Internet

kar vam pade na pamet
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6069
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

colibry napisal/-a:...napram telekomu ko imas 15 let staro pogodbo in je ze 100 paketov z bliskovito vecjo hitrostjo navoljo za 1/10 cene pogodbe ki je bila sklenjena juhuhu nazaj NI sans da bi ti zamenjal in upajo da nikoli ne opazis in ti mastno racunajo se naprej....
No, točno tako je bilo tudi v našem primeru pri T-2!
Ko smo prešaltali na Amis, so ponudbe kar deževale. Ampak nobena ugodnejša od Amisa. Takrat sem jim tudi povedal ,da če bila ugodnejša ponudba iz principa ne ostanem pri njih. Kako da prej niso sami od sebe sestavili ugodnejšo ponudbo...?
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

hja jst lahko podobno zgodbo povem za telekom.

na vsak klic se odzovejo v roku 24ur, morda je res samo 1x trajalo več da so prišli. rekord je 15min odzivni čas od prijave napake do prihoda tehnika, ker je bil ravno 1km stran ko je dobil on prijavo. res da tisti za telefonom so bolj tako tako in ti kaj dosti ne morejo pomagat, ampak 2x sem imel naprednejše težave z mobitelom in obakrat sem rekel na 080 naj posredujejo problem naprej. vsakič so me v roku 3 ur klicali tehniki nazaj: problem vidimo in ga centrala zazna. povedal mi kje je lahko problem, sem skočil do prvega njihovega centra in sem imel zadevo zrihtano. Če ne bi vztrajal, naj posredujejo problem naprej bi rabil verjetno 10x klicat preden bi šel preko študentov.

2 ali 3 leta nazaj sem razmišljal o menjavi operaterja za super ugodne T2, amis in kaj vem kaj še vse (sem na bakru).

končna cena:
amis najcenejši za njihovih 200 programov: 15 uporabnih
telekom 2 eur dražji od amisa: za njihovih 250 programov in 20 uporabnih
T2 3 eur dražji od telekoma za njihovih 200 programov 18 uporabnih.

na koncu sem ostal na telekomu, ker mi je pač ponujal največ za najmanj denarja. Problem je, da če si na isti liniji in boš imel problem z enim boš imel tudi z drugim.
Svet bo boljši, ko se bodo ljudje začeli ukvarjati sami s seboj namesto z drugimi
Odgovori
  • Informacija