Giulietta QV, 1750 TBi 16V

Tehnične teme o modelu Giulietta

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
ARfan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1101
Pridružen: Ne Apr 11, 2010 5:18 pm
Vozilo: Preoblečen Fiat/Opel

Meni se tole zdi odličen čas za Julko. Sploh glede na to, da ima Megane bolj športno nastrojeno podvozje ter 15ks več (na dynotu naj bi imel celo več kot 250ks).
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Megane je bil testiran v bistveno bolj toplem vremenu... mogoče to pomaga ali celo škodi... Cestne gume imajo ponavadi raje hladno.
Čeprav vseeno verjetno boljše kot skoraj vlažna pri Golfu in Giulietti...
Alfist2000
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 17
Pridružen: To Jul 13, 2010 7:27 pm

Moje skromno mnenje... to ni za kupovat rabljeno, sploh pa ne več let staro, pa prodat je treba preden natolčeš 100.000 km pa takoj ko se steče garancija. Jebat ga, ne zaupam, sicer jo pa niti kupil ne bi, ker cena preveč pada. Drugač je kr okej za pogledat, razen prvi del mi ni všeč. Da se pa dober pelje pa verjamem, alfa.
Uporabniški avatar
fiatista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1382
Pridružen: Po Nov 05, 2007 11:11 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Sorško polje

kako da je fokus st tok zadaj
Trentatre 1.3S
Uporabniški avatar
ARfan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1101
Pridružen: Ne Apr 11, 2010 5:18 pm
Vozilo: Preoblečen Fiat/Opel

Alfist2000 napisal/-a:Moje skromno mnenje... to ni za kupovat rabljeno, sploh pa ne več let staro, pa prodat je treba preden natolčeš 100.000 km pa takoj ko se steče garancija. Jebat ga, ne zaupam, sicer jo pa niti kupil ne bi, ker cena preveč pada. Drugač je kr okej za pogledat, razen prvi del mi ni všeč. Da se pa dober pelje pa verjamem, alfa.
Če je avtomobil primerno vzdrževan ni 100.000km noben problem, tako da ne vidim smisla zakaj bi bil nakup rabljene problemtičen.
Če pa pri rabljenih avtomobilih gledaš vedno najcenejše, zgonjene oz. nisi dovolj pozoren pri nakupu pa normalno, da imaš potem same stroške.
Seveda je nekaj odvisno tudi od sreče.
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

4momo napisal/-a:Jaz sem že z 1.4 multiair zadovoljen, ko se čez čas "navadiš-navlčaš" bo pa prišel ven Chip tuning na kakšnih 190-200KS .... pa spet gasa naprej :mrgreen:
-jaz že imam QV multiair :D Slika
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Vsaj tolk bi lahko rizkiral da bi kupil prave deteljice... tole je češko.
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-vedno nekdo ima kaj za pripomnit,enim se tudi originali zdijo češki
-eni bi spustili vozilo,dali gor najmanj 18",drugim ni všeč barva,temne šipe,krom,drugi bi spet ne vem kaj...
-saj razumem različna mnenja,ampak imam občutek prisotnosti dvojnih meril,favoriziranja enih,elitizma...
-zato niti ne mislim predstavljat avta v galeriji,in me počasi mineva volja do srečanj (me je že) in obiskovanja foruma
-zdaj me pa raztrgajte tisti,ki se v temu najdete 8)
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Kakršnakoli deteljica že.....
Postavljena je na napačno mesto :mrgreen:
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
mitoma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1142
Pridružen: Pe Jul 23, 2010 11:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

alfafil napisal/-a:-vedno nekdo ima kaj za pripomnit,enim se tudi originali zdijo češki
-eni bi spustili vozilo,dali gor najmanj 18",drugim ni všeč barva,temne šipe,krom,drugi bi spet ne vem kaj...
-saj razumem različna mnenja,ampak imam občutek prisotnosti dvojnih meril,favoriziranja enih,elitizma...
-zato niti ne mislim predstavljat avta v galeriji,in me počasi mineva volja do srečanj (me je že) in obiskovanja foruma
-zdaj me pa raztrgajte tisti,ki se v temu najdete 8)
Če mene vprašaš je ravno to bistvo foruma kar tebe moti!
Različni ljudje-ratlična mnenja ali pripombe kakorkoli vzameš,verjamem pa da nihče ni mislil nič slabega!
p.s. kar se pa deteljic tiče se pa tud jaz strinjam z Tribesom,ker te res zgledajo češko,pa brez zamere!
Uporabniški avatar
Dejch
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2225
Pridružen: To Jun 08, 2004 9:26 pm
Vozilo: Avant2Go

Različni ljudje, različni okusi, ampak še zmer je tale deteljica čist mim nalepljena. To pač morš vedt. :)
Uporabniški avatar
monsterogi
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 80
Pridružen: To Mar 02, 2010 2:40 pm
Vozilo: Fiat Bravo Turbo Benzina
Kraj: JE-SE-NI-CE
Kontakt:

alfafil napisal/-a:-vedno nekdo ima kaj za pripomnit,enim se tudi originali zdijo češki
-eni bi spustili vozilo,dali gor najmanj 18",drugim ni všeč barva,temne šipe,krom,drugi bi spet ne vem kaj...
-saj razumem različna mnenja,ampak imam občutek prisotnosti dvojnih meril,favoriziranja enih,elitizma...
-zato niti ne mislim predstavljat avta v galeriji,in me počasi mineva volja do srečanj (me je že) in obiskovanja foruma
-zdaj me pa raztrgajte tisti,ki se v temu najdete 8)
=D>
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-skoraj enake velikosti je (bolj diskretne,ne pa tisti trikotnik),nalepljena je na enkem mestu kot orig.,ima zveze z znamko,tudi motor je dovolj močan,da upraviči označbo,ampak vse slovenclje pa ne morem zadovoljit :: [-X :wave:
-lep češki pozdrav :cheers:
Zadnjič spremenil alfafil, dne Pe Jul 01, 2011 2:43 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
kukec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1163
Pridružen: To Sep 30, 2008 7:23 pm
Kraj: Slov. Bistrica

zato je forum, da se podajajo mnenja, tirbes je samo podal svoje mnenje ni pa ti ukazal da jo moraš takoj odstranit ipd.. si pa že sam ugotovil zakaj ne boš predstavil avta na forumu.. ker če kdo ne napiše 8) =D> wau.. ni to, to...
aja pa da komentiram sliko.. meni deteljica ni napačna, le na drugo mesto bi po mojem mnenju bolj pasala.
Slika
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-ah,spet se obrača v napačno smer vse skupaj,kritiko sprejmem,ampak če kdo reče češko,je prizvok žaljiv,ne dobronameren
-tudi sm sem razmišljal kam točno naj nalepim,in ker sem pričakoval tudi negativne reakcije,sem se odločil,da jo nalepim na praktično eneko mesto kot orig. ,pa spet nekomu ne bo všeč,jebiga,čeprav sem sliko dal za hec,kao,QV MA
-tuki je in tukaj ostane
-slik pa ne bo več,ker mi ni pomebno kot enim,ki vsako toliko osvežujejo svojo temo tudi z nepomembnimi posti,da bo tema skoz aktualna,če ni to napihovanje ega....
-kdo želi,pa ima povezavo do njih spodaj
Odgovori
  • Informacija