SBK&SS

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
mitoma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1142
Pridružen: Pe Jul 23, 2010 11:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Zanima me,če fantje tuki s foruma spremljate kaj svetovno prvenstvo v superbiku in supersportu in seveda ostale klase,ki se vozijo vzporedno! Zadeva je tudi v živo veluko bolj dostopna kot moto gp,pa še ogromno Slovencev sodeluje z raznimim timi-akrapoviš carbonin(tuki tud jaz osebno),pa Hrvat macplastic,...! Pozna mogoče kdo?

Lp vsem!
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Ti si pilot?
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
mitoma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1142
Pridružen: Pe Jul 23, 2010 11:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Ne nism pilot! Pri carboninu delam vse kar se na motorju uporablja iz karbona (oklepe,deklce,blatnike,nosilce armature,...)za sbk in stk-aviofiber(podobno poliestru) samo da je narejeno iz epoxy smolo,ki se uporablja za karbon! O:)
Uporabniški avatar
LUCKY
Alfist
Alfist
Prispevkov: 335
Pridružen: Po Sep 12, 2005 12:38 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: notranjska

ooo seveda, dirke so res špica, pa letos mi je mal žal ker sm mel možnost nakupa vip vstopnice od Ducatija, sam se mi nekako ni izšlo, bomo probal druh let :mrgreen: :mrgreen:
Henry Ford je že pred davnimi leti rekel: "Vsakič, ko vidim alfa romeo, snamem klobuk!"
mitoma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1142
Pridružen: Pe Jul 23, 2010 11:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Vip karta ni ravno poceni sploh,če je vključen še hospytalety,darugače pa se cene običajnih kart gibljejo tam nekje od 70-120€,če hočeš na pit line pa še krepko več! #-o :lol:
Uporabniški avatar
LUCKY
Alfist
Alfist
Prispevkov: 335
Pridružen: Po Sep 12, 2005 12:38 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: notranjska

he :lol:

vem vem, sam to bi itak dobu preko reda, sj pravim =Veze In Poznanstva :doubt:
Henry Ford je že pred davnimi leti rekel: "Vsakič, ko vidim alfa romeo, snamem klobuk!"
mitoma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1142
Pridružen: Pe Jul 23, 2010 11:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Đabe se težko kaj dobi,razen prek kakega tima,če imaš tam veze!To ti lahko povem,ker sodelujemo z parimi timi pa kart ne talajo kar tako! [-X =; :arrow: če plačaš pa je druga zgodba,saj veš money talks! :smokin:
Uporabniški avatar
seby7
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 928
Pridružen: So Sep 09, 2006 11:58 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murska Sobota

mitoma napisal/-a:Ne nism pilot! Pri carboninu delam vse kar se na motorju uporablja iz karbona (oklepe,deklce,blatnike,nosilce armature,...)za sbk in stk-aviofiber(podobno poliestru) samo da je narejeno iz epoxy smolo,ki se uporablja za karbon! O:)
Heh, škoda, da nisi kaj prej povedal. Smo naročevali kar nekaj stvari od vas :D
Drugače pa ja, če spremljaš redno, zna biti celotna SBK serija celo zanimivejša od MotoGP.
POTENZA ITALIANA
mitoma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1142
Pridružen: Pe Jul 23, 2010 11:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

A ste naročali tudi kaj od Janija (janirace) z Jesenic? #-o [-o<
Uporabniški avatar
seby7
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 928
Pridružen: So Sep 09, 2006 11:58 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murska Sobota

mitoma napisal/-a:A ste naročali tudi kaj od Janija (janirace) z Jesenic? #-o [-o<
Tega ne poznam..
POTENZA ITALIANA
mitoma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1142
Pridružen: Pe Jul 23, 2010 11:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Nisi nič zamudil,samo tako me je zanimalo,sem včasih popoldne delal malo tudi zanj,ampak to je predolga zgodba,da bi zdej to tuki gor pisal! Se pa tudi ukvarja z karbonom tako malo bolj na pol! #-o :D
mitoma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1142
Pridružen: Pe Jul 23, 2010 11:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Konec tega meseca 26-28 prva testiranja SBK v Portimau!
mitoma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1142
Pridružen: Pe Jul 23, 2010 11:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

No ena dobra novica! Letos bomo tudi Slovenci imeli svojega predstavnika v SS in sicer Marka Jermana št.25 z Triumphom Daytono 675!
mitoma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1142
Pridružen: Pe Jul 23, 2010 11:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Marko Jerman na Phillip Islandu v klasi SS na uradnem treningu na predzadnjem mestu z dobrimi 4.5 sek. zaostanka za vodilnim Kawasakijem,ki ga vozi Salom! Upam.da se ponoči na dirki kaj bolje odreže! :cry:
Uporabniški avatar
seby7
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 928
Pridružen: So Sep 09, 2006 11:58 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murska Sobota

Hja 17. mesto. Ni dosti manjkalo do točk, kar je za prvič dober rezultat. Ampak upoštevati je potrebno tudi velik delž tistih, ki niso dokončali dirke, ter zaostanek ca. 15+ sekund za 15 uvrščenim. Je pa res tudi, da Jerman vozi 3 leta star motor in da Triumph ni nič kaj razvijal svoje Daytone 675. Tudi oba Italijana na Daytonah nista posegla po vidnejših uvrstitvah. Že če dodajo tistih 10 km/h na ciljni ravnini, bo slika boljša.
Le tako naprej =D>
Drugače pa SS dirka fenomenalna. Prvi trije v foto-finišu, četrti z zaostankom ca 0.3 sekunde, kaj hočeš lepšega za gledat.
Superbike pa bo tudi izredno zanimiv zgleda. C.Checa doživlja svojo X-to pomlad letos :D . Karte so dobro premešane, pri vrhu so vbistvu vsi proizvajalci. Tudi Kawasaki, ki zadnja leta zelo šepa, v uvodni dirki s solidnimi predstavami. Ducati me pozitivno preseneča (čeprav navijam za njih :) ), saj letos nimajo tovarniškeg moštva in dirkalniki so praktično isti kot lani. Checa kot rečeno dvakrat 1. mesto. Na treningih in kvalifikacijah sta blestela tudi Smrz in Guintoli. BMW je letos očitno tudi pri vrhu. Aprilia enako močna kot lani, Yamaha se mi zdi tudi.
Za 3 tedne bo slika še bolj jasna, hkrati pa bo tudi ura za spremljanje dirk bolj človeku prijazna :D
POTENZA ITALIANA
Odgovori
  • Informacija