Giulietta 1.4 multiair TCT by wolfyy

Slikice vaših jeklenih konjičkov
Odgovori
Josephe
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1164
Pridružen: Ne Jan 18, 2004 10:18 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

3/4 mehanika 1/4 inženirja in 4/4 napačnih felten :)
Za nakup platišč je potreben strojnik z 7 stopnjo.

Drugače pa, mogoče ni smola ampak karma ali mogoče usoda :P

LP
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7743
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

wolfyy napisal/-a:naročil na hitro letne gume P zero...danes bil pri vulkanizerju in je dobil eno P zero drugo pa P zero nero ](*,)
letne? dve ? :-k

tu sedaj počasi nameščamo več ali manj zimske 8)

:mrgreen: kompliciraš pa res, ko stara baba
Slika
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

tu sedaj počasi nameščamo več ali manj zimske 8)
kaj mi bodo zimske pri +15°C? sam kaj ko policaji vztrajajo da tud pr +15 lahko sneg pada :lol:
Svet bo boljši, ko se bodo ljudje začeli ukvarjati sami s seboj namesto z drugimi
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

Gregson007 napisal/-a:
wolfyy napisal/-a:no glavno pa je da čeprav so mi 2x 100% zagotovili da bodo pašale na avto mi sedaj ne in jih moram vrnit ](*,)
in kje si jih nabavil ? če ni vojna tajna
sedaj ko je stvar rešena: pri podjetju ALU moda.

prvič, zadnjič in nikoli več sodelujem z njimi, saj je ostal kljub temu da smo končno vse rešili slab priokus.

iz: 100% ustrezajo, če ne ustrezajo jih vzamemo nazaj in vrnemo denar smo prišli, da denarja ne vračajo ampak samo zamenjanjo za druga platišča. sem jim dal dve možnosti potem za dve drugi platišči, pa nobenih ni za dobit da če lahko kaj tretjega. potem sem vztrajal na vračilu denarja in je "naredil izjemo". 10 dni od vračila platišč, sem jih moral preko maila spomniti da so mi dolžni denar in da imajo čas do torka (zakonsko predpisanih 14 dni od odstopa od pogodbe), drugače predam zadevo pristojni inšpekciji. denar se je pojavil na mojem TRR računu v roku 20 ur od poslanega maila.

sedaj pa če dobim kakšne pametne rabljene original 17 ali 18 in da se jih stestira na mestu prevzema, drugače bom na letnih pač. bodo pa policaji mi avto potiskal če se bo kater pajac sredi klanca zabil z zimaki + 4x4.
Svet bo boljši, ko se bodo ljudje začeli ukvarjati sami s seboj namesto z drugimi
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7743
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

.no samo, da si rešil.. cvetke ni kaj.
drugače pa ja, tudi pri dobavi pnevmatik, jim obljubljeni rok šepa, tako npr. po 10 dneh z zamudo ponudijo neke tretje radirke.. :mrgreen:
Slika
skyblue
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 763
Pridružen: Sr Sep 07, 2011 9:06 am

NI pametno brez zimske opreme na cesto:

"Ko začnejo pri zavarovalnicah med 15. novembrom in 15. marcem obravnavati prometno nesrečo, najprej preverijo prav uporabo zimske opreme. Pri zavarovanju avtomobilske odgovornosti velja, da zavarovalnica vozniku, ki je utrpel škodo, izplača odškodnino, od voznika, ki je povzročil nesrečo, ker ni imel zimske opreme, pa odškodnino zahteva, pojasnjujejo na Zavarovalnici Triglav."
Uporabniški avatar
urbancebulj
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1802
Pridružen: Pe Feb 01, 2013 3:27 pm
Član Alfa Kluba: 1

Saj letna guma z dovolj profila in ketne veljajo kot obvezna zimska oprema, tukaj ni problema.
:wink:
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

urbancebulj napisal/-a:Saj letna guma z dovolj profila in ketne veljajo kot obvezna zimska oprema, tukaj ni problema.
:wink:
Tole ne bo držalo.
Takoj ko pride do zimskih razmer morajo biti ketne na avtu. Vemo pa, da vecina ima ketne v avtu zaradi policajov. Torej v primeru nesrece se ugotavlja stanje nesreče in če oz. ko zavarovalnica ugotovi, da so bile zimske razmere ti ketne v avtu nič ne pomagajo. Kriterij zimskih razmer pa je pri zavarovalnici strog. Itak pa ne razumem zakaj se špara na stvareh, ki so pomembne za varnost.
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

pri nas za slednje ne dobiš kazni, ti še policaji potisnejo avto ker drgač lahko celo popoldne kazni pišejo (videno na lastne oči, kako je ob prometni nesreči potem obstalo cca 30 avtov in od prvega do zadnjega so potiskali policaji =D> =D> )

drugače pa nič bat imam izkušnje z letnimi gumami v snegu in razen klancev kjer upaš da te ne bo kak idiot v jarku ustavil ni hudega. se je pa treba zavedat da imaš daljšo zavorno pot od drugih in se temu prilagodit. v vsakem primeru je pa v primeru snega pri meni za ostat doma, ker drugače mi avto čez noč plug zasuje ob cesti #-o

če dobim kaj pametnega od platišč dobim. drugače bom pač nori primorec :lol:
Svet bo boljši, ko se bodo ljudje začeli ukvarjati sami s seboj namesto z drugimi
Uporabniški avatar
urbancebulj
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1802
Pridružen: Pe Feb 01, 2013 3:27 pm
Član Alfa Kluba: 1

alfasan napisal/-a:
urbancebulj napisal/-a:Saj letna guma z dovolj profila in ketne veljajo kot obvezna zimska oprema, tukaj ni problema.
:wink:
Tole ne bo držalo.
Takoj ko pride do zimskih razmer morajo biti ketne na avtu. Vemo pa, da vecina ima ketne v avtu zaradi policajov. Torej v primeru nesrece se ugotavlja stanje nesreče in če oz. ko zavarovalnica ugotovi, da so bile zimske razmere ti ketne v avtu nič ne pomagajo. Kriterij zimskih razmer pa je pri zavarovalnici strog. Itak pa ne razumem zakaj se špara na stvareh, ki so pomembne za varnost.
Govora je bilo o zimski opremi, ne zimskih razmerah (snegu).
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

@urbe: imaš prav
@wolfyy primorci imate sreco. Pred leti sem moral ketne gor tlačit, ker policaj ni verjel, da so prave. Pa moram priznat, da sva se oba navičala, on gledanja jaz pa montiranja, ker mi nekako ni šlo, niti ne vem, ce so bile prave verige.
Paradox: verige sem rabil samo enkrat in to na Primorskem. Pa jih je zopet en drug gor montiral, ker se je naveličal mene čakat.
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

Da vas ne bo za norega primorca skrbelo :mrgreen:

Iskal sem jih praktično od nakupa avta avgusta naprej, 3x dnevno brskal avto.net, bolho da sem jih dobil.
Slika

hvala uporabniku 24jtd za rezervacijo, da smo lahko čez 3/4 Slovenije prišli po njih :D

Nove gume so tudi že naročene Uniroyal MSsport77 in upam da pridejo do konca tedna.
Svet bo boljši, ko se bodo ljudje začeli ukvarjati sami s seboj namesto z drugimi
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7743
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

uspešno zaključen projekt in pol =D> :-({|=
Slika
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7813
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

Čestitam :) Večji projekt, kot pa avto.
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9780
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Binji napisal/-a:Čestitam :) Večji projekt, kot pa avto.
x2

=D> ... samo, da si rešil :wink:
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori
  • Informacija