Trenja na forumu in okoli njega...

Izpadi foruma,...
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Kregarije ni, je zgolj konstruktivna izmenjava mnenj 8)

naključni obiskovalec bi sicer mogoče lahko razumel drugače, vpleteni pa bodo (bomo :)) te stvari reševali na kakšen drugačen, bolj primeren način, upam :?
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Dragi prjatu tvoj post je povedal točno to kar sem ciljal...

Prav je da je izmenjava mnenj, toda ne sodijo vse izmenjave mnenj v vse teme... In tudi za forumaša zna biti moteče ko bere temo potem pa BUM in ima 2 strani branja kar nečesa ki nima povezave z temo...Kaj si mora misliti šele naključni obiskovalec :? :?:

Se pa strinjam da se je treba pogovarjat, drgač če bomo v seb tiščal kaj nam gre na živce potem bomo tut voljo do postanja,branja izgubil :wink:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

če ima kdo kaj proti meni, naj me povabi na pivo

če imam kaj proti komurkoli, ga povabim na pivo

:mrgreen:

zdej pa še malo resnosti

sam dostikrat koga malo spodbodem, če vidim, da reakcija ni v pričakovani smeri, na forumu "debate" ne bom nadaljeval, pač pa se bom nemudoma poslužil zasebnih sporočil, še rajši pa stvari predebatiram v živo, to se je dosedaj še najbolje obneslo

narava internetnih forumov pa je pač taka, da kar kliče h kregariji, ponavadi pa je to posledica pomankljivega izražanja in površnega branja

moje mnenje, za druge pač ne morem vedet niti jamčit

naključni mimoidoči pa so žal vedno, pa oprostite izrazu, "jebena stranka"
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Tudi jaz rad kdaj koga "špiknem" , v upanju da bo šala dojeta... Treba se je rešit te "slovenske zateglosti"...če bo kdo komu kaj rekel(v mejah zdravega smeha :mrgreen: ) še ne pomeni da bo debata manj kvalitetna... Tudi čez smeh se da veliko resnih stvari pogovorit :wink:

Torej naj tema služi namenu :) in upam da ko se večina jutri zbudi da bo tema o organizaciji meetinga že počiščena :wink: :mrgreen:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

Je bilo enkrat že lepo napisano:

citat:

Imejmo se radi in ne pišimo svojega mnenja, pojejmo jogurt in si zapojmo hare krišna.


:mrgreen: :lol: :rofl:
145 QV,33,145,147,159 TI
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

@Bearex: AR klub "Kraški Gadje" ima letos 10. obletnico obstoja. V resnici pa mislim, da obstaja še dlje.
Povprečna starost populacije v klubu je 40+ let. Torej, ne hebejo kaj dosti neta. Raje imajo druženja v živo. =D>

LP, Damijan
Uporabniški avatar
Alchi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 943
Pridružen: Pe Jul 13, 2007 12:29 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Novo mesto

pa da ne bom čisto offtopic. peta ponovitev rejlija je idelna priložnost, da se, kot so bili že predlogi, otresemo preizkušanj vina, konec koncev smo avtomobilski klub ter bi že zaradi tega morali stremeti k 0.0 alkohola v prometu
letos se zaradi službe nisem mogel prvič udeležiti relija(moja alfica je bila zahvaljujoč mojemu v.d. tastu vseeno pred Štukljevo dvorano) a bom drugo leto zagotovo tam....čisto moje mnenje: vinske kleti in podobne povezave z alkoholom so pri takih srečanjih popolnoma odveč

torej "two thumbs up" prjatu =D> =D>
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

Preveč demokracije še ni bilo nikoli dobro !
Uroš
Uporabniški avatar
Alchi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 943
Pridružen: Pe Jul 13, 2007 12:29 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Novo mesto

zato pa pravim,...moje mnenje :D saj vem da ga 95%(pa verjetno sem še premalo napisal) slovencev ne bo upoštevalo

p.s. demokracija se pa itak ne obnese
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Uroš napisal/-a:Preveč demokracije še ni bilo nikoli dobro !
Ja, tole je počasi ratal moto tegale foruma, kolikor mi je znano, pa tudi kluba.

Kakorkoli, tako prjatu kot Bearex sta na tipkovnico vrgla par dobrih idej in mišljenj, mogoče bi se jih vseeno mogli poskusiti poslužiti - samo je en problem -> beri citat zgoraj :? Nekdo vmes je omenil, da je negativna kritika prav tako dobrodošla - tukaj prevečkrat ni dobrodošlo niti podajanje mnenja o znamki, ki ne izhaja iz Milana, če seveda ni strogo črno obarvano.
Uporabniški avatar
Bearex
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2223
Pridružen: Ne Feb 04, 2007 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Štore

Me veseli da je vsaj nekaj ljudi moj prvi post razumelo kot konstruktivno kritiko in ne kot žalitev.
Super da je zdaj debata prestavljena na tole mesto ker je res da v temo o bodočem totem Rallyu ni sodila. Jaz sem zadevo sprožil ker sem pač prebral nekaj, kar me je zbodlo, kaj čmo človek impulza :mrgreen:
Drugače pa mislim da smo vsi zreli ene dobre debate na višjem nivoju in da se ni treba medsebojno obtoževati.

Prjatu, daj prosim povab Teo-ta na enga ateka, če je treba ga jaz plačam pa zakopljita že enkrat to bojno sekiro. Saj itak vem da oba dobro mislita sam prepiranje je res brez veze.

No tale ideja mi je bila res dobra. Prvi korak v skupno smer:
5. Rally bi lahko bil skupni s klubom Kraški Gadje? steering eatchichen alko puke rofl
in glede na to da
Povprečna starost populacije v klubu je 40+ let. Torej, ne hebejo kaj dosti neta. Raje imajo druženja v živo. Applause
Mislim da ni kaj dosti dodati. Tole bi namreč bila zelo velika in dobra čaga.

Drugače pa ena simpl ideja:
Imamo dosti partnerjev kluba, a na zadnjem rallyu nisem zasledil da se bo kateri od njih predstavil? Saj to bi bila tudi za njih promocija - zastonj marketing. Saj ni potrebno da se celotno traso vozijo zraven, važno je da so na zaključni prireditvi in da predstavijo kaj delajo in kake demonstracije izdelkov bi bile tudi dobrodošle.

Po moje ni vse v tem da podpišemo z njimi pogodbo in damo njihov logo na našo stran. Recimo če bi Dekleva pripeljal njegovo Alfo pokazat bi blo ful navdušenja. Dobro, če ga kdo pripravi da da srečnemu izžrebancu za en krog, še toliko bolje.8)

Skratka to je moje mišljenje in moji predlogi. Če lahko kakor koli pomagam pri organizaciji in delu kluba se bom z veseljem odzval, da ne bo kdo rekel da samo nakladal narediti se mi pa itak nič ne da.

LP
Uporabniški avatar
GTAm
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5102
Pridružen: Sr Jan 14, 2004 12:36 pm
Kraj: Postojna

Dekleva je bil lani že na zaključni prireditvi z svojim avtom. Prav tako nam ga je dodobra takrat predstavil.
Partnerji so vedno imeli možnost razstavljanja na ralliju vendar ni bilo nobenega odziva zato smo jih počasi nehali vabiti.
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Drugače pa ena simpl ideja:
Imamo dosti partnerjev kluba, a na zadnjem rallyu nisem zasledil da se bo kateri od njih predstavil? Saj to bi bila tudi za njih promocija - zastonj marketing. Saj ni potrebno da se celotno traso vozijo zraven, važno je da so na zaključni prireditvi in da predstavijo kaj delajo in kake demonstracije izdelkov bi bile tudi dobrodošle.

Po moje ni vse v tem da podpišemo z njimi pogodbo in damo njihov logo na našo stran. Recimo če bi Dekleva pripeljal njegovo Alfo pokazat bi blo ful navdušenja. Dobro, če ga kdo pripravi da da srečnemu izžrebancu za en krog, še toliko bolje.Cool

Skratka to je moje mišljenje in moji predlogi. Če lahko kakor koli pomagam pri organizaciji in delu kluba se bom z veseljem odzval, da ne bo kdo rekel da samo nakladal narediti se mi pa itak nič ne da.
Partnerji vsako leto dobijo vabilo tako v pisni obliki kot tudi v ustni. Lansko leto smo poleg dopisa naredili tudi manjšo brošuro o njihovih prednostih in ugodnostih, če se pojavijo na našem srečanju.

Srečanja se je žal udeležil samo partner M Styling, lahko pa so vsi na srečanju pregledovali vso ponudbo podjetja MV Šport. Ostali partnerji žal niso izrazili interesa po direktnem sodelovanju, ampak so prispevali nagrade v srečelov.


Glede kritik pa mislim, da smo vseeno odprti, zlasti v tej temi so nadvse koristne, saj lahko preko njih spoznavamo kaj delamo narobe.


Glede sodelovanja v klubu pa bi vsem odprl na stežaj vrata. Naslednjo sejo IOja kluba bomo imeli v zelo kratkem času in takrat ste na njo vsi vljudno vabljeni, saj nam bi dodatna pomoč v klubu še kako prišla prav.

Obvestilo o seji bom napisal tako v to temo kot tudi v forumu Alfa klub.
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
Kača
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 172
Pridružen: Ne Jun 05, 2005 9:23 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Gorjansko
Kontakt:

Uradni kratki odgovor iz strani Kraških Gadov!

-Mi rivalstva med klubi ne opazimo,kvečjemu vse večje sodelovanje!

-Vaš forum fantastično deluje,ne vidim razloga zakaj bi še mi ga poskušali oživeti,še več pogovarjamo se, da ga bomo celo ukinili!

-Filozofija klubov je popolnoma različna,čeprav imamo en skupni cilj "Alfa Romeo"

-Vašega Toti Rallya smo se redno udeleževali,na žalost letos ni bilo mogoče,ker se je križalo z našimi dopusti!

Za konec pa še moja osebna misel:
Kdor se včlani v klub samo zaradi ugodnosti in zato, da potem se dala pametnga na forumu,sestankih,srečanjih in prireditvah,v bistvu pa ni poskusil organizirati ene same prireditve oziroma ni naredil nič pametnega ali koristnega za klub je bolje,da takoj iztopi iz kluba.
dromly
Alfist
Alfist
Prispevkov: 275
Pridružen: Po Apr 21, 2008 4:15 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Šmarje-sap

Lej jaz mislim da je vsak forum je domena določenih osebkov(praviloma omejeni, netolerantni, samovšečnih...) in povsod bomo plesal kot nam drugi žvižgajo #-o pač tako je in ugotavljam da svoboda govora je bolj kot ne utopija da o vaških slovnicah ne govorim (seveda konkretnih argmentov ti nikjer ne podajo ampak sam BAN :? ) :evil: PS: občudujem ljudi, ki se lahko vsaj na forumih igrajo "šefe oz. bogove" in serjejo po glavi drugače mislečim ampak v RL pa oni j***** ježa :D
Hm kača je šla ostal mi je samo še križ in težave... bed carma:) (PIŠI KAKO PRIĆAŠ) JTD POWER!!!!!!!
Odgovori
  • Informacija