Internet

kar vam pade na pamet
pero
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 592
Pridružen: Ne Jun 06, 2004 12:43 pm
Kraj: Cerklje

Eno vprašanje. Včeraj sem se preselil in tukaj nimam interneta. Nekaj sem gledal pa mi je bolj malo jasno. Katerega ponudnika naj vzamem oz. paket ali kako že? Rabim pa samo internet za kakšne filme dol potegnit pa youtube in podobno
Uporabniški avatar
Zhagar
Moderator
Moderator
Prispevkov: 3725
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 4:12 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA 2011 & Alfa Romeo 145 1.6 Boxer 1995
Kraj: Ljubljana

Meni T-2 optika deluje brez problemov.
Uporabniški avatar
Alan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4553
Pridružen: Ne Feb 27, 2005 3:10 pm
Vozilo: Giulia 2.0t rwd in 156 3.0 24V V6 GTAm

Ce je moznost optike potem sigurno T2 (po novem delam pri njih kot monter in vidim da se potrudijo za zadovoljstvo strank)
Alfa je kot punca, če ne skrbiš za njo te hitro prevara z avtomehanikom :mrgreen:
https://enigma-motorsport.si/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
GORA
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 740
Pridružen: Ne Nov 25, 2007 11:06 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa 159 SW 2.0JTDm TI & Alfa 75 1.6ie
Kraj: Ljubljana

Imam T—2 že 9 let,zelo zadovoljen z njihovo ponudbo,cenami,odnosom do strank...skratka jaz ti njih priporočam.
Uporabniški avatar
Bojanxe
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4820
Pridružen: Po Jul 11, 2011 8:41 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 155 1.8 8V Sport
Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm
Kraj: Ljubljana

Enako, T-2 je zakon.
pero
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 592
Pridružen: Ne Jun 06, 2004 12:43 pm
Kraj: Cerklje

Ja pol pa ne vidim drugega kot, da jih jutri pokličem, pa da vidimo kako pa kaj
Uporabniški avatar
grega983
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1011
Pridružen: Sr Sep 18, 2013 12:18 pm
Vozilo: Lancia Delta 1.6 turbo
Alfa Romeo 33 1.7 16v Permanent 4
Lancia Thema 2.0 16v turbo LS

Volvo XC90
Kraj: Fram

No pa še info na drug način. Vsekakor ne Telemacha, saj je njihov servis za stranke na poraznem nivoju, sama komunikacija med poslovalnicami in poslovnimi enotami .... je ni. Ko sva nabavila hišo sva jih 1 mesec prosila in sitnarila za priklop, oba pa delava od doma. V glavnem, porazno
Vsi kosi, odpadli z mojih krip, so bili s ponosom izdelani v Italiji :)
Uporabniški avatar
buxter
Alfist
Alfist
Prispevkov: 486
Pridružen: Po Mar 23, 2009 11:47 am
Kraj: Ljubno na Gorenjskem

Jst imam T2 wi-fi optiko, al kako so mi rekli... Na zacetku nekaj problemov, zdaj pa mislm da ze leto brez problema. =D>
1. 147 2002 1.6 105KM_____________4. 147 2008 120KM
2. 147 2005 1.9 150KM_____________5. 147 2008 105KM
3. 159SW 2008 2.4 210 KM TI
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6069
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

Hm, ravno T-2 ne jebe dosti uporabnikov. Smo prešaltali na boljše za manj € pri AMIS-u. Zdaj se pa T-2 še vedno sili, da bi prevekslali k njim nazaj pa jim kar ne uspe sestaviti ugodnejše ponudbe kot jo imamo.
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9766
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Telekom - že sedem let na njihovi optiki in niti enega problema ...
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
Alan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4553
Pridružen: Ne Feb 27, 2005 3:10 pm
Vozilo: Giulia 2.0t rwd in 156 3.0 24V V6 GTAm

sej naceloma na optiki nikjer ni problemov, to je pac zaradi stabilnosti omrezja. Na bakru je pa telekom obupen ker samo cuzajo in skoraj nic ne vzdrzujejo omrezja. Ce pa prek t2 vzames na bakru se obcasno zapodijo po omarah spoje popravit (moral bi jih telekom!) in probajo zagotovit stabilno povezavo. Cudezov pac ni.
Je pa v porastu uporaba wp2p point to point, brezzicno omrezje ki dela kar na visokih hitrostih. Ce je npr v vasi na kaki visoki stavbi oddajnik in se ga s hise vidi s prostim ocesom se da narest brezzicno povezavo ki vlece komot okoli 50mega (kolikor sem videl pri strankah)
Alfa je kot punca, če ne skrbiš za njo te hitro prevara z avtomehanikom :mrgreen:
https://enigma-motorsport.si/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
legenda1979
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 587
Pridružen: Če Avg 21, 2014 5:41 am
Vozilo: AR 159 2.0 jtdm

Tudi sam imam z Amisom dobre izkušnje.
159 2.0 jtdm
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9757
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Tudi meni Amis dela čisto OK, na dveh lokacijah, že več let brez resnih težav.
pero
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 592
Pridružen: Ne Jun 06, 2004 12:43 pm
Kraj: Cerklje

Sem danes poklical t2 in se dogovoril. Itak je na stavbi njihova omarica in optika tako da bo kar t2
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

grega983 napisal/-a:No pa še info na drug način. Vsekakor ne Telemacha, saj je njihov servis za stranke na poraznem nivoju, sama komunikacija med poslovalnicami in poslovnimi enotami .... je ni. Ko sva nabavila hišo sva jih 1 mesec prosila in sitnarila za priklop, oba pa delava od doma. V glavnem, porazno
jaz sem imel take tezave samo s T-2 in telekomom.... ce se dotaknem telemacha : nikoli nobenih tezav ali karkoli drugega... razno 1x ko so nekaj stefnali po omarci pod blokom je slika na HD kanalu kdaj pa kdaj pokockala... poklicem okoli 20h in sporocim napako. Zjutraj ob 7.30 je zvonil mobitel in tehnik sprasval kdaj lahko pride pogledat zadevo..... tazga replya nikoli nisem dobil od nobenega ponudnika telefon/internet/mob v slo... Da ne govorimo ko telemach opusti paket in obstajajo novi paketi z vecjimi hitrostmi ti ga sami priklopijo...napram telekomu ko imas 15 let staro pogodbo in je ze 100 paketov z bliskovito vecjo hitrostjo navoljo za 1/10 cene pogodbe ki je bila sklenjena juhuhu nazaj NI sans da bi ti zamenjal in upajo da nikoli ne opazis in ti mastno racunajo se naprej...

Z mojga vidika je trenutno najbolsi ponudnik v slo Telemach ( dobri paketi po ugodnih cenah , neverjetno hiter odziv tehnicnih sluzb ( vsaj v Ljubljani za drugje nevem ) , se najbolj me pa preseneca njihovo mobilno omrezje..... imel sem narocnino od mobitela odkar pomnim....a mi je vedno signal v bloku kjer zivim padel na 1 crtico ali pa izguba signala ko sem se peljal z dvigalom...no na telemachu ne samo da je signal pac polhen oz crtica manj....se internet dela z LTE :) kar sem pa pri mobitelu lahko samo sanjal ko sem bil v dvigalu :)


kakorkoli sem clovek ki ga zelo tezko prepricas da prestopi k drugi konkurenci....ampak za tale prestop k telemachu mi ni niti malo ZAL.. da o stroskih ne govorim ker sem jih dal vsaj za 50% dol....
Odgovori
  • Informacija