PhotoShop !

Izgled Alfic, povečanje moči
Odgovori
z[G]agec
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 23
Pridružen: Po Jun 14, 2004 12:31 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj-Črnuče

ce bi kdo rad kako predelavo kake alfe naj da gor orginal fotko pa pove kaj bi drgač bomo shopal pa bomo vidl kako zgleda :wink:
Slika
z[G]agec
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 23
Pridružen: Po Jun 14, 2004 12:31 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj-Črnuče

evo primer:

orginal:

Slika

shopan:

Slika
Slika
Uporabniški avatar
akhaab
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 216
Pridružen: Ne Mar 28, 2004 9:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: lj-center

tacrna je pa huda!

rispekt!!!
sapere aude
Uporabniški avatar
golf11
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 569
Pridružen: Pe Avg 15, 2003 9:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

Ce se ne motim je zadaj na parkiriscu en starejsi model Alfe...ve kdo keri model je :?:
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

Zgleda kot GT 1300 juniorka
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

ste se kdaj sprasevali kako bi izgedala 75 coupe?

Slika

ps: sm se kr jebu s tem:)
Uporabniški avatar
stuhec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3153
Pridružen: So Jan 03, 2004 12:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: M Sobota, tel: 041 761446

bravo, dobri ste =D>
super
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

no potem dej pa še mojo


Slika




stara slika pač bom hitr šu poslikat na sveže k bom dobil digitalca neki se mi je zdejbuu :doubt: no tko da dejte tole mal u podn pa še mal vaše domišlije
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

AR-146 napisal/-a:no potem dej pa še mojo
stara slika pač bom hitr šu poslikat na sveže k bom dobil digitalca neki se mi je zdejbuu :doubt: no tko da dejte tole mal u podn pa še mal vaše domišlije
s tako mejhno sliko si bomo bolj tezko pomagal! dej kej vecjega:)
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

sleby jezn sm nate.... ZDEJ MI PA TAKOJ NAJD ENGA k mi bo švasal še vrata in mostiček.!! :evil: :lol:
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

LaserJaMM napisal/-a:sleby jezn sm nate.... ZDEJ MI PA TAKOJ NAJD ENGA k mi bo švasal še vrata in mostiček.!! :evil: :lol:
He he, sem vedel da boš takoj zagrabil za tole :)
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Že delam računico... :lol:
z[G]agec
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 23
Pridružen: Po Jun 14, 2004 12:31 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj-Črnuče

AR-146 napisal/-a:no potem dej pa še mojo


Slika




stara slika pač bom hitr šu poslikat na sveže k bom dobil digitalca neki se mi je zdejbuu :doubt: no tko da dejte tole mal u podn pa še mal vaše domišlije
dj objav ksno mal vecjo slikco k tle so prakticno kockice pa se neda kej prevec dobr shopat :P
Slika
Sportiva
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 935
Pridružen: So Nov 15, 2003 6:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: slov. bistrica

a lahko prosim nekdo naredi eno crno 33ko 16V S kupe varianto, brez sip zadaj, brez kljuke na vratih, spredaj eno veliko rezo za IC z podalsanim srcekom ki bo gledal naprej (kot pri 147 samo z stilom 33ke), ostalo sprednji branik pa na sredini pomaknjen nazaj spodaj pa spet naprej, skatlasto potegnjene blatnike (kot pri 155GTA in ne samo robe kot majo golfi :) ) dvignjen zadnji spojler (oblika ista),pragi naj ostanejo enaki iz katerih naj ven gledata dva auspuha (pri zadnjih kolesih ko se zacneta spuscat-pragova namrec), cim bolj polna platisca z sirokim robom (najvec 15 col) in skoraj brez gum :), zatemnjene luci spredaj in zadaj, zadaj nic kaj ekstra spreminjat, da more bit avto v pod nabit pa verjetno nerabim posebaj rect ;) naj bo vidna robustna linija serijske 33ke.

no tega mi se noben ni mogo naret tak da zaenkrat obstaja samo v moji domisliji :) ce pa komu uspe pa dobi za krigl ali dva pira ;) vem da se bo najdo en ki bo reko da bi bil tak avto grd tak da prosim naj se v tem primeru zadrzi ;)

HVALA ;)
Uporabniški avatar
Alfa33
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3324
Pridružen: Če Sep 25, 2003 12:30 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW
Kraj: Ljubljana-Vič
Kontakt:

Sportiva napisal/-a:a lahko prosim nekdo naredi eno crno 33ko 16V S kupe varianto, brez sip zadaj, brez kljuke na vratih, spredaj eno veliko rezo za IC z podalsanim srcekom ki bo gledal naprej (kot pri 147 samo z stilom 33ke), ostalo sprednji branik pa na sredini pomaknjen nazaj spodaj pa spet naprej, skatlasto potegnjene blatnike (kot pri 155GTA in ne samo robe kot majo golfi :) ) dvignjen zadnji spojler (oblika ista),pragi naj ostanejo enaki iz katerih naj ven gledata dva auspuha (pri zadnjih kolesih ko se zacneta spuscat-pragova namrec), cim bolj polna platisca z sirokim robom (najvec 15 col) in skoraj brez gum :), zatemnjene luci spredaj in zadaj, zadaj nic kaj ekstra spreminjat, da more bit avto v pod nabit pa verjetno nerabim posebaj rect ;) naj bo vidna robustna linija serijske 33ke.

no tega mi se noben ni mogo naret tak da zaenkrat obstaja samo v moji domisliji :) ce pa komu uspe pa dobi za krigl ali dva pira ;) vem da se bo najdo en ki bo reko da bi bil tak avto grd tak da prosim naj se v tem primeru zadrzi ;)

HVALA ;)
Jst vem kaj hoces:
Slika

Spojler pa takle:
Slika

P.S.: Ljudje, dejte se pregledat :?
Slika
Odgovori
  • Informacija