Zakaj vozim Alfo?

kar vam pade na pamet
Odgovori
RED_line
Alfist
Alfist
Prispevkov: 267
Pridružen: Če Mar 18, 2010 11:18 am

ne vozim alfe in mi je tako prav :) mogoče en dan ko bom imel družibno si bom častil eno 159 JTDM 2.4
pero666
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1445
Pridružen: Pe Dec 12, 2008 6:09 pm
Vozilo: 166 3.0 V6 & 159 TI

naslov teme je Zakaj vozim Alfo. super, da nam poves da je ne vozis #-o
Uporabniški avatar
Biaggio
Alfist
Alfist
Prispevkov: 250
Pridružen: Sr Avg 10, 2011 12:21 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Tolmin

no, da se držimo teme: če bi mel nemca bi se zihr zmer zaklenu, alfa se pa takrat ko se ti najbolj mudi odloči da se ne bo... :D enkrat in edinkrat. nikoli prej in nikoli potem! :lol:
Having an Alfa is like having a two-year old; anoying most of the time but you would never give her away...never!
Uporabniški avatar
stuhec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3153
Pridružen: So Jan 03, 2004 12:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: M Sobota, tel: 041 761446

zakaj ?!?11?''??????!???'?
težko težko težko težko težko se je odločit kaj drugo
1x je nekaj že pršlo zmes, in je blo ....
super
mitoma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1142
Pridružen: Pe Jul 23, 2010 11:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Slika
ko sem jo tuki vidu sem si reku takšno bi pa tud jaz meu!
Kaj naj rečem ljubezen na prvi ppogled! :lol:
Uporabniški avatar
superleggera
Alfist
Alfist
Prispevkov: 322
Pridružen: Sr Avg 13, 2003 11:47 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Jauerburg

mitoma napisal/-a:Slika
ko sem jo tuki vidu sem si reku takšno bi pa tud jaz meu!
Kaj naj rečem ljubezen na prvi ppogled! :lol:
O, ja! 8)
Senza cuore saremmo solo macchine
Gorjup
Alfist
Alfist
Prispevkov: 428
Pridružen: To Apr 03, 2012 9:57 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 Ti, 2.0, letnik 2009
Kraj: Ljubljana

Ok el sm že kar nekaj avtov, med njimi nepokvarljive japonce ki so se pokvarili, eni sem celo menjal srce in zmetal not goro dnarja pa so mi jo obutal, pokončal sem jo ko sem zapeljal pod Clia in je bila seveda totalka. OK zakaj imam pa ALfo je pa ker sem ugotovil, da prei redko katerem avtu dobiš toliko za svoj denar, poleg je vožnja udobna a vseeno čutš kaj se na cesti dogaja... zaljubil sem se sicer v kolegovo 159 pa je PRA** ni hotu prodat in ker se pol nism hotu pufat sm kupil tole 166 (od živali) zazdej razn tega da Loudlinka nikakokr nism mogu udposobt z njo zelo zadovoljen :D
Mislim da bom če se bo le dalo ostal na Alfah :)
Uporabniški avatar
DucAr
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 149
Pridružen: To Apr 06, 2010 6:31 pm
Kraj: Ljubljana

Za Alfo je pa legenda, avto arhitektov, Volvo 480. Dva lepa kosa. Eden iz starih časov in eden modernih časov.
Uporabniški avatar
THOR
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1262
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 1:06 pm
Vozilo: alfa 33/156/159/giulietta

Zato ker ima najbolj odbit znak in melodično ime.
Pij, jej, kavsaj, za delo se ne ravsaj!!!
alfa 33//156//159//giulietta
trhan
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 24
Pridružen: Če Nov 18, 2010 12:04 am

Vozim alfo zato da prehitim cefurje v golfih ;)
mare87
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 927
Pridružen: Pe Jul 24, 2009 8:37 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta
Kraj: Škocjan
Kontakt:

trhan napisal/-a:Vozim alfo zato da prehitim cefurje v golfih ;)
=D> =D> =D> =D> =D>
Alfa 147, Alfa Romeo Sportwagon, 2.5 V6
pero666
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1445
Pridružen: Pe Dec 12, 2008 6:09 pm
Vozilo: 166 3.0 V6 & 159 TI

Sem bil prijavljen na novosti v tej temi, ker sem pricakoval kaksno konstruktivno zanimivost, alfa odvisnost, ampak... kdor hoce kupit golfa, naj ga kupi, pa zarad tega se ni treba, da je cefur. S tem samo pokazete svojo odraslost.
Uporabniški avatar
folc
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1356
Pridružen: Ne Jul 01, 2012 6:32 pm
Vozilo: AR 156 SW 1,9 JTDm 110kW 150KM l'05
Kraj: Nekje med NG in Tolminom :)

jaz osebno bil vedno proti alfam dokler ni prišel skrajni čas z amenjavo avtomobila in prehod na diesel ... potem pa sem še parkrat pelal alfico in ja prišla mi je v kri ob prvih kilometrih ... in tako je padla odločitev da bo naslednji avto alfa (beri: največ za malo denarja, govorim od opreme in motorju)... odločal sem se med 159 sw in 156 ... zadnja je nakoncu zmagala zaradi finančnih razlogov (študent) ... in tako se je pričel dol a vstrajen lov za alfico :D .... in po cca 8 mescih iskanja po spletu in obiskovanju različnih preprodajalcev je prišla avgusta lani k bajti tale ... oče (prej golf sedaj clio fen) se še sedaj križa a meni alfica do sedaj služi odlično ... predvsem zaradi porabe... 6,2l/100km vs 13+l/100km se pa kr pozna :D
Alfa Romeo .. time to stop looking and start touching :D
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

folc napisal/-a:jaz osebno bil vedno proti alfam dokler ni prišel skrajni čas z amenjavo avtomobila in prehod na diesel ... potem pa sem še parkrat pelal alfico in ja prišla mi je v kri ob prvih kilometrih ... in tako je padla odločitev da bo naslednji avto alfa (beri: največ za malo denarja, govorim od opreme in motorju)... odločal sem se med 159 sw in 156 ... zadnja je nakoncu zmagala zaradi finančnih razlogov (študent) ... in tako se je pričel dol a vstrajen lov za alfico :D .... in po cca 8 mescih iskanja po spletu in obiskovanju različnih preprodajalcev je prišla avgusta lani k bajti tale ... oče (prej golf sedaj clio fen) se še sedaj križa a meni alfica do sedaj služi odlično ... predvsem zaradi porabe... 6,2l/100km vs 13+l/100km se pa kr pozna :D
Moj fotr isto, še po enem letu ne mora dojet da se mi j... za dojčlanderje in sem nabavil alfo.
Preprosto zato, ker je lep in še enkra zelo lep avto. Pa 5cilindraš prede tako lepo kot dojenček v spanju.

Za ta denar zagotovo ponuja najvec.
Od prjatla foter ze 40 let al pa se vec kljub debeli denarnici vozi alfe. On že ve zakaj.
ThugBoy
Alfist
Alfist
Prispevkov: 395
Pridružen: So Jul 19, 2008 9:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Morje

jah nekaj je treba vozit :lol: 8)
"Even When They Kill Me, They Can't Never Take A Game From Young G"
Odgovori
  • Informacija