Predlogi za boljši forum!!!!!

Izpadi foruma,...
Odgovori
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Seveda se na tem forumu sprašuje o in kupuje samo avtomobile...ker dodatne opreme,rabljenih rezervnih delov,takšne in drugačne tehnike in ostalih stvari Alfe itak ne potrebujejo...
Uporabniški avatar
SHadowX
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2587
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 2:26 am
Član Alfa Kluba: 1

Miholl napisal/-a:Seveda se na tem forumu sprašuje o in kupuje samo avtomobile...ker dodatne opreme,rabljenih rezervnih delov,takšne in drugačne tehnike in ostalih stvari Alfe itak ne potrebujejo...
Torej, če se ti spraviš kupit rabljeno bencinsko črpalko te najbolj zanima, kaj imajo ostali forumaši povedati o stanju rezervnega dela, katerega verjetno niso niti videli? Če pa imaš kaj za vprašat prodajalca, pa ga lahko direktno kontaktiraš, kot vsi ostali resni interesenti.

Žal mi logika uporabnosti odgovarjanja poljubne osebe na oglase ni ravno blizu, mi lahko napišeš kak realen scenarij?
Emperor of The Dark Realm
birdy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1110
Pridružen: Če Nov 13, 2003 10:31 pm

SHadowX napisal/-a:
Miholl napisal/-a:Seveda se na tem forumu sprašuje o in kupuje samo avtomobile...ker dodatne opreme,rabljenih rezervnih delov,takšne in drugačne tehnike in ostalih stvari Alfe itak ne potrebujejo...
Torej, če se ti spraviš kupit rabljeno bencinsko črpalko te najbolj zanima, kaj imajo ostali forumaši povedati o stanju rezervnega dela, katerega verjetno niso niti videli? Če pa imaš kaj za vprašat prodajalca, pa ga lahko direktno kontaktiraš, kot vsi ostali resni interesenti.

Žal mi logika uporabnosti odgovarjanja poljubne osebe na oglase ni ravno blizu, mi lahko napišeš kak realen scenarij?
em...v mojem postu mas link do nekega drugega foruma......pa saj ni dolga tema :) (ce zelis pa lahko pobrskam in najdem se mnogo takih, da nau sam ena)
Uporabniški avatar
SHadowX
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2587
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 2:26 am
Član Alfa Kluba: 1

birdy napisal/-a: http://www.subaru-slo.net/viewtopic.php?t=2164
evo tukaj mas lep primer, kako je debata v dolocenem tipu malih oglasov lahko zelo koristna

ker ce ne drgac, si ldje zadevo mal boljs zapomnejo in se potem dogajajo take stvari:
http://www.subaru-slo.net/viewtopic.php ... highlight=

tukaj sem linkal drug forum predvsem zato, ker lazje pokazem primer kot pa ga opisujem
Oprosti ampak moje mnenje je, da je to anarhija. Tista tema sploh ni oglas, ampak je poskus svetovanja kako nej zatesni luč, potem kako naj novo dobi prek zavarovalnice in podobno. Takšna tema prej spada pod tehniko kot med male oglase.
birdy napisal/-a: ps
alfa 75 3.0 oz turbo.....kok mislis da jih je v slo na prodaj? in ali mislis da dejansko obstaja kje kak oglas ? - zadnje par njih k vem da so se prodale so sle mim oglasnikov (in tudi moja je veckrat ze mela sanso it mim oglasnikov naprej)
Torej se nam niti ni treba bati, da se bodo takšni oglasi prikazali ali kaj točno si imel v mislih s tem?
birdy napisal/-a: cilinder za sklopko za sprint - ce me spomin ne vara je identicen cilindru od 33 = dobis ga na kr nekaj koncih, sam ce bi to tle pisal, bi ostali videl medtem ko na ZS ni delitve znanja in izmenjevanja izkusenj (cemur je forum primarno namenjen)
Dejstvo je, da se oglasi lahko brišejo in potem tudi, če bi se dalo napisati kako uporabno informacijo vanje je to jalovo delo, saj bodo prej al slej izginili. Če že je bolj smiselno napisati v Tehniko temo, kje se dotično informacijo obelodani(mogoče še kakšno zraven) in bo za veke vekomaj na voljo vsem.
birdy napisal/-a:**ne me narobe razumet, vecina oglasov zaklenjenih za debato ni slaba ideja - tukaj govorim predvsem o izjemahh(zato posebej tema oz moznost dovoljevanja postov)
Povsem razumem, vendar se mi zdi, da je uporabnih izjem tako zelo malo, da ne upravičujejo dodatnih sprememb režima. Do sedaj recimo, mi še ni uspelo sestavit scenarija, kjer se nebi dalo odgovarjanje na oglase rešit na elegantnejši in trajnejši način.
Emperor of The Dark Realm
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

"Prodam Laptop Tošiba nbžj"


forumaš1: in kako se ti obnese ta računalnik? Nameravam kupit novega.
forumaš2: u lej jst mam istga, baterija zdrži zelo dolgo
forumaš3: glih gledam ta model zase, pa nevem kok je dobra grafika,a dela gor XXX grafični program. Če dela, ga prec kupim.
foruma4:preverjeno dela, želim ti dober nakup.
forumaš3:evo kupljeno....


Zdej nevem a morm še komu kej narisat,dat kake slikce zraven al kaj podobnega...
birdy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1110
Pridružen: Če Nov 13, 2003 10:31 pm

@shad saj zato sem pa predlagal neko "podrubriko" malih oglasov, kjer bi bili oglasi, kjer ni tocno doloceno (v stilu: K:zadnjo luc za ARxxx ce se komu vala doma, ali kje bi jo lahko nabavu)

pac jest sm podal predlog, ne koncne ideje

lp
birdy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1110
Pridružen: Če Nov 13, 2003 10:31 pm

pol ocitno ne bo nic iz te ideje....ok, sam predlagam
slehernik
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1116
Pridružen: So Feb 13, 2010 10:46 am

Fino bi bilo, če bi bila dodana ikonica (zelena deteljica) za link (v favorites). Čista kozmetika, saj vem, ampak lepo izgleda.
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

slehernik napisal/-a:Fino bi bilo, če bi bila dodana ikonica (zelena deteljica) za link (v favorites). Čista kozmetika, saj vem, ampak lepo izgleda.
Podpiram in sem tudi sam želel predlagati, pa sem zmer pozabil. Lahko je tudi zlata ali rdeča.
Uporabniški avatar
Killergame17
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2974
Pridružen: To Apr 07, 2009 7:33 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 164 3.0 V6 12V QV Q2 1990 in Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTDm 2005
Kraj: Brežice
Kontakt:

jz mam tudi eno stvar, ki jo pogrešam in sicer, da bi lahko vpisal število strani na katero želim priti..ker ko je prek 60 strani in hočeš na recimo 30 stran pridet ni fajn :D

če sem slučaj kje spregledal, da kaj takega že obstaja se opravičujem :)
Alfa 164 3.0 V6 12V QV Q2
Alfa 156 SW 1.9 JTDm 16V 2005

Spletna trgovina z avtodeli Alfa R
http://www.alfa-parts.net
http://www.facebook.com/shop.alfar
http://www.facebook.com/Italianengineworkshop
Uporabniški avatar
fiatista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1382
Pridružen: Po Nov 05, 2007 11:11 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Sorško polje

lahko improviziraš, zgoraj sam napišeš številko (v naslovni vrstici). Računaj da je 15 postov na stran. :)
Trentatre 1.3S
Uporabniški avatar
GTAm
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5102
Pridružen: Sr Jan 14, 2004 12:36 pm
Kraj: Postojna

alfa_samec napisal/-a:
slehernik napisal/-a:Fino bi bilo, če bi bila dodana ikonica (zelena deteljica) za link (v favorites). Čista kozmetika, saj vem, ampak lepo izgleda.
Podpiram in sem tudi sam želel predlagati, pa sem zmer pozabil. Lahko je tudi zlata ali rdeča.
Bomo uredili.
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Kaj pa rdeča barva stickyjev? Zdaj se težko opazijo, ker so vsi naslovi zeleni...
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Pa še eno vprašanje: ali je možno dodati alfa romeo script pisavo med pisave?
Cuore Sportivo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2145
Pridružen: Ne Nov 16, 2003 8:31 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

ali bi lahko pri malih oglasih bil pogoj za odobritev oglasa vsaj cena in kakšna fotografija?


ne vidim smisla pri malih oglasih brez objavljene cene :)
Odgovori
  • Informacija