Servis Strajnar

Tehnična vprašanja, ki se dotikajo različnih modelov

Moderator: Tehnika moderatorji

zunno
Alfist
Alfist
Prispevkov: 456
Pridružen: Ne Apr 06, 2008 9:50 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Tudi meni se je že zgodilo da so kaj pozabili naredit, sicer ne na Alfinem servisu. Najbolj da vse napišeš na računalniku pa sprintaš in jim daš list v roke ko prideš.
I love the smell of petrol in the morning.
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Super, še šraufencigr pa klešče v roke pa kar sam narediš....aja sam plačat ne pozabit na koncu lastniku delavnice #-o
Uporabniški avatar
Dejch
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2225
Pridružen: To Jun 08, 2004 9:26 pm
Vozilo: Avant2Go

Ne vem kakšn je zdej, ampak bivše izkušnje z njim so, balkanske. Jebeš tak odnos. Se niti ne čudim, da imamo z italjani v sloveniji sploh neko slabo mnenje, ker večinoma od motorjev do avtov imamo same šalabajzerje za pooblaščene servise. Morš osebno poznat, da naredijo tako kot treba. #-o

Nord je kar fajn, v bistvu v LJ edin, ki je vsaj na nivoju.

Ko sem omenjal tudi motorje, jah k sm Gilero pelal na redni servis, sem seveda uletel spet na enga kretena in se čudm kako imajo taki sploh še biznis.

Matr, da k je punca mela Hondo s katero je bilo skoz nekaj narobe, toda na servisu pooblaščenem (ni mi ga blo treba iskat po celi Sloveniji, da najdem enga, ki ni celo cigan nategunski) so vedno bli korektni, hitri in z normalnimi cenami, vse je tudi na cenikih, ti znajo povedat ceno takoj ipd.

Res se mi zdi, da bi lahko italjani ratal mau bol pozorni komu dajejo licence, ker redko kdaj naletiš pri kakšnem nemcu ali japoncu na tak ciganski odnos pri pooblaščencih.
kixs
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 790
Pridružen: To Avg 23, 2005 3:11 pm

Ne vem kak je Nord danes, pred recimo 5-6 leti je bil katastrofa. Usluge tak-tak, ampak za zelo visoko ceno.

Ja, js ga sigurno nobenem ne bi svetoval.

lp
Slika
dromly
Alfist
Alfist
Prispevkov: 275
Pridružen: Po Apr 21, 2008 4:15 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Šmarje-sap

Kar se tiče Strajnarja samo pohvale in vse je v dogovoru z njimi. Moj prjatu tam dela in posledično preživim marsikatero uro tam. Da bi opazil kakšno reklamacijo ali godrnanje ga še nisem zasledil. Sam so pa eni redkih, ki motorje odprejo pa porihtajo in ne menjajo kot večina... LP
Hm kača je šla ostal mi je samo še križ in težave... bed carma:) (PIŠI KAKO PRIĆAŠ) JTD POWER!!!!!!!
birdy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1110
Pridružen: Če Nov 13, 2003 10:31 pm

dromly napisal/-a:Kar se tiče Strajnarja samo pohvale in vse je v dogovoru z njimi. Moj prjatu tam dela in posledično preživim marsikatero uro tam. Da bi opazil kakšno reklamacijo ali godrnanje ga še nisem zasledil. Sam so pa eni redkih, ki motorje odprejo pa porihtajo in ne menjajo kot večina... LP
jap, ker smo tisti k nismo bli zadovolni odsli stran, ze davno nazaj - in nikol vec prsl nazaj

ps
ne bom pisal detajlno, sam na temu servisu so mi 75 mislem da 2x al 3x rihtali......danes ko si svoje avte sam rihtam, mi ni jasno kaj so carali, da so mel probleme kakrsne so mel in kako jim osnovnih stvari ni uspel porihtat v doglednem casu.....da ne omenjam da je tisti avto sel v kose, ker so konkretno zafurali motor(jest pa takrat s premal prakticnega znanja, da bi se sam spuscal v kej bolj konkretnega)
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

kixs napisal/-a:Ne vem kak je Nord danes, pred recimo 5-6 leti je bil katastrofa. Usluge tak-tak, ampak za zelo visoko ceno.

Ja, js ga sigurno nobenem ne bi svetoval.

lp
Jaz imam enako mnenje...
Uporabniški avatar
Jonas
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1850
Pridružen: Ne Maj 16, 2004 7:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Damijan napisal/-a:
kixs napisal/-a:Ne vem kak je Nord danes, pred recimo 5-6 leti je bil katastrofa. Usluge tak-tak, ampak za zelo visoko ceno.

Ja, js ga sigurno nobenem ne bi svetoval.

lp
Jaz imam enako mnenje...
Tudi jaz.

LP
vuso
Alfist
Alfist
Prispevkov: 323
Pridružen: Ne Okt 10, 2004 5:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Kar se samega servisa tiče, glede Janija nimam pripomb.Nikoli, ampak res nikoli pa ne vozite avta ličat ali pa klepat k Janiju.Tega sicer ne dela Strajnar, ampak nek drug tip.Jaz mu ne dam več niti tegelca za rože farbat.run forrest run
Povsod je tako,da je fajn koga poznat,če hočeš dobro (boljšo?) storitev.Ali je to mehanik,prodajalec kruha,odvetnik ali pa snažilka.Tako pač je :|
dromly
Alfist
Alfist
Prispevkov: 275
Pridružen: Po Apr 21, 2008 4:15 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Šmarje-sap

Jaz jih poznam in kar se dela zame al pa za koga, ki ga pripeljem je 100% Kar se hitrosti tiče sem opazil, da faktor nenapovedanosti štuljenja in podobnih obnašanj zavleče in podraži servis takim osebkom zato kes se poskuša ustreči vsem se tud komu mal zavleče sam se poskuša vse v istem dnevu rešit. Se pa tud zgodi, da se kake čist banalne malenkosti ne dobi po dan dva in se pol zavleče sam to noben ne razume... Včas pa vem, da ni blo najboljše :| Pač nočem neki reklamirat... no kakor komu paše res pa je da če sam delaš najbolš veš kako je narejen :)
Hm kača je šla ostal mi je samo še križ in težave... bed carma:) (PIŠI KAKO PRIĆAŠ) JTD POWER!!!!!!!
akomaj
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 7
Pridružen: Sr Mar 05, 2008 7:31 pm

mene strajnar ne bo vec videl,nategator do konca.
evil:
pri njemu sem avto servisiral zadnja tri leta in slepo verjel da je vse naredil tako kako se mora,ampak sem se zelo zmotil,namesto novih delov so bili rabljeni deli in seveda da sem placal ceno novih delov.
to je moja iskusnja
housexy
Alfist
Alfist
Prispevkov: 346
Pridružen: Ne Jan 24, 2010 11:31 pm
Kraj: ljubljana

kar se pa mene tiče....selan in strajnar sta oba nateguna,no selan je bil(mlajši)jani pa ostaja.bil zanč pr njemu...mi delavc reče ahhhh,motor k u 33ki,sami problemi z njim,pa mi je s5 dal mnenje k je minus pr alfi.zato pa se vsi alfe bojijo kupovat k take slišjo pa pol skeptiki glede nakupa rabljene.in tko kot pravi večina tuki,če znaš sam je najlepše,veš kaj nardiš in kako nardiš.moj mnenje pač.
svabo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1739
Pridružen: Ne Mar 23, 2008 10:50 am
Vozilo: 156 SW, 1.9 MJTD,2004
Mondeo V karavan, titanium,powershift 2016
Kraj: metropola

Jonas napisal/-a:
Damijan napisal/-a:
kixs napisal/-a:Ne vem kak je Nord danes, pred recimo 5-6 leti je bil katastrofa. Usluge tak-tak, ampak za zelo visoko ceno.

Ja, js ga sigurno nobenem ne bi svetoval.

lp
Jaz imam enako mnenje...
Tudi jaz.

LP
Brez obotavljanja potrdim da je še vedno isto kot si napisal :wink:
"I cant" is not an option !
ukc
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 1
Pridružen: Po Jul 09, 2012 3:27 pm

Pozdravljeni!

V ta forum sem se prijavil izkjučno zato, da nekomu prihranim morebitno gorje, ki sem ga doživel kot neizkušeni lastnik alfe, ki se je na podlagi nekaterih pohval servisa strajner na internetu odločil njim zaupati svoj avto.

Takoj priznam, da je bilo kasneje ugotovljeno, da je alfa resnično v slabem stanju in vredna samo še vožnje na odpad in da bi vsak mehanik težko spravil v stanje b.p. Kljub mojemu vprašanju o stanju vozila so na servisu rekli, da ni tako hudo. Seveda ni bilo za njih, ko sem jim znosil skoraj 2000 evrov in na koncu avto še vedno ni bil niti blizu popravljenega.

Kolega mehanik ni niti verjel, da sem vložil toliko denarja, ker ni našel niti enega novega zamenjanega dela. Da o kakovosti dela ne govorim. Moral sem jih opozarjati na osnovne stvari, kot je menjava obrabljenih tesnil in podobno, niso znali popraviti uhajanja goriva, avta nisem imel po 3 (tri!) tedne itd.

Čeprav jih kot poslovnež razumem, da so izkoristili mojo nevednost, jim to tudi najbolj zamerim. Niso bili etični in niso bili strokovni. Žal ne morem svetovati alternative, ki je pri meni na koncu bila omenjeni kolega, ki dela samo za prijatelje. Lahko pa se pohvalim, da sedaj vem kaj je variator faze :) .
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

kar se tiče strajnarja do zdj nism imel težav,vedno je bilo narejene odlično in ugodno!pa smo celo floto alf tm popraulal pa nikol ni blo nč večjih napak da sm zgublu motor al pa kj...vredno pohvale!

lp
Odgovori
  • Informacija