Giulietta 1.4 multiair TCT by wolfyy

Slikice vaših jeklenih konjičkov
Odgovori
nedvedinho
Alfist
Alfist
Prispevkov: 465
Pridružen: To Mar 02, 2010 3:53 pm
Član Alfa Kluba: 0

Ajde, če že mora zadaj bit...ampak zakaj pa ob strani? Sam imam najraje originalen videz brez kičastih antenc, nalepk, crom letvic...
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

vsakemu svoje :)

nad vinjetami se tud sam pritožujem ker jo moram imet nalepljeno, na drugi strani vetrobranskega stekla so bile pa na prejšnjem 3 karte od metalcampa nalepljene pa se nisem nič pritoževal nad njimi :mrgreen:
Svet bo boljši, ko se bodo ljudje začeli ukvarjati sami s seboj namesto z drugimi
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

Po 2 mesecih iskanja in iskanja zimskih platišč so slednje končno prišle (čakal ene 3 tedne). Sicer so v živo precej temnejše kot je videt to iz slike:

Slika

no glavno pa je da čeprav so mi 2x 100% zagotovili da bodo pašale na avto mi sedaj ne in jih moram vrnit ](*,)


Sneg bomo tako preživljal v garaži od sedaj naprej, ker dvomim da bom imel voljo čez letne gume vlačit nogavice za 100m spusta do glavne ceste :doubt:
Svet bo boljši, ko se bodo ljudje začeli ukvarjati sami s seboj namesto z drugimi
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

wolfyy napisal/-a:Po 2 mesecih iskanja in iskanja zimskih platišč so slednje končno prišle (čakal ene 3 tedne). Sicer so v živo precej temnejše kot je videt to iz slike:

Slika

no glavno pa je da čeprav so mi 2x 100% zagotovili da bodo pašale na avto mi sedaj ne in jih moram vrnit ](*,)


Sneg bomo tako preživljal v garaži od sedaj naprej, ker dvomim da bom imel voljo čez letne gume vlačit nogavice za 100m spusta do glavne ceste :doubt:
probaj z 7mm distančniki in daljšimi šrufi...ne vem sicer kako je z 17" ampak pri 18" sem tako rešil problem za zimske, ker enostavno model ki sem ga naročil ni šel na avto brez distančnikov. Par distančnikov pri MatSport te pride cca. 30€, 10 daljših vijakov je cca 25€ in premontaža te pride cca. 30€
nedvedinho
Alfist
Alfist
Prispevkov: 465
Pridružen: To Mar 02, 2010 3:53 pm
Član Alfa Kluba: 0

Si naročil nove replike, ali so rabljene?
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

nove, z garancijo prodajalca da bodo 100% pašale...če bi mi kakršnekoli mere dal bi mu lahko že sam povedal ali gre ali ne.
Svet bo boljši, ko se bodo ljudje začeli ukvarjati sami s seboj namesto z drugimi
nedvedinho
Alfist
Alfist
Prispevkov: 465
Pridružen: To Mar 02, 2010 3:53 pm
Član Alfa Kluba: 0

Napaka prodajalca, predvsem pa čudaštvo proizvajalca, da naredi feltno od Giuliette, ki potem ne gre na ta ta avto. :roll:
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

Kopije morjo odstopat od originala, zato je pa pol razlika v et.
nedvedinho
Alfist
Alfist
Prispevkov: 465
Pridružen: To Mar 02, 2010 3:53 pm
Član Alfa Kluba: 0

Zakaj morajo?
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

Da lahko legalno prodajaš
Uporabniški avatar
ĐoKc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 761
Pridružen: Če Mar 22, 2012 2:37 pm
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm
Kraj: Hrastnik
Kontakt:

jaz sem vzel tele in pridejo super na julki. So pa ET40, če imaš brembo zavore ne pašejo.
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... %20HAIRPIN
Alfa Romeo Giulietta
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7743
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

wolfyy napisal/-a:no glavno pa je da čeprav so mi 2x 100% zagotovili da bodo pašale na avto mi sedaj ne in jih moram vrnit ](*,)
in kje si jih nabavil ? če ni vojna tajna
Slika
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

zaenkrat vojna tajna, ker o sami trgovini še nimam mnenja.

vsak pač lahko naredi napako, je pa pol odvisno kako napako odpraviš.
Kopije morjo odstopat od originala, zato je pa pol razlika v et.
kar vem teh turbin v 17" original ne obstajajo al se motim? sem imel eno repliko teh turbin od WSP italy z ET35 gor pa bi glede na tiste skoraj ET30 šel gor sam sem bil osebno v dvomih, pol je pa tud uni ko je prodajal malce v dvomu bil pa raje nismo probal naročit.

distančniki so opcija sam je treba zadevo pol homologirat, dobit distančnike ki jih lahko homologiraš je pa pomoje bolj kot ne loterija.
Svet bo boljši, ko se bodo ljudje začeli ukvarjati sami s seboj namesto z drugimi
Uporabniški avatar
urbancebulj
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1802
Pridružen: Pe Feb 01, 2013 3:27 pm
Član Alfa Kluba: 1

Ne kompliciraj.
Distančnike (vidni rob) prebarvaj v barvo ali felten ali diska, da ni očitno in gas.
:wink:
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

vi kar...za človeka ki je 3/4 mehanik pa to ni opcija.

drugače pa ta avto bo za prodat...nimam sreče z njim. naročil na hitro letne gume P zero...danes bil pri vulkanizerju in je dobil eno P zero drugo pa P zero nero ](*,)

ker sem ga že danes komaj ujel je šlo na avto kar je imel na zalogi...michelin pilot sport 4, pa še pred 14 dnevi sem reku da michelin nikoli v življenju ne dam na avto :-)(
Svet bo boljši, ko se bodo ljudje začeli ukvarjati sami s seboj namesto z drugimi
Odgovori
  • Informacija