Giulietta 1.4 multiair TCT by wolfyy

Slikice vaših jeklenih konjičkov
Odgovori
Uporabniški avatar
Zhagar
Moderator
Moderator
Prispevkov: 3725
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 4:12 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA 2011 & Alfa Romeo 145 1.6 Boxer 1995
Kraj: Ljubljana

Odlično pašejo =D>
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

pride jutri slika celega avta, danes mi ga je oče v garažo skril preden sem uspel poslikat, tko da jutri ko bo zunaj spet, mi pa osebno krogi bolj sedejo, čeprav sem razmišljal da bi mogoče te imel za poleti, pa kroge za pozimi.
Svet bo boljši, ko se bodo ljudje začeli ukvarjati sami s seboj namesto z drugimi
Uporabniški avatar
Zhagar
Moderator
Moderator
Prispevkov: 3725
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 4:12 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA 2011 & Alfa Romeo 145 1.6 Boxer 1995
Kraj: Ljubljana

Se strinjam. Zakaj pa avto na zimskem setupu ne bi smel izgledati lepo. Iz tega razloga imam tudi jaz na zimakih alu feltne (manj ohranjene in manjše '')
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

Kaj dosti izbire tudi nisem imel ali bit brez zimskih gum ali pa nabavit konkretna platišča. In glede nato, da je brez zimskih gum spust od hiše do glavne ceste praktično loterija ali boš zdelal ovinek ali boš zaključil na njivi ko je 1cm snega sem bil nekako zimskim zelo naklonjen cel čas.

še komplet slika:
Slika

en dan ji še vinjeto zamenjamo, ko se otopli pa še olje čez kak mesec, potem pa samo gas vozi in tankaj upam da vsaj leto dni :mrgreen:
no morda bo še lepotni popravek letnih platišč na vrsti, ampak se nagibam da zadevo zamaknem vsaj za eno leto, da se potem še tam rešim problemov z gumami za 3 sezone :)
Svet bo boljši, ko se bodo ljudje začeli ukvarjati sami s seboj namesto z drugimi
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

To je to, stari =D>
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Banny
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1830
Pridružen: Če Okt 04, 2012 12:14 pm
Član Alfa Kluba: 1
Kraj: Tolmin

Še kakšen cm v tla, pa bo še bolje :wink:
nedvedinho
Alfist
Alfist
Prispevkov: 465
Pridružen: To Mar 02, 2010 3:53 pm
Član Alfa Kluba: 0

Lepa barva. Kaj je to za ena?
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

Banny napisal/-a:Še kakšen cm v tla, pa bo še bolje :wink:
sem že prenizko, še 10mm nižje pa hodim obračat v Ročinj za do doma prit [-X

no al pa bom krožno zahteval, sam to ti pa verjetno ne bi blo všeč :lol:
nedvedinho napisal/-a:Lepa barva. Kaj je to za ena?
črna etna, črna posuta z vijola perlami.
Svet bo boljši, ko se bodo ljudje začeli ukvarjati sami s seboj namesto z drugimi
Uporabniški avatar
godlike
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 781
Pridružen: Po Mar 26, 2012 8:53 pm
Kraj: okolica MB

Črna metalic je to => etna black.
Renault 4 GTL 1992
Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA 2012
Ford Focus ST-Line karavan 1.5 (182) 2019
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

opravljen prvi mali servis v mojem lastništvu na 43.000km oz 13.000 od zadnjega na avto triglavu, ki je bil opravljen 11.7.2016. Službeno z avtom delam 300km mesečno, ostalo je pa ](*,) :-)( :-)( ](*,)

ko ugotoviš, da rabiš pa malo da ne dvigalo za zamenjat filter zraka je pa tudi veselo :lol:

bi jo dal tudi na letne gume že, sam nimam ustreznih verig na zalogi za policaje, tako da bom počakal še 14 dni :(
Svet bo boljši, ko se bodo ljudje začeli ukvarjati sami s seboj namesto z drugimi
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

ker vidim da je moja tema padla že v naftalin se malčk oglasim :lol:

pred kratkim opravljen velik servis pri Zegi (zaradi starosti), takoj za tem smo obrnili pa 50.000km po števcu in tako štepamo te cifre z užitkom naprej.

poraba se je pa medtem dvignila čez 9l/100km in se bliža 9,5 povprečni. Sam kaj čem na soški sem več na levem pasu kot na desnem na ravninah, pol ti pa še policaji akcijo z radarji napovejo pa je bolš da na kolo sedeš ker prideš prej, ker bog ne daj da pripelješ z 91km/h na radar ker si takoj ob 300eur, zato je ziher ziher in greš 60 ](*,) ](*,) ](*,)
Svet bo boljši, ko se bodo ljudje začeli ukvarjati sami s seboj namesto z drugimi
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7744
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

wolfyy napisal/-a:pred kratkim opravljen velik servis pri Zegi (zaradi starosti)
zadovoljen ? 8)

.. pa pusti taplave pri miru :wink:
Slika
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

če ne bi bil zadovoljen bi že jokal, sem brez pripomb, pa v končni fazi glede na vse prebrano me je tudi cena pozitivno presenetila. Lahko bi kje prišparal 30eur (in jih recimo 15 zapravil na bencinu). Alternative pa pri popoldancih v mojem okolišu, ki bi jim zaupal ta avto zato da pršparam 100eur pa žal ni (in poznam 50% če ne še več popoldancev osebno, pa je najbrž ravno to problem, da jih preveč poznam)

če bi sam nabiru kosje bi morda še 50 eur prišparal ampak pol ti kaj napačnega dostavijo pa si spet ob 40eur zarad trojne vožnje v trgovino + živci, ma ne hvala.

plavi me motijo samo v tem, da tistih ki ne vidijo v vzratnem ogledalu vsaj 3 ali več avtov ne spravljajo s cest, pa še kak eur jim pobrat. nazadnje sem se vozil v koloni dolgi 17 avtov ali več. kako uspe to ljudem ustvariti brez da bi jim kapnilo v glavo da naj parkirajo škatlo in grejo na avtobus ne vem.
Svet bo boljši, ko se bodo ljudje začeli ukvarjati sami s seboj namesto z drugimi
mifek
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 105
Pridružen: To Apr 14, 2015 10:09 pm

kolko je stal veliki servis? :D
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

cca 370 eur: jermeni, črpalka vode, antifriz in zavorno olje. mogoče sm še kakšno malenkost pozabu. ostalo menjam itak sam.
Svet bo boljši, ko se bodo ljudje začeli ukvarjati sami s seboj namesto z drugimi
Odgovori
  • Informacija