita ampak moral še malce razmisliti sam pri sebi. Hobijev imam ogromno, zaradi tega mi tudi varčevanje ne gre najbolje :mrgreen: ampak vedno najdem kak € ,,za na stran,, Zanima me rEEs veliko stvari, npr. Avtomobilizem, računalništvo, kuhanje, fotografija, električarstvo, plavanje, rad sestavljam LEGO kocke :lol: Drugeč pa klik na moj profil kjer piše vse. Rad tudi snemam filmčke ter sem gurman. :) Nasploh imam rad ribe, meso žar itd..pojem pa skoraj vse. :P

Rad tudi kolesarim in uživam v svojem ,,jeklenem konjičku,, gorcu Wheeler PRO 500. Neglede na hude popuste ni bil med cenejšimi, kar se pozna na ,,stilu vožnje,, edino kar me moti je da ne morem ,,zaklenit,, sprednjih vilic. :( Je pa v mat črni barvi z zelenimi in belimi dodatki. :mrgreen: Upam, da bom spomladi nabavil en ,,bonbonček,, ki bo poskrbel za dokaze vožnje. Govorim seveda o GoPro Hero kameri. :-)( Glede vozil je doma družinska Vectra C Karavan 1.9 CDTI Elegance '07 (klik v moj frofil) in fotrava službena Zafira B 1.9 CDTI Essentia '04, ki pa je že skoraj odslužila. Sicer pa upam, da čez 5 let, ko opravim izpit podedujem Vectro. Slika Pa dosti o avtih zaenkrat. PS: sanjam o Audiju ali Alfi. :D

Sicer pa, po pisanju tako dolgih prispevkov me dostikrat boli vrat, tako da si bom naslednji teden verjetno KOONČNO privoščil masažo hrbta. \:D/ Poleg tega se rad sporstim v kopeli, ali pa si na svojih zočnikih (Phillips SPA 4310 2.1 sistem) zavrtim kakšen komad, zadnje dni mi paše Crvena Jabuka (sploh ,,Vračam se tebi, seko,, Slika), ali pa na usnjenem kavču pogledam kakšen film. Hangover III je zakon. :)

Upam, da sem izpolnil pričakovanja opisa, zahvaljujem se za tako super forum z normalnimi uporabniki, ter upam na čim boljše sodelovanje. V naprej se opraščam za pravopisne napake in druge kikse. :wink: Za konec, da ne bo samo tekst pa še slika:

Slika

Pa en lep pozdrav! =D>
And Allways Remeber...: DrIvE LiKe YoU StOlE iT ;)
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9766
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Redki so tako mladi avtomobilski navdušenci, kot si ti =D>
Imam sina točno tvojih let. Sicer je navdušen nad alfami oz. avtomobili, tako zelo pa spet ne.

Lepo pozdravljen na forumu :wave:
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
smukc
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1376
Pridružen: Ne Avg 19, 2012 5:10 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Krško

Poštena predstavitev =D> =D>
Lepo pozdravljen :wink: :D
- Ex 2005 156 GIUGIARO 2.4JTDm
- Ex 2008 159 SW Ti
- 1989 75 V6 3.0
- Ex 1971 GT Veloce 1750
- Ex 1978 giulietta 1300
goran86
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 18
Pridružen: To Dec 30, 2014 3:09 pm

LP iz Zaboka, Hrvatska.

Ime mi je Goran, imam 28 godina.

Automobili su mi hobi i velika ljubav, pogotovo talijani :D

Od automobila imam Alfa romeo 147 2.0 TS i Fiat Bravo 2.0 20v Turbo

Nadam se ugodnom druženju.

Slika
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7743
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

Hello!! :wave: :wave:

pozdravljen na forumu Alfa Klub-a

svoj vozni park pa nam lahko natančneje predstaviš v temah:
Alfo v :
http://forum.alfa-klub.com/viewforum.php?f=8" onclick="window.open(this.href);return false;
in Fiat-a v:
http://forum.alfa-klub.com/viewforum.php?f=6" onclick="window.open(this.href);return false;

s čim več slikami seveda 8)
Slika
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9766
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Dobrodošel na našem forumu!!! :wave: :wave: :wave:
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
Bojanxe
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4820
Pridružen: Po Jul 11, 2011 8:41 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 155 1.8 8V Sport
Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm
Kraj: Ljubljana

Welcome! :D
tomaz,85
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 16
Pridružen: Po Jun 05, 2017 5:33 pm

Da se še jst predstavim...
Sem Tomaž iz okolice Novega mesta. Včasih sem bil aktiven pod imenom tomaz.xt ( tu bi prosil šefe če lahko malo pogledajo zakaj se nemorem prijavit več pod tem imenom...) Moja prva in edina Alfa je bila dosedaj 156 1.9 mjet ki sem jo kupil leta 07 in prodal pred dobrim letom dni. Trenutno vozim DAS Kinder jajc ( VW polo) ampak to ni to, Pogrešam tisti zvok motorja ki ga zna ponudit samo Alfa. Tako da iščem drugo lepotico. Oko sem vrgel na 159ke in pa tudi kakšno julko pogledam. Glede na to da se nemoram objavljati med oglasi bi tu prosil, če ima morda kdo namen prodat in da nima se na avto netu, da mi pošlje ponudbo na privat sporočilo ( zanimajo me bolj zadni letniki kateri imajo ze odpravljene porodne bolezni)
Upam da se kmalu vidimo spet na cesti z pravim avtom
Lp Tomaž
Sinke
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 3
Pridružen: Po Mar 12, 2018 9:36 pm

Pozdrav..
Siniša iz Zagreba,Hrvatska,trenutno živim u Čakovcu..
Inače trenutna vozilica je 156 gta..
Pozdravljam sve,lp
Uporabniški avatar
Bojanxe
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4820
Pridružen: Po Jul 11, 2011 8:41 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 155 1.8 8V Sport
Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm
Kraj: Ljubljana

Zdravo Siniša, dobrodošel :wave:
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7811
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

Zdravo :wave: :wave:
Pa privošči nam kako sliko GTAjke, da se malo poslinimo :mrgreen:
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9766
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Sinke, dobrodošel !!! :wave: :wave: :wave:
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Alfist 88
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 7
Pridružen: To Okt 30, 2018 9:28 pm

Pozdravljeni forumaši :D
Prvo izkušnjo z Alfo sem imel kot mulec, ko smo imeli doma Alfo 164 3.0v6.
Najbolj so mi bili fascinantni gumbi na armaturi in električni pomik sedežev.
Ker smo počasi odrasli sem si izbral Alfo še zase in to je bila Gt-jka :D
No potem sem ugotovil, da je avto premajhen zame ali pa jaz prevelik zanjo kot se vzame hehe
Sedaj imam pa za drugi avto Alfo 147 5 vratno letnik 2004.
Lep pozdrav iz Ljubljane,
Dejan
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9766
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Dobrodošel !!! :wave: :wave:

Si nam katero od svojih alf že predstavil?
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori
  • Informacija