Odjavljanje

Izpadi foruma,...
Odgovori
Hranata
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 750
Pridružen: To Sep 16, 2014 6:24 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: 156 2.4 JTD 10V GTB2260 (projekt), Citroen Berlingo 1.5BHDi Shine XTR (daily)
Kraj: Cerkno

Meni se pa kar samo odjavlja, kljub obkljukani samodejni prijavi na osebnem (win 8.1 - chrome) in službenem (win7 - ie9) računalniku. Danes sem se recimo vsakič moral ponovno prijavljati. Včasih pa par dni dela normalno. Imam pa shranjeno vse v brskalnikih ker bi drugače znorel z vpisovanjem :D
Slika
SilverMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1069
Pridružen: Če Mar 27, 2014 9:36 pm
Vozilo: 147 JTDm 16v TbT
Kraj: Črnomelj

Naslednjič probaj samo F5 (refresh-reload page).
http://forum.alfa-klub.com/viewtopic.php?f=8&t=36179" onclick="window.open(this.href);return false;
Hranata
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 750
Pridružen: To Sep 16, 2014 6:24 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: 156 2.4 JTD 10V GTB2260 (projekt), Citroen Berlingo 1.5BHDi Shine XTR (daily)
Kraj: Cerkno

Evo zdle spet nisem bil prijavlen, čeprav sem bil pred kakima 2 urama pa normalno. F5 ne deluje tudi če 3x probam zapored. Samo če kliknem prijava deluje
Slika
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7812
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

Ob določenih primerih so težave, ja. Žal trenutno še nimam rešitve za to. V prihodnosti se planira prehod na drugi plugin za sinhronizacijo prijave in upam, da bo takrat tudi to rešeno.
Uporabniški avatar
Bojanxe
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4820
Pridružen: Po Jul 11, 2011 8:41 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 155 1.8 8V Sport
Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm
Kraj: Ljubljana

Probaj pobrisat piškotke, mogoče bo kej bolš. Drugače pa meni vse ok dela.
Banny
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1830
Pridružen: Če Okt 04, 2012 12:14 pm
Član Alfa Kluba: 1
Kraj: Tolmin

To je zato, ker forum točno ve, da v službi nimaš kaj delat na forumu :wink:
Hranata
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 750
Pridružen: To Sep 16, 2014 6:24 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: 156 2.4 JTD 10V GTB2260 (projekt), Citroen Berlingo 1.5BHDi Shine XTR (daily)
Kraj: Cerkno

Banny napisal/-a:To je zato, ker forum točno ve, da v službi nimaš kaj delat na forumu :wink:
Kaj da ne :D pavze tud obstajajo :D
Binji napisal/-a:Ob določenih primerih so težave, ja. Žal trenutno še nimam rešitve za to. V prihodnosti se planira prehod na drugi plugin za sinhronizacijo prijave in upam, da bo takrat tudi to rešeno.
Super! 8)
Slika
Uporabniški avatar
JUG
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 710
Pridružen: Sr Feb 22, 2012 7:59 pm

Js sm opazu da se odjavi le če menjaš računalnik. Se pravi zdle sm prijavljen preko laptopa. Grem dol kasneje pridem nazaj gor, sem še vedno prijavljen. Potem grem dol in se prijavim preko telefona in se morem vpisati. Grem iz telefona nazaj na računalnik in mi spet zateži za vpis. Skratka, če uporabljam samo en terminal, se ni potrebno ponovno vpisovati. Če uporabljam dva, je potrebno se vpisati takoj, ko zamenjam terminal.

LP Jakob
Odgovori
  • Informacija