AR Giulietta WB Veloce 2017 - HyperJack

Slikice vaših jeklenih konjičkov
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
smukc
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1376
Pridružen: Ne Avg 19, 2012 5:10 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Krško

HyperJack napisal/-a:Z avtom zelo zadovoljna, se že bližava 7000 km :lol: 8) .
Trenutno je povprečna relacijska poraba 4,6 l / 100 km ob hitrejšem tempu 5,2 l. Ob vožnji na morje je avtocesta zahtevala še kakšen liter več cca. 6,2 l.

Upam, da kmalu poštimava naslednje težave pod garancijo:
1. napaka na notranji strani vrat, barva je mehurčasta (ob barvanju verjetno površina ni bila čista) zato moram pod garancijo peljat vrata na štrihanje
2. Lušči se mi ogledalo, ne ohišje, prav ogledalo - steklo
3. Avto je bil en dan na soncu z zaščitno folijo preko šipe in se je armatura nad radiom toliko zakrivila, da je nastala luknja med radiom in armaturo in se sedaj vidi spodaj lepilni trak ali folija, proti škripanju
4. Avto konkretno vleče v desno

Potem pa dalje novim dogodivščinam naproti :)
Berem tole pa nemorem verjet da ima avto po 7 letih na tržišču in enem faceliftu še toliko napak #-o
- Ex 2005 156 GIUGIARO 2.4JTDm
- Ex 2008 159 SW Ti
- 1989 75 V6 3.0
- Ex 1971 GT Veloce 1750
- Ex 1978 giulietta 1300
Uporabniški avatar
Toolox
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 978
Pridružen: Ne Mar 26, 2017 5:04 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulietta Super Veloce
Gtv 2.0 V6
Kraj: gorenjska

ne posplošuj. V vsaki seriji pri katerikoli znamki se najde kakšen slabši primerek.
Pa facelifta sta bila dva. 2014 in 2016.
Uporabniški avatar
Toolox
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 978
Pridružen: Ne Mar 26, 2017 5:04 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulietta Super Veloce
Gtv 2.0 V6
Kraj: gorenjska

HyperJack napisal/-a:Z avtom zelo zadovoljna, se že bližava 7000 km :lol: 8) .
Trenutno je povprečna relacijska poraba 4,6 l / 100 km ob hitrejšem tempu 5,2 l. Ob vožnji na morje je avtocesta zahtevala še kakšen liter več cca. 6,2 l.

Upam, da kmalu poštimava naslednje težave pod garancijo:
1. napaka na notranji strani vrat, barva je mehurčasta (ob barvanju verjetno površina ni bila čista) zato moram pod garancijo peljat vrata na štrihanje
2. Lušči se mi ogledalo, ne ohišje, prav ogledalo - steklo
3. Avto je bil en dan na soncu z zaščitno folijo preko šipe in se je armatura nad radiom toliko zakrivila, da je nastala luknja med radiom in armaturo in se sedaj vidi spodaj lepilni trak ali folija, proti škripanju
4. Avto konkretno vleče v desno

Potem pa dalje novim dogodivščinam naproti :)
¸
Točke 1 3 in 4 se berejo kot da je bil avto poškodovan med dostavo. Si vzel avto po naročilu ali si vzel iz zaloge? Jaz bi šel k nekomu, ki ima merilec laka in bi pomeril na vratih, če so bila že barvana. Armaturo so lahko razstavljali in slabo zalepili nazaj.
Uporabniški avatar
HyperJack
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 589
Pridružen: Po Okt 18, 2010 12:15 pm
Vozilo: Alfa Romeo 147
Kraj: Tam kjer so medvedi
Kontakt:

Toolox napisal/-a:
HyperJack napisal/-a:Z avtom zelo zadovoljna, se že bližava 7000 km :lol: 8) .
Trenutno je povprečna relacijska poraba 4,6 l / 100 km ob hitrejšem tempu 5,2 l. Ob vožnji na morje je avtocesta zahtevala še kakšen liter več cca. 6,2 l.

Upam, da kmalu poštimava naslednje težave pod garancijo:
1. napaka na notranji strani vrat, barva je mehurčasta (ob barvanju verjetno površina ni bila čista) zato moram pod garancijo peljat vrata na štrihanje
2. Lušči se mi ogledalo, ne ohišje, prav ogledalo - steklo
3. Avto je bil en dan na soncu z zaščitno folijo preko šipe in se je armatura nad radiom toliko zakrivila, da je nastala luknja med radiom in armaturo in se sedaj vidi spodaj lepilni trak ali folija, proti škripanju
4. Avto konkretno vleče v desno

Potem pa dalje novim dogodivščinam naproti :)
¸
Točke 1 3 in 4 se berejo kot da je bil avto poškodovan med dostavo. Si vzel avto po naročilu ali si vzel iz zaloge? Jaz bi šel k nekomu, ki ima merilec laka in bi pomeril na vratih, če so bila že barvana. Armaturo so lahko razstavljali in slabo zalepili nazaj.
Avto naročen in dobavljen po naročilu, prevzet naslednji dan ko naj bi prišel iz Italije.

Glede vleke v desno sem opazil šele ko sem šel na morje in sem mel za obdelat avtocesto. Naravnaš volan naravnost ga spustiš in si lahko že čez nekaj sekund v ograji :D. Na cesti nisem nikoli pogruntal da vleče.
Manj komentarjev kot dobiš pod svoj avto, lepši je.... saj ni stvari ki bi ti jo lahko skritizirali..word!
Uporabniški avatar
Toolox
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 978
Pridružen: Ne Mar 26, 2017 5:04 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulietta Super Veloce
Gtv 2.0 V6
Kraj: gorenjska

Merilec laka v roke pa akcija. Stane te nič, boš pa vsaj vedel pri čem si. Težko verjamem da so zafrknili tovarniški roboti in vse njihove točke kontrole kakovosti.
Uporabniški avatar
smukc
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1376
Pridružen: Ne Avg 19, 2012 5:10 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Krško

Preveri tudi sprednje gume... ker tolko zamaknjena optika v 7000km zna pustit kr posledice... ce so gume slabe jim zatezi tudi za to.... [-X :-k
- Ex 2005 156 GIUGIARO 2.4JTDm
- Ex 2008 159 SW Ti
- 1989 75 V6 3.0
- Ex 1971 GT Veloce 1750
- Ex 1978 giulietta 1300
Uporabniški avatar
HyperJack
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 589
Pridružen: Po Okt 18, 2010 12:15 pm
Vozilo: Alfa Romeo 147
Kraj: Tam kjer so medvedi
Kontakt:

Res da lepotičke ne vozim kaj dosti, morda 1 x na teden, mam stalno nasmeh do ušes :). Kak sem zadovoljen z avtom :), škoda le, da malenkostne reklamacije Avtotriglav "ureja" od Junija....Danes bo obrnila 10 000 km in nimam ostalih pripomb :)

Slika
Manj komentarjev kot dobiš pod svoj avto, lepši je.... saj ni stvari ki bi ti jo lahko skritizirali..word!
Uporabniški avatar
HyperJack
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 589
Pridružen: Po Okt 18, 2010 12:15 pm
Vozilo: Alfa Romeo 147
Kraj: Tam kjer so medvedi
Kontakt:

Ko bi se pameten rodil, bi ob nakupu Alfice šel direktno v Škofjo loko k Poliglobu. Tako pa sem jo peljal domov in šele po dobrih pol leta na keramično zaščito. Sicer pa nikoli ni prepozno. Aleš je opravil delo odlično. Avto je lepši kot nov.

Slika

Slika

Link do videa:
https://www.facebook.com/Poliglob/video ... Bg&fref=nf" onclick="window.open(this.href);return false;

Srečno, zdravo in predvsem uspešno 2018 želim vsem članom.
Manj komentarjev kot dobiš pod svoj avto, lepši je.... saj ni stvari ki bi ti jo lahko skritizirali..word!
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Pametno! =D>

In koliko pride tak špas, če ni skrivnost?
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
Xin
Alfist
Alfist
Prispevkov: 363
Pridružen: Če Mar 05, 2015 9:39 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0
Kraj: Novo mesto

Samo da nebo kakega snega, ker je ne boš več našel :P
Uporabniški avatar
HyperJack
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 589
Pridružen: Po Okt 18, 2010 12:15 pm
Vozilo: Alfa Romeo 147
Kraj: Tam kjer so medvedi
Kontakt:

MaStr napisal/-a:Pametno! =D>

In koliko pride tak špas, če ni skrivnost?
Mislim, da je blo cca. 120 € poliranje + 250 € keramična zaščita, če ni prav me bo pa Aleš popravil :)

Slika
8)
Manj komentarjev kot dobiš pod svoj avto, lepši je.... saj ni stvari ki bi ti jo lahko skritizirali..word!
Uporabniški avatar
HyperJack
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 589
Pridružen: Po Okt 18, 2010 12:15 pm
Vozilo: Alfa Romeo 147
Kraj: Tam kjer so medvedi
Kontakt:

Xin napisal/-a:Samo da nebo kakega snega, ker je ne boš več našel :P
to pa res. Sicer je v snegu kot snežna kraljica, vendar zdaj že kakšen mesec počiva, stran od kamnitih cest :P. Še dobro, da je žena zamenjala službo, da je lahko zdej avto do februarja parkiran :-)(
Manj komentarjev kot dobiš pod svoj avto, lepši je.... saj ni stvari ki bi ti jo lahko skritizirali..word!
Nightwish
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 90
Pridružen: Sr Apr 23, 2008 2:39 pm
Vozilo: Giulietta Veloce 1750 TBI - 2017
Kraj: Ljubljana - Bežigrad
Kontakt:

Lepa :)

A si ti kaj razmišljal o distančnikih na feltnah? .....jaz še nisem premeril zadeve ker mam zimske gume gor....bi jih pa namontiral....cca 7mm.
Sprašujem zato ker maš iste feltne kot jaz :) :D
Uporabniški avatar
HyperJack
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 589
Pridružen: Po Okt 18, 2010 12:15 pm
Vozilo: Alfa Romeo 147
Kraj: Tam kjer so medvedi
Kontakt:

Nightwish napisal/-a:Lepa :)

A si ti kaj razmišljal o distančnikih na feltnah? .....jaz še nisem premeril zadeve ker mam zimske gume gor....bi jih pa namontiral....cca 7mm.
Sprašujem zato ker maš iste feltne kot jaz :) :D
Distančnike? Za pomik? Prej bi rabla kakšne druge fedre :D. Če bi bla bencinar bi še izpuh menjal, tko pa nevem, če bi kaj pridobil na dizlu. :roll:
Manj komentarjev kot dobiš pod svoj avto, lepši je.... saj ni stvari ki bi ti jo lahko skritizirali..word!
Nightwish
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 90
Pridružen: Sr Apr 23, 2008 2:39 pm
Vozilo: Giulietta Veloce 1750 TBI - 2017
Kraj: Ljubljana - Bežigrad
Kontakt:

H&R ima baje za Giulietto narejene fedre....spredaj -3cm in zadaj -2 cm. Gledam enga angleža k jih je lih namontiral in je res v nulo ! :mrgreen:

Drugač pa bom dal distančnike na zimske feltne, pa jih bom vrjetn tudi na letnih obdržal.

Kar se izpuha tiče je pa meni čist dosti. Ko ga bolj segreješ ravno prav ''prdi'' :P
Zaklenjeno
  • Informacija