Punto jtd red&black str. 5

Fiat, Lancia, Ferrari, Maserati,...
Odgovori
Uporabniški avatar
kovach
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2759
Pridružen: Ne Okt 16, 2005 11:56 am

bom k bo kj toplejs, zdj pociva :D
Uporabniški avatar
kosir1234
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3687
Pridružen: Če Feb 25, 2010 5:47 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Žiri

Lahko zvežeš tudi na luč, ali pa na stikalo na vratih, odvisno kako ti paše met odprto :)
(╯°□°)╯︵ ┻━┻.
Uporabniški avatar
technoboy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1230
Pridružen: Če Maj 01, 2008 10:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: gorenjska

Evo v teh lepih dnevih sem si spet uzel mal časa za puntaka :D
Dobil je 3d logotipe porekla ;)
Slika
Slika
Slika
Poleg tega so se iz zadnje šipe odstranile nalepke (slo, FIAT Mlakar in Podboršek pa še kaj bi se našlo)
Ker pa mi je odveč ostalo še nekaj oranžnega led traku sem dodelal še malo osvetlitve v notranjosti.
Slika
Na novo je osvetljen tisti predal tam pri luknjah za pijačo
Slika
Tako zgleda z ugasnjenimi ledicami pri nogah
Slika
Tako zgleda od spodaj. Navrtal sem 3 luknje zadaj pa nalimal led trak, ker drugače bi svetilo premočno tako pa je ravno prav. So pa te za osvetlitev spodnjega predala in predala pred sovoznikom vezane na kontakt.
Slika
Malo oranžne v predalu, sicer bi tu bolj prav prišla bela ampak sem imel samo oranžnega, pa naj bo tako :D
Slike so zanič ker sem slikal z enim straim gnilim digitalcem #-o

V planih pa imam še pobarvati čeljusti spredaj, verjetno v rumeno barvo. Pa verjetno se bo s časom še kaj našlo :mrgreen:
Uporabniški avatar
technoboy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1230
Pridružen: Če Maj 01, 2008 10:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: gorenjska

Zlatko se je prodal. Tole pa kopiram iz fiat foruma :)
Ja kar nekaj časa sem se odločal, skoraj sem že kupil tistega rdečega bravota hgt z športnimi sedeži pa kar nekako nisem upal pa po resnici povedano sem pričakoval malo več od njega. Malo sem gledal tudi za bravoti jtd pa potem sem šel pogledat oba rumena puntota hgt iz avtoneta. Tisti iz kranja je bil poden od podna, tisti drugi iz velenja mehansko kar vredu sploh motor ampak je bil na zunaj bolj tak... Me je pa nasplošno motor kar presenetil ampak vseeno nisem upal vzeti hgt-ja zaradi vseh stroškov kot tudi porabe in teh cen benicna. Gledal sem tudi za Alfami, kar bi sicer imel še raje ampak za tak denar kot sem iskal avtomobil ni nobene pametne kar nekaj na slepo pa ne mislim kupovat. Nato pa vidim na avtonetu tega puntota ampak sem na žalost že zamudil in ga je 2shae (upam da sem prav napisal ) že prodal nekomu drugemu. Po vsako dnevnem brskanju po avtonetu pa ga kmalu spet zagledam. Kličem in tip razloži da mu v avto ne gre otroški voziček in da prodaja zaradi tega ampak samo pod pogojem da gre za tak denar kot si je on zamislil drugače ostane pri njemu. Takoj obnovim oglas mojega puntota na avtonetu in kmalu se najde resen kupec, ki ga je tudi vzel včeraj, tako da sem jaz lahko danes pripeljal tega. Nad avtom sem zaenkrat res pozitivno presenečen tudi nad zmogljivostmi, sem pričakoval da bo bolj len. Bo pa par stvari za porihtat kot prvo vezava avtoradia in pa porihtati bo treba klimo. Ta je pravil da ko je kupil avto mu je lepo hladila nato pa vedno slabše dokler ni nehala.
Še ena slikca na hitro na poti domov
Slika
V planu imam prav kmalu še servis; olje, filtri..., čipanje, led osvetlitev notranjosti, xenon kit 4300, ki ga imam že doma, črne šipe, mat črna folija na tistem delu med sprednjimi in zadnjimi vrati. Mogoče pride še kakšen spojlerček zadaj in hgt sprednji sedeži. Vseh planov ne mislim uresničiti takoj ampak pride s časoma vse. Vglavnem pa se bo za avto skrbelo po najboljših močeh in upam da mi bo dobro služil.
Mislim da si zasluži prtiti nazaj na forum hehe.
Čipal pa se bo pri TribesManu :)
Uporabniški avatar
Unek
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1797
Pridružen: So Apr 18, 2009 10:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Trbovlje

Prejšnji mi je bil lepši! :) Drugače pa velik sreče in veselja z njim, pa da ti dolgo služi. Sej verjetno ga boš poštimal tko, da bo na koncu še boljše zgledal! =D>
Alfa je kot baba z visokim petam, za gonit pa za kazat. Za vse ostalo je neuporabna.
Uporabniški avatar
technoboy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1230
Pridružen: Če Maj 01, 2008 10:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: gorenjska

Hvala za komentar. Meni je bil prejšni lepši edino zaradi tega, ker ima 3vratni lepše linije. Je pa ta bolj uporaben tudi zaradi tega s emi je šlo, ker velikokrat koga zraven peljem in se malo naveličaš prekljapljat sedeže in umikat... Bo pa kot nov ko ga operem hehe :D. Edino to me moti da ta nima po višini nastavljivega sedeža. Alan vem da se je enkrat igral z enimi sedeži in predelal da se je potem nižje sedelo. Glede tega bi rabil malo pomoči.
Uporabniški avatar
THOR
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1262
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 1:06 pm
Vozilo: alfa 33/156/159/giulietta

Lepi avtek :) Dobro naj ti služi.
Pij, jej, kavsaj, za delo se ne ravsaj!!!
alfa 33//156//159//giulietta
Uporabniški avatar
gandalf
Alfist
Alfist
Prispevkov: 493
Pridružen: Če Mar 08, 2007 10:54 am

Lep. Barvna kombinacija se mi dopade. Naj ti dobro služi. =D>
Top Gear Magazine: It is easy for enthusiasts to love Alfas - these beautiful, charming Italians who wear their eccentricities like items of delicate, tasteful jewellery.
Uporabniški avatar
technoboy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1230
Pridružen: Če Maj 01, 2008 10:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: gorenjska

Da še tu nalimam par slik sicer ne ravno novih :doubt:

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Sem pa že uresničil nekaj planov. Avto je čipan pri tribesmanu, montiran je xenon kit 4300k, globinsko spucana notranjost namesto prevlek in pa nekaj ledic namesto tistih navadnih žarnic. Par dni nazaj je bil opravljen še redni servis drugače pa sem z avtom izredno zadovoljen še posebno s porabo, ki gre brez problema pod 5l ob normalni vožnji.

Pa da predstavim še nekaj kar spada bolj na ta forum hehe. Kakšen dober mesec je že pri hiši tale očetova 159 1.9 150km od prvega lastnika z okrog 90k km, ki jo je res lepo pazil in vzdrževal.

Slika
Slika
Slika

Je pa potem oče zamenjal še radio z blaupunkt chicago 600, ki ima že zraven navigacijo.
Uporabniški avatar
technoboy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1230
Pridružen: Če Maj 01, 2008 10:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: gorenjska

Da po dolgem času še tu malo osvežim temo. Kar nekaj sprememb je na avtu predvsem zaradi manjše nezgode na snegu. Ampak je sedaj še lepši :D

Iz tega...
Slika

...je nastalo to :D


Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

HGT sedeži da končno malo nižje in bolje sedim =D>

Slika

Pa malo osvetlitve :)

Slika

Slika

Včeraj pa je dobil še spojlerček

Slika

Slika
Odgovori
  • Informacija